Ketvirtasis mažojo finalo serijos mačas ketvirtadienį vyks Klaipėdoje.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių „Fortūna“ įnirtingai kilo į lemiamą kovą ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui buvo priekyje – 10:2. Nors kėlinį dvitaškių baigė Laura Svarytė, tačiau viešnios sėkmingiau rungtyniavo puolime ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 13:8.

Per antrąjį kėlinį klaipėdietės pademonstravo neįtikėtinai gerą gynybą ir „Aistėms-LSU-Paradis“ per visą ketvirtį leido pelnyti vos 2 taškus. Antrajame ketvirtyje „Fortūnai“ net 10 taškų pelnė Marina Solopova, o kėlinį uostamiesčio komanda laimėjo net 22:2 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė labiau nei įtikinamą pranašumą – 35:10.

Po ilgosios pertraukos šeimininkės sužaidė sėkmingą atkarpą 9:0, tačiau per pirmąją rungtynių dalį susikrautas „Fortūnos“ pranašumas leido kaunietėms priartėti neženkliai – 21:41. Nors „Aistėms-LSU-Paradis“ ir buvo pavykę sušvelninti atsilikimą iki 16 taškų – 31:47, tačiau dar vienu tolimu metimu ketvirtį baigė M.Solopova ir prieš paskutinį ketvirtį klaipėdietės pirmavo – 50:31.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkėms į lemiamą šturmą kilti jau nebepavyko. Pelniusios 6 taškus be atsako klaipėdietės ketvirčio viduryje pirmavo 62:38, o rungtynių sirena skelbė įtikinamą „Fortūnos“ pergalę rezultatu 76:45.

„Aistės-LSU-Paradis“: N.Skadaitė 14, L.Svarytė (9 atk. kam.) 10, G.Tamašauskaitė 8, M.Petrauskaitė (7 atk. kam.) 6.

„Fortūna“: M.Solopova (10 atk. kam., 7 rez. perd., 40 naud. bal.) 31, M.Grigalauskytė (16 atk. kam.) 16, K.Druskytė (7 atk. kam.) 13.