Tailandietis treneris atskleidė, kaip nuramino urve įstrigusius vaikus (1)

28149
REUTERS
2018 m. rugpjūčio 23 d. 17:35
Tailandiečio futbolo komandos trenerio ramybė ir šaltakraujiškumas, ko gero, buvo tai, kas apsaugojo 12 jaunųjų futbolininkų komandą nuo panikavimo, kai liepą jie laukė, kol bus išgelbėti iš urvo. Taip sakoma išskirtinėje ABC naujienų laidoje, į kurią buvo pakviesta futbolininkų komanda.

„Pirmiausia, kai tik supratau, kad esame įstrigę urve, mėginau atgauti ramybę. Kalbėjau jiems tik pozityvius dalykus. Sakiau berniukams, jog mums tereikia palūkėti šiek tiek ilgiau, tuomet vanduo nuslūgs ir mes galėsime ištrūkti. Jei būčiau aiškinęs, kad esame įstrigę urve, berniukai būtų supanikavę“, - sakė futbolo treneris Ekkapolis Chantawongas.

Ekkapolis Chantawongas, arba Ekas, yra žaliųjų tajų (Tai lu) mažumos atstovas. Žalieji tajai yra viena iš keleto grupių, per ilgus amžius keliavusių po regioną, kirtusių atviras sienas tarp Pietų Kinijos, Mianmaro ir Laoso ir įsimaišiusių į Šiaurės Tailando etninių bendruomenių kratinį.

Dauguma tokių žmonių neturi Tailando pilietybę patvirtinančių dokumentų ir oficialiai yra be pilietybės. Pilietybės neturi Ekas ir trys berniukai iš išgelbėtosios futbolo komandos „Wild Boars“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai