Delfi premjera: išskirtinis Monique klipo pristatymas ir gyvas pasirodymas įspūdingoje Vilniaus vietoje (5)

15814
2021 birželio mėn. 4 d. 09:30
Penktadienį 9:30 val. „Delfi“ portale – įspūdingas Monikos Pundziūtės-Monique naujausios dainos „Friends“ ir jos vaizdo klipo pristatymas. Laidoje „Delfi premjera“ žiūrovai išvys ne tik ilgai gerbėjų lauktą klipą bei pokalbį su atlikėja, bet ir jos gyvą pasirodymą su grupe, nufilmuotą įspūdingoje Vilniaus vietoje.

Daina „Friends“ bei jos vaizdo klipas – tai pirmasis Monique ir įrašų kompanijos „Warner Music Baltics“ bendradarbiavimo vaisius, kurį padėjo įgyvendinti režisierius Simas Lindešius ir operatorius Rokas Šydeikis. Kūrinys turėtų gerokai nustebinti dainininkės gerbėjus, nes, kaip sako pati atlikėja, šio naujo ir jai neįprasto skambesio drauge su mylimuoju, garsiu muzikos kūrėju bei prodiuseriu Pauliumi Vaicekausku-plucando, jiedu ieškojo pusantrų metų.

„Labai įnirtingai su komanda ieškojome ir ypatingos lokacijos gyvam „Friends“ pasirodymui. Tikslas buvo ne tik gražus vaizdas, bet ir siunčiama žinutė: muzika bei gyvenimas be sienų – daug įdomesni! Beje, žiūrovai pristatymo metu sulauks ir siurprizo – drauge su Pauliumi Vaicekausku-plucando bei būgnininku Sindre Skeie, padedant tobulu garsu pasirūpinusiai kompanijai „Mano Disco“, man pavyko išpildyti ir vieną savo svajonių. Kol kas išduosiu tik tiek, jog ta mano svajonė iš tiesų rožinės spalvos“, – paslaptingai šypsosi Monique.

Visa tai bus galima pamatyti ir išgirsti jau šį penktadienį 9:30 val. „Delfi“ portale, laidoje „Delfi premjera“!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai