Delfi rytas. Jaunieji medikai kviečia nebetylėti: mūsų kasdienybėje - balansavimas ties perdegimo riba, emociniai sunkumai ir smurtas (3)

66715
2021 m. lapkričio 18 d. 08:43
Šįryt pasikalbėsime apie sunkumus, su kuriais susiduria medikai. Garsiai nuskambėję atvejai, kai medikai patys pasitraukė iš gyvenimo, į dienos šviesą iškėlė opią problemą – medicinos darbuotojų prastą psichikos būklę ir darbo sąlygas. Jaunųjų gydytojų asociacija, norėdama atkreipti dėmesį į šią problemą, sukūrė socialinę kampaniją „Dramblys ligoninėje“. Daugiau apie tai pasikalbėsime su Jaunųjų gydytojų asociacijos prezidente Kristina Norvainyte.

Tradiciškai ketvirtadienį jums pristatysime „Delfi plius“ naujienas ir turinį kartu su „Delfi plius“ redaktore Vytaute Merkyte.

Knygų klube svečiuosis aktorė, knygų autorė ir ankstyvojo lavinimo mokyklėlės „Šilkaus pupa“ įkūrėja Kristina Savickytė-Damanskienė, kuri pristato naujieną – pasaką vaikams „Kaip Tilis džiaugsmo ieškojo“.

Ar lietuviai moka atostgauti, ar vis tik esame linkę persidirbti ir atidėlioti laiką sau? Kaip pandemija pakeitė lietuvių poilsiavimo įpročius ir kokie signalai rodo, kad mums nedelsiant reikia atostogų? Į šiuos klausimus mums padės atsakyti psichologė Ugnė Juodytė ir „Novaturas“ marketingo vadovė Olga Belova.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai