„Ekstremalų keliais“ BMX dviratį minantis D. Budko (0)

3117
Martynas Lapinskas, Rinatas Chairulinas, DELFI TV
2015 m. birželio 5 d. 11:15
Geriausias šalies BMX dviratininkas Davidas Budko „Trip da Bomb“ varžybose prieš startą išskleidė Lietuvos vėliavą, kuria nepaprastai didžiuojasi ir vežasi į užsienyje vykstančius turnyrus. Šalies vardą pasaulyje garsinantis sportininkas dviračių sportu susidomėjo 2005 metais Palangoje, kai tėtis padovanojo ne futbolo ar krepšinio kamuolį, bet taip trokštamą dviratį.

Žinodamas, kad sportininko karjerą bet kada gali sustabdyti traumos, mūsų herojus baigė dizaino studijas ir puikiai suderina darbą su pomėgiu. Jis gali atlikti užduotis netgi išvykęs į turnyrus. Taipogi įgytas žinias jis pritaiko BMX dviračių sporto populiarinimui – kurdamas filmukus, plakatus, lankstinukus, marškinėlius ir taip keldamas bendrą ekstremalaus sporto vertę Lietuvoje.

„Stengiuosi įkvėpimą perduoti ateities arba biurgerių, kaip aš ją vadinu, kartai, kuri yra linkusi ilsėtis, ją motyvuoti, parodyti, kad yra toks saviraiškos būdas", - sako ekstremalas.

Kad tai - ne tušti žodžiai galima įsitikinti stebint kaip D. Budko parke paprastai bendrauja su jaunaisiais ekstremalais. Visgi vien gerų norų neužtenka. Pradžiai reikėtų įsigyti dviratį, kurio kaina prasideda nuo 200 eurų ir žinoti, kad po intensyvaus važinėjimo teks pirkti atsarginių dalių, išmokti jas pasikeisti, ir taip sutaupyti neperkant naujo dviračio. Dabartinis D. Budko arkliukas kainuoja apie 1000 eurų.Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai