Atgal

Ištikimybės demonstravimas: Turkmėnijos lyderis V. Putinui padovanojo šunį „Vernyj“ (107)

23246
REUTERS
2017 m. spalio 11 d. 18:11
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, garsėjantis kaip didelis šunų mylėtojas, trečiadienį iš Turkmėnijos prezidento praėjusio gimtadienio proga gavo dar vieną kilmingą keturkojį. Turkmėnijos vadovas stengiasi užtikrinti, kad jo šalies dujoms pavyktų susigrąžinti prarastą dalį Rusijos rinkoje.

„Turime bendrą bičiulį. Greičiausiai žinote, kad tai Vidurinės Azijos aviganis, išskirtinis šuo. Šiandien šis mažylis atkeliavo kartu su manimi, o jo vardas rusų kalba reiškia ištikimybę ir lojalumą“, – prieš derybas su Rusijos prezidentu pareiškė Turkmėnijos vadovas Gurbangulis Berdimuchamedovas ir iš nešiojamo narvo ištraukė neįtikėtino meilumo šunelį.

V. Putinas, kuris spalio 7 dieną atšventė 65-ąjį gimtadienį, paėmė šuniuką, kuriam duotas vardas Vernyj (liet. ištikimasis), ir pabučiavo tiesiai į kaktą.

Vidurinės Azijos aviganiai kartu su rankų darbo kilimais ir achaltekų veislės žirgais oficialiai saugomi kaip Turkmėnijos nacionalinis paveldas.

Turkmėnijos prezidentas G. Berdimuchamedovas – ekscentriškas buvęs odontologas, kurio pomėgiai prasideda sportiniais automobiliais ir baigiasi grynakraujais veisliniais žirgais.

Šis autokratinio režimo prezidentas valdo šalį, kuriai priklauso ketvirtos pagal dydį dujų atsargos.

Prezidentai susitiko Juodosios jūros Sočio kurorte, kur vyksta buvusių sovietinių valstybių viršūnių susitikimas.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi