Pirmojo kėlinio metu vyko atkakli kova, o pirmaujanti komanda keitėsi net devynis kartus. Į priekį pirmieji pabandė pabėgti svečiai iš Šiaulių (4:0), tačiau „Lietkabelis“ netrukus atsakė trimis tolimais šūviais ir šeimininkai jau buvo priekyje 11:8. Žaidimas išsilygino, o persvara svyravo tai į vienos, tai į kitos komandos pusę, tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė šiauliečiai – 22:20.

Evaldo Žabo ir Juricos Žužos taškai Panevėžio klubui leido išsiveržti į priekį, tačiau Tylerio Olanderio ir Roko Giedraičio tritaškiai atstatė „Šiaulių“ pranašumą (30:26). Tačiau „Lietkabelis“ laimėjo pusantros minutės atkarpą rezultatu 8:0 ir vėl mėgavosi persvara – 34:30. Iki ilgosios pertraukos svečiai buvo kelis kartus sumažinę deficitą iki minimumo (30:34; 35:36), tačiau po dviejų kėlinių jau pirmavo „Lietkabelis“ – 41:39.

Trečiajame kėlinyje ir toliau vyko kova taškas į tašką. Dukart per minutę dvitaškį su pražanga pelnęs Jonathanas Lee leido „Šiauliams“ susigrąžinti persvarą (53:50). Po Noah Dahlmano taškų, „Lietkabelis“ buvo priartėjęs iki 54:55, tačiau, spurtavę 7:0, „Šiauliai“ įgijo didžiausią rungtynių persvarą 62:54. Vis dėlto, panevėžiečiai likusią ketvirčio dalį laimėjo 6:1 ir atsilikimą sumažino iki trijų taškų – 63:60.

Puikiai lemiamą ketvirtį pradėję „Lietkabelio“ netrukus persvėrė svarstykles savo naudai. Laimėję atkarpą 13:2, šeimininkai susikrovė aštuonių taškų pranašumą 73:65. Tačiau beveik visą panevėžiečių triūsą dviem taikliais tolimais metimais nubraukė Rokas Giedraitis (71:73). Likus pustrečios minutės, „Šiauliai“ po Ryano Olanderio dvitaškio rezultatą išlygino (76:76), o po dar dviejų aukštaūgio metimų iš po krepšio jau pirmavo 80:78.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 18 sekundžių Darius Griškėnas rezultatą išlygino, o „Šiauliai“ šanso išplėšti pergalę neišnaudojo – komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimas sėkmingiau susiklostė „Lietkabeliui“, kuris varžovams keturias su puses minutės neleido pelnyti taškų ir atitolo 87:80. „Šiauliai“ bandė gelbėtis bauduodami varžovus, tačiau arčiau trijų taškų (88:85) svečiams nepavyko.

„Lietkabelis“: Ivanas Neliubovas 16 tšk. (4 atk. kam., 4 kl., 2 bl.), Noah Dahlmanas 11 tšk. (8 atk. kam.), Žygimantas Jonušas 13 tšk., Lacy Haddockas 10 tšk., Mantas Kazonas 10 tšk., Darius Griškėnas 10 tšk., Evaldas Žabas 9 tšk. (7 rez. perd.).

„Šiauliai“: Ryanas Olanderis 19 tšk. (2 bl.), Rokas Giedraitis 18 tšk., Jonathanas Lee 11 tšk. (4 atk. kam, 4 rez. perd.), Rolandas Alijevas 10 tšk., Julius Jucikas 8 tšk., Tyleris Olanderis 7 tšk.