Restorane rasta jūrų liūtukė po reabilitacijos paleista į laisvę (0)

1192
REUTERS
2016 m. balandžio 6 d. 15:41
Jauna Kalifornijos jūrų liūtė, kuri išsekusi ir sužeista buvo rasta viename ant vandenyno kranto įsikūrusiame San Diego restorane, antradienį, balandžio 5 dieną, po aštuonių savaičių reabilitacijos „SeeWorld“ jūrų gyvūnų gelbėjimo centre buvo paleista į laisvę.

Jūrų liūtų jauniklė, praminta Marina, sulaukė žiniasklaidos dėmesio, kai buvo aptikta susigūžusi vienoje būdelėje restorane „Marine Room“, garsėjančiame gurmaniškais jūrų gėrybių patiekalais.

Ji yra viena iš šimtų jūrų liūtų, daugiausia jauniklių, kurie nuo praėjusių metų yra įstrigę visoje Kalifornijos pakrantėje ir yra priversti badauti – manoma, kad taip nutiko dėl šiltėjančių vandenų, kurie sutrikdė natūralią šių jūrų žinduolių mitybos grandinę.

Restorane rasta Marina, kuriai tuomet buvo 8 mėnesiai, svėrė tik apie 10 kg – maždaug pusę to svorio, kurį turėtų sverti tokio amžiaus jūrų liūtukai. Dėl nežinomų priežasčių jai taip pat buvo sužalota viena akis, teigė „SeaWorld“.

Užgijus akiai, jėgas atgavusi Marina su dar aštuoniais išgelbėtais ir pasveikusiais jūrų liūtais laivu buvo nuplukdyta į jūrų liūtų namus Ramiajame vandenyne, maždaug už 19 – 22 km nuo San Diego pakrantės, nurodė „SeaWorld“.

Šis San Diege įsikūręs jūrų gyvūnų gelbėjimo centras teigia 2016 metais išgelbėjęs jau daugiau kaip 300 jūrų žinduolių.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai