Delfi rytas. Lietuvoje aptikta nauja koronaviruso atmaina: ar verta nerimauti?Ir Lino Kojalos įžvalgos apie neramumus JAV (1)

53894
2021 m. sausio 7 d. 08:57
Gruodžio viduryje Jungtinėje Karalystėje pastebėta nauja viruso atmaina sukėlė nerimą visam pasauliui. Santaros klinikų medikai Lietuvoje šios koronaviruso atmainos nerado, tačiau aptiko kitokią koronaviruso atmainą. Kuo jos panašios, ir kuo skiriasi, ar Lietuvoje rasta viruso mutacija yra pavojingesnė ir ar ji atspari vakcinai – apie tai kalbėsime su užkrečiamųjų ligų ekspertu, profesoriumi Sauliumi Čaplinsku.

Trečiadienį JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkai susirėmė su policija ir įsiveržė į Kapitolijaus pastatų kompleksą, kur vyko abiejų Kongreso rūmų posėdis Rinkikų kolegijos balsavimui patvirtinti. Kiek pats D. Trumpas prisidėjo prie tokio scenarijaus ir kokią įtaką šie mitingai daro šalies demokratijai – apie tai kalbėsime su Rytų Europos studijų centro vadovu Linu Kojala.

Taip pat Dinos Sergijenko parengtuose reportažuose pamatysite kaip lietuvių komandoms sekėsi Dakare.

O tradicinėje ketvirtadienio rubrikoje „Knygų klubas“ literatūros apžvalgininkė Lina Buividavičiūtė pasakos apie knygas fantastikos ir nuotykių gerbėjams.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai