LOGIN 2022. El. prekybos platformos vadovas: po pandeminio šuolio – į karo nuotaikas (0)

8575
2022 balandžio mėn. 30 d. 13:00
Laidą pradėsime nuo pokalbio su Raimondu Žilėnu, „Pigu.lt“ e. prekybos platformos vadovu. Jis papasakos apie iššūkius, su kuriais susidūrė jo atstovaujama įmonė per pandemiją ir kaip karas Ukrainoje pakeitė lietuvių apsipirkinėjimo įpročius.

Laidoje taip pat pakviesime susipažinti su įdomia asmenybe – komunikacijos vadovu Jauniumi Špakausku. Jį kaip lektorių išvysite LOGIN 2022 konferencijoje. Jaunius kvies mus pamąstyti apie tai, ar ne per daug mes pasitikime technologijomis. Ar tikrai GPS sistemos kūrėjai be jokių kėslų parenka jums trumpiausią bei vaizdingiausią maršrutą? Pasidomėsime, kodėl Jaunius pamėgo popierinius žemėlapius ir yra įsitikinęs, kad labiau turime kliautis savo galva.

LOGIN 2022 konferencijoje pranešimą skaitys ir debesijos paslaugų ekspertas Vytenis Sakalas. O laidoje sužinosite, kas tie debesys, ar saugu juose saugoti informaciją privatiems asmenims ir įmonėms. Reportažo autorei Daivai Ausėnaitei įdomu buvo išgirsti Vytenio ateities prognozę – jis sako, kad visai greitai žmonės pasitelkę dirbtinį intelektą kurs internete melagienas, netikrus žmones, kurių nesugebėsime atskirti nuo tikrų.

Ir kaip visada Login.lt portalo komanda su jos redaktoriumi Ernestu Napriu priešakyje pristatys 5 šios savaites technologijų naujienas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai