Kasdienybės herojai. Alytiškio jauna žmona iš Senegalo, ir prabangus Ribas šeimos gyvenimas trijose šalyse (34)

70723
2021 rugsėjo mėn. 13 d. 21:00
Meilė iš išskaičiavimo. Kaip oreivis iš Alytaus Gintaras Šiurkus nusipirko Senegale žmoną. Jam - 68, jai - 31. O jei konkrečiau - lietuvis ieškojo jaunos gražios moters, kuri už pinigus pagimdytų jam vaiką. Ir surado. Įsimylėjo, vedė ir jau ketverius metus gyvena kartu Lietuvoje.

„Senegale - skurdas. Todėl supratau, kad ten yra šimtai moterų, kurios sutiktų man už pinigus pagimdyti vaiką. Aš galiu sumokėti tiek, kiek reikia moteriai visam gyvenimui. Ir tai nėra nei prekyba žmonėmis, nei prostitucija, aš jai siūlau darbą“, - sako pašnekovas.

Kita tema: Deimantų karalienės Danos Ribas sūnaus Alono gyvenimas - nuo skurdo iki sėkmingo verslo. Vasarą praūžusios vestuvės ir Alono meilė ypatingai moteriai, kurią jam surado mama.

Kristina atvirai - kaip Londone gyvena šiuolaikinės karjeristės? Kodėl ji nebus ta moteris, kuri mes karjerą, keliaus paskui vyrą ir rūpinsis vaikais?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai