Koronavirusu susirgę pacientai: simptomai lengvi, tačiau baisu užkrėsti kitus (1)

62139
REUTERS
2020 m. kovo 13 d. 16:10
45-erių danui Jakobui Tage Ramlyngui koronavirusas nepriminė baisiausio susirėmimo su gripu. Šiam pacientui pasireiškė lengvi ligos simptomai. Jis labiausiai baiminosi, kad gali užkrėsti kitus.

Kopenhagoje nuo savo šeimos izoliuotas žurnalistas buvo pirmasis asmuo Danijoje, kuriam nustatytas koronavirusas. Susirgimas jam diagnozuotas sugrįžus namo iš atostogų Šiaurės Italijoje.

Koronavirusas laikomas pavojingiausiu senyviems ir sveikatos problemų turintiems žmonėms. Žinojimas, kad kai kuriems žmonėms ši liga gali būti mirtina, privertė J. T. Ramlyngą itin jaudintis, jog gali užkrėsti kitus.

22-ejų ispanui Nilui Monro, save laikančiam jaunu ir sveiku, koronavirusas buvo nustatytas sugrįžus į Barseloną iš Milano mados savaitės. Kalbėdamas su „Reuters“, jis, kaip ir J. T. Ramlyngas, siekė užtikrinti žmones, kad simptomai gali būti lengvi.

Koronaviruso simptomai vaikinui ėmė pasireikšti sugrįžus į Ispaniją. Jis paskambino greitosios medicinos pagalbos tarnybai, kuri nuvežė į ligoninę atlikti tyrimą. Gavus teigiamą rezultatą, N. Monro atsidūrė karantine.

65-erių Claudio Cancelli, netoli Milano esančioje Bergamo provincijoje įsikūrusio Italijos miesto Nembro meras, taip pat susirgo koronavirusu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai