Lietuviai pirmoje čempionato dvikovoje iškovojo pergalę prieš ispanus (66:61), po to 69:51 įveikė graikus ir 96:70 sutriuškino Izraelį.

Po nerezultatyvios pradžios, kai abi komandos 2 su puse minutes negalėjo pelnyti taškų, iniciatyvą perėmė anglai. Varžovai nuolat pirmavo (4:8, 9:12, 11:16). Nors kėlinio pabaigoje lietuviams pavyko išlyginti rezultatą (17:17), po pirmų 10 min. žaidimo nežymiai pirmavo Anglija (17:18).

Antro ketvirčio pradžioje Lietuvos rinktinė persvėrė santykį (22:20), bet toliau tęsėsi atkakli kova (24:26, 28:26, 28:29). Kėliniui artėjant prie pabaigos mūsiškiams pagaliau pavyko atitrūkti 9 taškais (39:30). Po 20 min. kovos komandas skyrė 8 taškai (41:33).

Trečiame kėlinyje sąlygas pagaliau ėmė diktuoti Lietuvos rinktinė (51:40, 56:43, 59:44, 61:46). Ketvirčio pabaigoje mūsiškiai pirmavo jau solidžiu 20 taškų skirtumu - 72:52.

Paskutiniame ketvirtyje lietuviai jau ėmė negailestingai triuškinti priešininkus (83:52, 58:56). Grantas Vasiliauskas įmetė ir taip lauktą 100-ąjį tašką. Galutinė Lietuvos rinktinės pergalė - 102:67.

Rezultatas: Lietuva - Anglija - 102:67 (17:18, 24:15, 31:17, 30:15).

Lietuva: Grantas Vasiliauskas 16 (4 rez. perdav.), Lukas Uleckas 14, Vitalijus Kozys 14 (5 atk. kam.), Tomas Balčiūnas 12 (6 atk. kam.), Lukas Kišūnas 11 (10 atk. kam.), Arnas Velička 10 (5 rez. perdav.), Elvis Juozaitis 8 (8 atk. kam.) Aidas Bakutis 6, Tadas Vaičiūnas 4 (5 atk. kam), Aidas Žitkus 3, Ignas Sargiūnas ir Danielius Lavrinovičius po 2 taškus.

Anglija: Joshua Edwardsas 11, Jacobas Roundas 10, Cameronas Bettas, Jacobas Iwowo ir Nelsonas Boachie-Yiadomas po 8, Danielis Ogoro ir Zephanjah Sharmanas po 5, Kaiyemas Cleary 4, Kareemas Queeley, Calebas Fulleris, Micah Richardsas ir Ashley Briggsas po 2 taškus.

Kitas rungtynes lietuviai žais rytoj (antradienį) nuo 19 val. su vokiečiais. Visas Europos jaunučių krepšinio čempionato kovas tiesiogiai transliuoja DELFI TV.