„Invegos“ generalinis direktorius Kęstutis Motiejūnas sako, jog šis instrumentas gali garantuoti iki 90 proc. paskolos sumos.

„Finansavimas gali būti teikiamas labai įvairiems tikslams: investicijoms į ilgalaikį turtą, patentams, licencijoms įsigyti, investicijų refinansavimui, apyvartiniam kapitalui ir taip toliau“, – sakė jis.

Be to, agentūra teikia naują priemonę „Portfelinės garantijos 3“, ji užtikrina 80 proc. paskolos, kredito ar lizingo sumos grąžinimą finansų įstaigai. Galimai negrąžintoms paskoloms padengti skirta 90 mln. eurų, ji leidžia suteikti daugiau nei 600 mln. eurų vertės garantijų už paskolas ir lizingo sandorius, o vienam gavėjui garantuojama paskolos suma sieks iki 1,875 mln. eurų.

Pirmąjį šių metų pusmetį agentūra jau suteikė 504 garantijas, o bendra portfelinių ir individualių garantijų suma siekia beveik 76 mln. eurų.

Nuo garantijų teikimo pradžios 2001 metais ji suteikė daugiau nei 13 tūkst. garantijų už daugiau kaip 1,36 mlrd. eurų, o bendra garantuojamų paskolų, lizingo ir faktoringo sandorių suma artėja link 2 mlrd. eurų.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės