Delfi rytas. NATO viršūnių susitikime pasiektas svarbus proveržis: ko tikėtis Lietuvai? (0)

29195
2022 birželio mėn. 29 d. 11:00
Vakar Madride prasidėjo vienas svarbiausių pastarųjų laikų politinių reiškinių – NATO viršūnių susitikimas. „Politico“ susitikimą jau pavadino svarbiausiu nuo Sovietų Sąjungos griuvimo laikų. Pasaulio dėmesio centre dėl Kaliningrado tranzito atsidūrusiai Lietuvai – itin svarbu, kokius gynybos ir saugumo sprendimus Baltijos regione priims aljansas. Daugiau apie tai kalbėsime su Rytų Europos studijų centro direktoriumi Linu Kojala tiesiogiai iš Madrido.

Šią savaitę visoje Lietuvoje vyksta Vaikų globos savaitės renginiai, skirti šviesti visuomenę apie globėjus ir dalintis globos patirtimis. Savo šeimose daugiau nei 4000 fizinių globėjų globoja vaikus, vis tik globos institucijose vis dar gyvena apie 1350 vaikų. Apie globos situaciją Lietuvoje, iššūkius, su susiduria globėjai kalbėsime su globos eksperte Rugile Ladauskiene ir Panevėžio raj. Globos centro atestuota specialiste Viktorija Dambrauskiene.

Laidoje – dvi premjeros. Monika Linkytė pristato naują kūrinį „Degtukas“ ir jo vaizdo klipą, perkeliantį į senų gerų šokių maratonų laikus. O grupė „shishi“ išleidžia naują albumą ir kviečia į pristatymo koncertą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai