Delfi rytas. Bidenas ar Trumpas: kas lems JAV prezidento rinkimų baigtį ir kuo tai svarbu Lietuvaiir prof. Ramunės Kalėdienės prognozės: kada pasieksime viruso piką (13)

52581
2020 m. lapkričio 3 d. 08:50
Lapkričio 3 dieną milijonai amerikiečių rinks, kas ateinančius 4-erius metus valdys šalį – dabartinis prezidentas, Respublikonų partijos kandidatas Donaldas Trumpas ar Demokratų partijos kandidatas, buvęs JAV viceprezidentas Joe Bidenas. Apie rinkimus kalbėsime su Rytų Europos studijų centro direktoriumi Linu Kojala.

Kokia galima prognozė Lietuvai kone kasdien fiksuojant rekordinius naujų užsikrėtusiųjų Covid-19 atvejus Lietuvoje? Kada gali būti pasiektas susirgimų pikas ir ar kontrolę sugrąžinti gali tik griežtas karantinas — pokalbis su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakulteto dekane prof. Ramune Kalėdiene.

Nuo praėjusio trečiadienio barų, restoranų ir naktinių klubų laikas apribotas iki 12 val. nakties. Tokiu laiku naktinbiai klubai paprastai tik pradeda veikti, tad jų savininkai tikina, jog šio sektoriaus apyvarta nukrito 100 procentų. Ar verslams taikomos vienodos galimybės išlikti, kalbėsime su Vilniaus naktinio aljanso pirmininku Marku Haroldu Adamu ir nuotoliniu būdu Ekonomikos ir inovacijų viceministre Jekaterina Rojaka.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai