Nors rungtynių pradžioje iniciatyvą savo rankose turėjo „Ūlos“ rankininkai, kurie dar pirmojo kėlinio viduryje turėjo 4 įvarčių pranašumą, tačiau į rūbines komandos išėjo esant lygiam rezultatui 12:12. Antrajame kėlinyje tęsėsi perspektyviausių abiejų ekipų rankininkų šou. Galiausiai, sėkmingo Luko Vanago žaidimo dėka pasvaliečiai iškovojo pirmąją pergalę. Lukas Vanagas ekipai pelnė 9 įvarčius, „Ūlos“ gretose nesulaikomas buvo kitas jaunasis talentas Deivas Eidukonis, kurio sąskaitoje net 13 įvarčių.

Pakalbintas rezultatyviausias Pasvalio ekipos žaidėjas Lukas Vanagas, nulėmęs rungtynių baigtį, džiaugėsi pirmąja iškovota ekipos pergale: ,,Įspūdžiai labai geri, pagaliau iškovojome pirmąją pergalę, tikimės, kad ši pergalė mus, kaip komandą, dar labiau suvienys būsimoms kovoms ir pergalėms, kurių mums labai reikia šiame sezone.“