„Impact Investments“ yra pasaulinė strateginių ir finansinių konsultacijų bei investicijų bendrovė, turinti biurus ir partnerius Niujorke, Vašingtone, Londone bei Dubajuje. Įmonė teikia konsultacijas įvairiuose verslo sektoriuose lyderiaujančioms pasaulyje įmonėms bei prisideda prie spartesnio jų augimo.

„Avia Solutions Group aviacijos sektoriuje taiko išskirtinį, novatorišką verslo modelį ir sparčiai plečiasi visame pasaulyje. Matome įmonėje didelį potencialą ir džiaugiamės galėdami prisidėti prie jos tolimesnio augimo“, – sako Mike Pompeo, „Impact Investments LLC“ vykdantysis valdybos pirmininkas.

„Tikiu, kad ši partnerystė mums suteiks neįkainojamos patirties atveriant naujas rinkas ir užmezgant svarbias partnerystes, kurios labai prisidės prie mūsų ambicingų augimo planų visame pasaulyje“, – teigia Jonas Janukėnas, „Avia Solutions Group“ generalinis direktorius.

Šis žingsnis pratęsia aviacijos verslo grupės partnerystes su JAV bendrovėmis. 2021 m. JAV investicijų valdymo įmonė „Certares Management“, daugiausia investuojanti į kelionių ir turizmo įmones, kartu su investicijų konsultavimo įmone „Knighthead Capital Management“ į įmonių grupę investavo 300 mln. Eurų.

Airijos bendrovė „Avia Solutions Group“ yra pirmaujanti pasaulyje aviacijos verslo grupė, teikianti paslaugas lyderiaujančioms keleivių ir krovinių avialinijoms. Bendrovė yra didžiausia pasaulyje ACMI (orlaivių nuoma su įgula, technine priežiūra ir draudimu) paslaugas teikianti įmonių grupė, turinti 212 orlaivių parką. „Avia Solutions Group“ turi biurus Airijoje, JAV, JAE, Lietuvoje, Australijoje, Azijos Ramiojo vandenyno regione ir Pietų Afrikoje.

Grupei priklauso tokios visame pasaulyje veikiančios avialinijų bendrovės kaip „SmartLynx Airlines“, „Avion Express“, „AirExplore“, „KlasJet“, „Magma Aviation“. Bendrovė taip pat valdo lėktuvų priežiūros ir remonto paslaugų (MRO) įmonę „FL Technics“, turinčią lėktuvų techninės priežiūros ir remonto angarus Indonezijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje bei 100 operatyvinių priežiūros stočių įvairiose šalyse. Tarp grupės įmonių – didžiausias nepriklausomas pilotų mokymo centras „BAA Training“, turintis pilotų mokyklas Ispanijoje, Prancūzijoje, Lietuvoje ir Vietname.

„Avia Solutions Group“ komandą sudaro daugiau kaip 11.700 aukštos kvalifikacijos aviacijos profesionalų visame pasaulyje.