Rusijos pirmasis vicepremjeras, prezidento Vladimiro Putino patarėjas ekonomikos klausimais Andrejus Belousovas pareiškė, kad užsienio įmonės gali pasilikti arba laikinai perduoti savo verslą vietos partneriams, praneša „Politico“.

Tačiau „RIA Novosti“ pacitavo ir tokius jo žodžius: „Jeigu įmonė visiškai sustabdo savo veiklą Rusijoje, nutraukia gamybą ir atleidžia darbuotojus, Rusijoje tai bus laikoma tyčiniu bankrotu.“

Rusijoje gerokai išsiplėtusios bendrovės, tokios kaip energetikos milžinės BP, „Exxon“ ir „Shell“; automobilių gamintojai „Ford“, „General Motors“ ir „Volkswagen“ bei mažmeninės prekybos tinklai IKEA ir H&M, pranešė arba pasitrauksiančios iš šalies, arba sustabdysiančios veiklą, Vakarams įvedus sankcijas dėl V. Putino sprendimo užpulti Ukrainą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Dalintis
Nuomonės