DELFI Diena. Artėja lemiamas apsisprendimas dėl dvigubos pilietybės bei ką būtina žinoti apie Parkinsono ligąvyksta apklausa (35)

17193
2019 m. balandžio 8 d. 10:18
Šiandien DELFI Dienoje diskutuojame su Pasaulio Lietuvių Bendruomenės valdybos nariu Vaidu Matulaičiu bei Mykolo Romerio profesoriumi, konstitucinės teisės specialistu Vytautu Sinkevičiumi apie artėjantį dvigubos pilietybės referendumą. Kokie yra pagrindiniai argumentai už ir prieš?

Šią savaitę bus minima pasaulinė sergančiųjų Parkinsono liga diena, tad antrojoje laidos dalyje svečiuojasi Santaros klinikų neurologė Dr. Rūta Kaladytė Lokominienė, kuri papasakos apie šios ligos simptomus, sergamumą Lietuvoje bei gydymo galimybes.

Trečiojoje laidos dalyje matysite pokalbį su Lietuvos ambasadore Europos Sąjungoje Jovita Neliupšiene apie kontraversišką mobilumo paketą, kuris skinasi kelią Europos Parlamente.

Naujienų iš užsienio reportaže – apie archeologų radinius Egipte, istoriją apie Romeo, kuris pagaliau rado savo vienintelę meilę bei kaip sekasi Pinbalo megėjams Graikijoje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai