Delfi rytas. Ar realu, kad protestų mastas Rusijoje sukels grėsmę Putino režimui? (10)

48644
2021 m. sausio 26 d. 08:42
O dabar – apie neramumus Rusijoje. Įvairiuose šios šalies miestuose savaitgalį vyko protesto akcijos, palaikant suimtą Kremliaus Kritiką Aleksejų Navalną. Užsienio politikos ekspertai atkreipia dėmesį, kad protest mastas liudija augantį nepasitenkinimo potencialą Rusijoje. Ar realu, kad Rusijos laukia Baltarusijos likimas ir kokių scenarijų galime tikėtis, kalbėsime su Rytų Europos studijų centro vadovu Linu Kojala.

Po permainingų orų šalies gatves padengus ledui, gydymo įstaigas užplūdo susižaloję žmonės. Kokių sveikatos pasekmių gali atnešti paprastas išėjimas į apledėjusias gatves, kalbėsime su Kauno kliniku gydytoju ortopedu traumatologu Arnoldu Sipavičiumi.

Kol daugelis jau pavargę nuo užsidarymo tarp keturių sienų, dalis žmonių net ir šiuo sunkiu pandeminiu metu sugeba keliauti. Tad kaip atrodo tos kelionės dabar, papasakos „Delfi“ žurnalistė Ugnė Karaliūnaitė, šiuo metu viešinti Tenerifėje.

Pandemija paveikė daugelį mūsų gyvenimo sričių, tarp jų – ir mūsų mitybą. Daugiau gaminame namie, parduotuvėse lankomės rečiau, tad kaip suplanuoti savo valgiaraštį ir nepasiduoti emociniam valgymui, kalbėsime su gydytoja dietologe Kristina Jamontiene.

„Delfi ryte“ — premjera. Stepas Januška pristatys savo grupės „Studija“ dainos „Neliūdim“ vaizdo klipą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai