Tyrimas atskleidė: varškės sūreliai – velnias angelo kailyjeAlfo didysis kulinarinis šou (38)

88436
2020 m. sausio 24 d. 13:17
Esame garsūs ne tik lietuviška juoda rugine duona, bet ir... varškės sūreliais. Kaip tik jų lauktuvėms prašo ALFAS LIVE vedėjo, skonių ieškotojo, keliautojo, mitų griovėjo Alfo Ivanausko bičiuliai iš užsienio. Kaip tik jų parduotuvėje prie ilgiausios lentynos trypdami kojomis reikalauja vaikai ir kaip tik jų griebiamės, kai norisi kažko lengvai užkąsti. Juk varškė geriau nei šiaip tiesiog sausainis?

Geriau ar negeriau – apie tai šeštadieninėje ALFAS LIVE laidoje diskutuos maisto technologė ir mitybos specialistė, sveikatai palankaus vaikų maitinimo iniciatorė Raminta Bogušienė. Prieš laidą moteris atliko nemažos apimties tyrimą: ištyrinėjo (ir išragavo!) daugiau nei 30 skirtingų varškės sūrelių. Skonio klausimas yra subtilus ir asmeninis, tačiau sudėtinių dalių aprašai leidžia gana objektyviai nuspręsti, kurį produktą sveikiau valgyti, o kurio reikia vengti. Visgi be aiškių gairių net ir etiketė gali apgauti: jeigu vieno ingrediento rodmenys labai geri, kito dažnai – labai blogi, todėl svarbu ne tik skaityti, bet ir galvoti apie tai, ką skaitote.

Kokia logika vadovautis renkantis šį desertą ir Alfo reakcija paragavus „varškės sūrelio“, kurio pagrindinė sudėtinė dalis yra... vanduo, pamatysite ir išgirsite laidoje.

Susitikime šį šeštadienį 10.00 val. naujo sezono laidos „Alfas didysis kulinarinis šou“ rubrikoje ALFAS LIVE per DELFI TV!

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.

Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

"
"

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai