Pirmasis kėlinys buvo gana įtemptas – pirmasis smūgį į vartus paleido J. Nainys su kroatų kamuoliu, todėl D. Motiejūnui teko pasivyti varžovą. Tačiau pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:0 Kroatijos naudai.

Po antrojo kėlinio rezultatas tapo lygus – 1:1. Deja, rezultatas nepasikeitė ir po dviejų pratęsimų. Galiausiai, tikrasis nugalėtojas paaiškėjo tik po 11 metrų baudinių, kuriuos galite stebėti čia.

Po tokių įtemptų rungtynių, kurios kainavo tiek Jonui, tiek Donatui nemažai jėgų, abu žaidėjai prisėdo trumpam pasikalbėti apie futbolą bei pabandė nuspėti, kaip Pasaulio futbolo čempionatas baigsis.

Visas virtualias kovas stebėkite prieš svarbiausias rungtynes – pusfinalius ir finalus. PAGEIMINAM ir stebim futbolo čempionatą kartu!

Tikrąją Kroatijos ir Anglijos kovą tiesiogiai iš Maskvos galite stebėti šiandien 20:45 per LRT.