Delfi rytas. Kaip iš tiesų atrodo darbas iš namų ir ko nemato vadovai: kas trečias darbuotojas – ties išsekimo riba (0)

40464
2021 m. balandžio 9 d. 08:21
Praėjusių metų pabaigoje ir šių metų pradžioje „Žmogaus studijų centro” atlikti Lietuvos organizacijų tyrimai rodo, kad aukštą ir labai aukštą pervargimo lygį patiria 37 proc. darbuotojų. Įdomu tai, kad pervargimo lygis labai stipriai skiriasi tarp organizacijų, kai kuriais atvejais pasiekdamas net 81 proc. lygį. Kodėl žmonės pervargsta, kaip tam įtaką daro karantinas, kaip atpažinti šią emocinę būseną ir kaip gelbėtis, pasikalbėsime su psichoterapeute Brigita Kaleckaite.

Dėl karantino užsidarius įprastoms sporto veikloms, o ir atėjus pavasariui, žmonės daugiau juda lauke, išeina pasivaikščioti ir skaičiuoja žingsnius. Bent 10 tūkst. žingsnių per dieną – tiek kasdien rekomenduoja nueiti Pasaulio sveikatos organizacija. Kaip mūsų organizmą veikia vaikščiojimas, ar jis gali atstoti kitas fizines veiklas ir kas vis tik geriau – vaikščioti ar bėgioti, pasikalbėsime su „Judesio namų“ įkūrėja kineziterapeute dr. Inga Muntianaite.

Renginių ir koncertų pasiilgome visi, na, o kol negali rinktis pilnos salės žiūrovų, koncertais pasimėgaukime nuotoliniu būdu. Šį šeštadienį 19 val. Delfi portalas transliuos Lietuvos nacionalinės filharmonijos koncertą „Klasikos efektas“. Sveikinuosi su Lietuvos nacionalinės filharmonijos generaline direktore Rūta Prūsevičiene.

2023 metais Vilniaus miestas minės 700 metų jubiliejų. Nors laiko iki sukakties dar yra, sostinė pradeda ruoštis jau dabar – vienas pirmųjų projektų – „7 kelionės kryptimi – Vilnius 700“. Jis gyventojus kvies atrasti paslaptingą miesto praeitį ir virtualiai aplankyti žymiausius Vilniaus objektus. Ką ir kaip galėsime sužinoti apie savo sostinę, pasikalbėsime su istorike ir visuomenininke Luka Sinevičiene.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai