Delfi rytas. Odontologai nuogąstauja: kaukės slepia ne tik šypsenas, bet ir uždelstas problemas, dėl kurių galima netekti dantų (2)

56168
2021 m. vasario 17 d. 08:09
Sveikatos specialistai įspėja, kad užsitęsęs karantinas Lietuvoje atsiliepia ne tik žmonių psichologinei būklei, bet gilina jau esamas sveikatos problemas. Odontologai nuogąstauja, kad kaukės dengia tik žmonių šypsenas, bet ne odontologines problemas, kurių nesprendžiant laiku gresia dantų netekimas. Apie burnos sveikatą pasikalbėsime su Lietuvos periodontologų draugijos pirmininke Jūrate Žekoniene.

Dauguma žmonių turi baimių, kurios yra sunkiai racionaliai paaiškinamos, pavyzdžiui, bijo vorų, viešojo kalbėjimo, uždarų ar atvirkščiai – atvirų – erdvių. Kada paprastas nerimas tampa fobija ir kaip ji paveikia žmogų? Pokalbis su psichologe Aušra Gudjonyte.

Sąlygos mūsų organizmui šiuo metu nėra pačios geriausios – itin šalta žiema, tamsusis metų laikas, saulės ir vitaminų trūkumas, o kur dar karantinas, kuris padarė mus kur kas sėslesniais. Kaip subalansuoti savo mitybą, kad pavasarį pasitiktume energingesni, kalbėsime su gydytoja dietologe Edita Gaveliene.

„Delfi ryte“ — premjera. Atlikėjas ir dainų autorius Voldemars Petersons kartu su šokėja Gabriela Ravoit pristato kūrinį „Švyturys“ – naujausia daina ir vaizdo klipas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai