„Mūsų prioritetas – kurti gražesnį kasdienį gyvenimą ir kuo daugiau prekių padaryti prieinamas daugeliui. O kylant kainoms ir didėjant kasdienėms išlaidoms, mūsų pažadas išlikti prieinamiems daugeliui tapo dar svarbesnis. Stengiamės prisitaikyti prie kintančios rinkos situacijos ir mažinti kainas, vos atsiradus tokiai galimybei – šiais metais tai darome jau antrą kartą. Nuo gegužės 14 d. dar daugiau savo pamėgtų prekių pirkėjai gali įsigyti už žemesnę kainą“, – sako „IKEA Lietuva“ rinkos vadovė Jolita Juodzevičienė.

Vasario mėnesį bendrovė IKEA sumažino kainas šimtams asortimento prekių iš įvairių kategorijų: nuo ikoninio dizaino sofų ir fotelių iki daiktų laikymo baldų ir interjero detalių. Nuo gegužės 14 d. nauja žemesnė kaina taikoma dar ilgesniam sąrašui prekių: pavyzdžiui, dantų šepetėlių indelis DRAGAN nuo šiol kainuos 3,49 Eur (ankstesnė kaina – 4,99 Eur), veidrodis TRENSUM – 3,99 Eur (ankstesnė kaina – 6,99 Eur), vežimėlis RÅSKOG – 39,99 Eur (ankstesnė kaina – 49,99 Eur), kėdė INGOLF – 49 Eur (ankstesnė kaina – 59 Eur), stalas INGATORP – 299 Eur (ankstesnė kaina – 329 Eur).

„Naujausias IKEA tyrimas apie gyvenimą namuose atskleidė, kad vienas iš veiksnių, trukdančių Lietuvos gyventojams jausti kontrolę, yra pinigų rūpintis savo namais trūkumas. Sumažinę kainas, tikimės padėti žmonėms kurti gražesnį kasdienį gyvenimą – ypač dabar, kai artėja pokyčių namuose sezonas“, – sako J. Juodzevičienė ir priduria, kad, nuolat optimizuodama kainodaros grandinę ir didindama apimtis, IKEA siekia mažinti gamybos sąnaudas, o kartu su jomis – ir kainas pirkėjams.

Pernai bendrovė IKEA minėjo 80-ąsias veiklos metines. Paskutiniu metu ji sparčiai plėtėsi Baltijos regione: 2022 metais atidaryta parduotuvė Estijos sostinėje Taline, 2023 metų vasarą duris atvėrė nauja planavimo ir prekių užsakymo vieta Šiauliuose, o šių metų balandį – Latvijos mieste Liepojoje. Tai jau aštuntoji IKEA pirkėjų aptarnavimo vieta Baltijos šalyse.