„Boso valanda su S. Jovaišu“: K. Drazdauskas apie tai, kaip dirbti su 8 projektais vienu metu (0)

3618
DELFI TV
2016 m. spalio 13 d. 18:34
Artėjant tarptautinei Boso dienai į DELFI TV eterį grįžta laida „Boso valanda su S. Jovaišu“. Šį, jau trečiąjį laidos sezoną, verslo konsultantas ir daugiau nei 17 metų vadovaujamo darbo patirtį turintis laidos vedėjas Saulius Jovaišas ir toliau kalbins garsiausių Lietuvos įmonių ir bendrovių vadovus. Kaip sako pats vedėjas, su laidos svečiais jis kalbės apie tai, ką turi žinoti, mokėti ir daryti išties geras vadovas.

Pirmosios laidos svečias – Kęstutis Drazdauskas – aktyviai lietuvių kine veikiantis prodiuseris, Lietuvos Nepriklausomos prodiuserių asociacijos valdybos pirmininkas, prodiuserinės įmonės „Artbox“ steigėjas, kelių įvairiose kino industrijos srityse dirbančių įmonių bendrasavininkas.

Pašnekovas atskleidė, kaip, baigęs anglų kalbos ir literatūros studijas ir kino pramonėje pradėjęs dirbti vertėju, tapo vienu garsiausiu šalyje kino prodiuseriu, kuris šiuo metu dirba su 8 skirtingais tarptautiniais projektais. Apie nacionalinę kino rinką, prodiuserių vaidmenį joje, iššūkius ir uždavinius, su kuriais susiduria kasdien, pasakoja kino prodiuseris K. Drazdauskas.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai