Kalifornijos gyventojos baseiną okupavo ančių šeimynėlė (1)

2597
REUTERS
2018 m. gegužės 14 d. 11:46
Jau daugiau nei dvi savaites Sakramento miesto gyventoja Becky Gaydosh niekaip neišsprendžia konflikto su jos kieme įsikūrusia ančių šeimynėle.

12 ančiukų ir jų mama (kartais ir tėvas) amerikietės vidiniame kieme jaučiasi kaip namie. Sakramento gyventoja piktinasi ne tik tokia savavališka jos turto okupacija, bet ir paukščių apsileidimu, kurie teršia ir dėl to nesuka galvos.

Problemų kilo ne tik pačiai Becky, bet ir dviem jos šunims, kurie nebegali išeiti į lauką.

Kad ir kaip keistai tai beskambėtų, bėda tikrai rimta ir tikrai nelengvai išsprendžiama.

Kaip teigia Kalifornijos aplinkosaugos departamento atstovai, šie paukščiai iš dalies laukiniai, o tai reiškia, jog yra saugomi ir žmogaus sprendimu negali būti perkelti kitur.

B. Gaydosh nusiteikusi ne taip pesimistiškai – ji visai norėtų atverti savo namų vartus ir ančių šeimynėlei parodyti, kad jie čia nepageidaujami.

Ko jau ko, bet pakenkti nekviestiems svečiams amerikietė tikrai nenori – juk jie gatvėje gali patekti po automobilio ratais. Taigi, situacija be išeities.

Pareigūnai svarsto, ką būtų galima padaryti, tačiau nepraranda vilties, kad paukščiai kaip netikėtai įsikūrė, taip netikėtai ir išsikels – vos tik mažyliai išmoks skraidyti.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi

DELFI DĖMESIO CENTRE

Laida ŠIANDIEN 19:30

DELFI Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu

181