Delfi rytas. Artimiausių savaičių pandeminės prognozės — blogesnės nei prieš metus: laukia dar vienas užsidarymas? (3)

44753
2021 m. rugsėjo 27 d. 08:44
Tradiciškai pirmadienį su mumis – duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys-Balevičius, su kuriuo pasikalbėsime apie pandeminius skaičius ir prastėjančią situaciją viruso valdymo srityje.

Parodoje „Ką pasėsi...“ sodinukais prekiaujantys medelynų atstovai pasakos, kokios šiais metais tendencijos ir augalų kainos.

Lietuvos banko duomenimis, apie 40 proc. vartotojų už būsto sąskaitas vis dar atsiskaito fizinėse įmokų priėmimo vietose. Kiti atlieka mokėjimus internetu, o dalis žmonių ieško patogesnių atsiskaitymo būdų, kai už visas sąskaitas galima atsiskaityti vos vienu mokėjimu. Šiandien pasikalbėsime, kaip keičiasi vartotojų įpročiai ir kaip galima kuo labiau suspaprastinti ne visai malonų darbą – sąskaitų apmokėjimą. Apie tai papasakos mokėjimų platformos „Viena sąskaita“ atstovės. Taip pat pranešime, kad šioje platformoje taip pat galima prenumeruoti ir „Delfi plius“.

Po pusantrų metų į Milaną grįžo dizaino paroda „Salone del Mobile“. Tai pirmoji tokio dydžio paroda po ilgos pandeminės pertraukos – kaip ji pasikeitė ir kokias dizaino naujienas ir tendencijas demonstravo dizaineriai, kalbėsime su baldų dizainere Lina Jablonskyte.

Šiandien Lietuvoje vis garsiau kalbama, kad statybų sektorius turi tapti ekologiškesnis, o architektūra – tobulėti. Skandinavai, danai, Azijos šalys jau kurį laiką savo pastatus stato iš medienos, o jų fasadai gniaužia kvapą ir vadinami įspūdingiausia pasaulio architektūra. Kokie mūsų šalyje yra žaliųjų pastatų pavyzdžiai ir kada galėtų įvykti tokios architektūros proveržis – „Delfi“ Būstas redaktorės Justinos Maciūnaitės parengtoje rubrikoje Žaliai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai