Bandymas išsiskirti: pristatė neįprastos formos telefonus su pagerintomis kameromis (3)

5656
Robertas Narmontas
2019 m. kovo 24 d. 19:28
Jau keletą metų „Sony“ išmanieji telefonai nėra populiariausiųjų pasirinkimų sąrašo viršūnėje. Tačiau kompanija nenuleidžia rankų ir vis ieško sprendimų, kaip išsiskirti iš kitų gamintojų ir iš naujo suvilioti kitų gamintojų telefonus besirenkančius klientus. Šiais metais „Sony“ Barselonoje „MWC 2019“ parodoje pristatė naują dizaino sprendimą – siauresnius ir ilgesnius telefonus.

Xperia 1“ aprūpintas pirmuoju pasaulyje 4K HDR raiškos OLED ekranu, kurio įstrižainė siekia 6,5 colio, o kraštinių santykis – 21:9. Šis „CinemaWide“ pavadinimą gavęs ekranas pritaikytas kine naudojamam formatui, kuris geriau perteikia originalias turinio kūrėjų idėjas.

„Sony“ suteiks profesionaliuose kamerose sutinkamus privalumus, kuriuos galėsime naudoti ir telefone. „Cinema Pro“ filmavimo režimas leis parinkti nustatymus kuo natūralesniam vaizdui išgauti, o iš viso galima pasirinkti 8 skirtingus režimus. Šiuo telefonu filmuoti galima 4K HDR raiška 24 kadrų per sekundę sparta 21:9 formatu. Žinoma, bus galima naudotis ir įprastais filmavimo režimais. Gerai ir tai, kad vaizdo stabilumą užtikrina „Optical SteadyShot“ su inovatyviu vaizdo apdorojimo algoritmu. Tiesa, jis veikia tik naudojant įprastą ir teleobjektyvo kameras.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi