NME apdovanojimuose – netikėtas Taylor Swift pasirodymas ir britų reperio konfliktas su žiūrovu (0)

447
REUTERS
2020 m. vasario 14 d. 18:01
Trečiadienio, vasario 12 dienos, vakarą vykusios NME apdovanojimų ceremonijos Londone svečius ir žiūrovus nustebino Taylor Swift pasirodymas.

Ir tai nebuvo vienintelė vakaro staigmena: dėmesio sulaukė reperis iš Jungtinės Karalystės Slowthai, puolęs savo gerbėją, kuris jį nušvilpė beatsiimantį apdovanojimą. Amerikietė dainų kūrėja ir atlikėja T. Swift atsiėmė apdovanojimą už geriausią solinį pasirodymą ir padovanojo penkių dainų pasirodymą.

Reperis Slowthai buvo apdovanotas herojaus apdovanojimu, kurio nugalėtoją rinko žmonės. Po to, kai, atsiimdamas apdovanojimą, negarbingai elgėsi su vedėja – komike ir rašytoja iš Kanados Katherine Ryan – reperis buvo nušvilptas vieno ceremonijos svečio.

Reuters“ gautame vaizdo įraše matoma, kaip reperis meta gėrimą į vieną žiūrovą, o tada nulipa nuo scenos ir bando įsivelti su juo į fizinį konfliktą. Tuo metu K. Ryan bandė jį nuraminti būdama scenoje.

Geriausios grupės ir inovacijos apdovanojimai atiteko britų poproko grupei „The 1975“. Dainų kūrėja ir atlikėja iš Švedijos Robyn atsiėmė dešimtmečio dainų kūrėjos trofėjų. Roko legendos „The Cure“ įvertintos kaip ryškiausios festivalių žvaigždės – vien 2019 metais jie grojo 35 festivaliuose penkiuose žemynuose.
Pankroko dievaitė Courtney Love gavo ikonos apdovanojimą ir atsiprašė, jog neturi parengusi padėkos kalbos.

Dainų kūrėja ir atlikėja FKA Twigs ceremonijos metu atliko du kūrinius – „Cellophane“ ir „Mary Magdalene“. Ji buvo įvertinta kaip geriausia solo britų atlikėja.

NME nepamiršo ir britų repo žvaigždžių AJ Tracey, kuris įvertintas už geriausią dainą „Ladbroke Grove“, ir Little Simz, kuriam statulėlė atiteko už geriausią albumą „Grey Area“. Į sceną atsiimti apdovanojimo jis lipo kartu su mama.

Šventėje pasirodė ir Yungblud, apdovanotas už geriausią vaizdo klipą, ir scenos naujokė Beabadoobee, atlikusį dainą „She Plays Bass“.

Geriausio britų ir geriausio festivalio visame pasaulyje laurai atiteko Glastonberio festivaliui. Viena iš jo organizatorių Emily Eavis apdovanojimą atsiėmė būtent iš T. Swift rankų. Ji tapo pirmąja ne muzikos kūrėja ar atlikėja, po 20 metų pelniusia apdovanojimą už savo indėlį organizuojant jau 50 metų vykstančią muzikos šventę. Stebima tarp žiūrovo sėdinčio tėvo Michaelo, E. Eavis pajuokavo, kad, dar būdama maža, buvo davusi pažadą niekada su tuo festivaliu neturėti nieko bendro.

NME apdovanojimai buvo išdalinti Londone, „O2 Academy Brixton“ erdvėje.

Rekomenduojame

Naujausi