Delfi rytas. Dažniausios žiemos traumos: kaip suteikti pirmąją pagalbą ir kada tikrai reikia vykti į skubios pagalbos skyrių? (0)

31283
2021 gruodžio mėn. 8 d. 11:00
Aplinkos temperatūrai nukritus žemiau 0°C ir gausiau pasnigus, ligoninių skubios pagalbos skyriai kasmet prisipildo žmonių, kurie patiria traumas dėl slidžios dangos ar po užsiėmimo žiemos sporto šakomis. Apie dažniausias traumas ir jų prevenciją kalbamės su gydytoju traumatologu ortopedu Donatu Ulevičiumi.

Besiruošiant šventiniam laikotarpiui išskirtinio turinio platforma „Delfi Plius“ ir prekybos centras internete „Pigu.lt“ skelbia kalėdinę akciją, kurios metu perkantieji Delfi plius prenumeratą už 20 eurų – 20 eurų atgaus pigu eurais. Plačiau apie šią akciją ir kalėdinės prekybos subtilybes šiandien kalbamės su „Pigu.lt“ rinkodaros vadovu Ernestu Kačerausku.

Net ir labiausiai mėgstantys iškylas gamtoje, žiemą po Lietuvą, žinoma, keliauja ne taip intensyviai. Tačiau keliauti ir pažinti mūsų kraštą galima net neišėjus iš namų. Kaip tai padaryti? Tai laidoje papasakos keliautojas, leidėjas ir stalo žaidimų kūrėjas Vytautas Kandrotas ir gamtininkas, fotografas Selemonas Paltanavičius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai