Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš sostinės, kurie po keturių Antano Kavaliausko taškų pirmavo (5:8). Dviem tritaškiais atsakę klaipėdiečiai išsiveržė į priekį (10:8). Vytautas Šarakauskas patyrė traumą ir buvo priverstas palikti aikštelę. Šia situacija pasinaudojo A.Kavaliauskas ir dėjimu sugrąžino persvarą vilniečiams (10:14). Deividas Gailius dvitaškiu sumažino deficitą, bet kitoje aikštelės pusėje iš toli taikliai atakavo Martynas Gecevičius (12:19). „Neptūno“ atsarginių žaidėjų suolelis buvo nubaustas technine pražanga ir po pirmo kėlinio „Lietuvos rytas“ pirmavo 19:22.

Aikštelės šeimininkai antrą kėlinį pradėjo spurtu 6:0 ir Arno Butkevičiaus dėjimu (25:22). Ekipos apsikeitė taikliomis atakomis ir rezultatas tapo lygus (27:27). Gediminas Orelikas pataikė iš toli (27:30), dvitaškiu į tai atsakė Martynas Mažeika, o dar du taškus su pražanga pridėjo Mustafa Shakuras (32:30). Dar keturis taškus pelnę klaipėdiečiai įgijo rekordinę persvarą (36:30). Kšištofas Lavrinovičius už netramdomas emocijas buvo nubaustas technine pražanga, o baudas realizavęs Deividas Gailius padidino atotrūkį (39:32). Svečiai atgijo ir po Ado Juškevičiaus tritaškio sušvelnino rezultatą (43:40).

Po didžiosios pertraukos svečiai suaktyvino gynybą ir persvėrė rezultatą (45:46). M.Mažeika pataikė iš toli, bet tuo pačiu atsakė ir M.Gecevičius (48:49). Taiklių tritaškių seriją pratęsė M.Girdžiūnas ir Valdas Vasylius (56:52). Iniciatyvos bandė imtis Adas Juškevičius, kurio dvitaškis su pražanga sumažino deficitą (58:55). Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai pirmavo 63:60.

Lemiamą ketvirtį vilniečiai pradėjo persverdami rezultatą, tačiau D.Gailius sugrąžino pranašumą pajūrio krepšininkams (72:69). Tritaškį paskutinę atakos sekundę pataikė D.Gailius, tačiau dviem tolimais metimais atsakė M.Gecevičius (80:77). Žygimantas Janavičius dvitaškiu sumažino deficitą iki minimalaus (82:81). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei sudėtingą dvitaškį pataikė D.Zavackas (84:81). Tačiau vilniečiai taip pat atsakė taikliu dvitaškiu, o apsigynę po A.Juškevičiaus taiklaus metimo išsiveržė į priekį (84:85). Paskutinei savo atakai „Neptūnas“ turėjo 5 sekundes ir per jas M.Girdžiūnas persvėrė rezultatą 86:85. Tačiau per likusias 0,8 sekundes vilniečiai idealiai išnaudojo situaciją ir Mike’o Moserio dvitaškis padovanojo sostinės ekipai pergalę 87:86.

„Neptūnas“: D.Gailius 17 tšk. (5 atk. kam.), V.Vasylius 14 tšk., M.Mažeika 12 tšk., M.Girdžiūnas ir M.Shakuras – po 10 tšk., A.Butkevičius 6 tšk.

„Lietuvos rytas“: M.Gecevičius 24 tšk., G.Orelikas 18 tšk. (7 atk. kam.), A.Kavaliauskas 16 tšk., A.Juškevičius 13 tšk., T.Leslie 5 tšk., M.Lukauskis 4 tšk.