Įspūdžių kupina pirmoji atostogų diena: Monika Marija ir Dovydas Laukys Turkijoje apsistojo itin prabangiame viešbutyje (22)

79733
2021 m. rugpjūčio 12 d. 12:39
Egėjo ir Viduržemio jūrų sandūroje, ant garsaus antikinio miesto – Halikarnaso – griuvėsių įsikūręs Bodrumas savo grožiu kasmet pritraukia begalę turistų. Šiuo metu populiaraus kurorto teikiamais malonumais mėgaujasi Lietuvoje žinoma pora – Monika Marija Paulauskaitė-Laukė ir Dovydas Laukys. Kadangi pasaulį sukausčiusi pandemija kiek pakoregavo poilsiautojų srautus, su Turkijos perlu sutuoktiniai susipažįsta dar privačiau, be didelio turistų kiekio.

Turkijos kurortą Monika ir Dovydas pasiekė vėlai, gerokai po vidurnakčio, tačiau net ir vakare pora nusistebėjo savo prabangaus viešbučio teritorija ir teikiamomis paslaugomis. 5 žvaigždučių viešbutis išskiria savo didele teritorija, aukšto lygio aptarnavimu, daugybe barų ir kavinių. Ši vieta, pasak ten buvusių turistų, skirta net ir labai išrankiam klientui.

Po išvarginusios kelionės pora buvo palydėta į savo erdvų kambarį su pasakišku vaizdu į jūrą. Specialiame kelionės dienoraštyje, kuriuo keliautojai išskirtinai dalijasi su Delfi, sutuoktiniai aprodė ir savo numerį, o išaušus rytui trumpai papasakojo pirmuosius įspūdžius.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai