„Kalbant apie tolesnę žvyrkelių programą, finansų jai, atsižvelgiant į visas aplinkybes, kitiems metams nėra, startuoti su nauja (programa – ELTA). Nepaisant to, metodika yra parengta, pateiksime savivaldybių asociacijai ir pagal tai kreipsimės į savivaldybes, kad sudėliotų savo prioritetus, turėsime eilę ir pasiruošę žemame starte, jeigu tik atsiranda lėšų, galima judėti toliau“, – ketvirtadienį Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos posėdyje teigė M. Skuodis.

Tuo tarpu kalbėdamas apie dabartinę žvyrkelių asfaltavimo programą, ministras pažymėjo, kad prie jos reikėtų pridėti 39 kilometrus ir visų valstybinių žvyrkelių per gyvenvietes, galėtų būti išspręstas iki kitų metų pabaigos.

„Apie valstybinius žvyrkelius per gyvenvietes. Esame įsivertinę, pagal dabartinę žvyrkelių programą, kad prie jos dar reikėtų pridėti 39 kilometrus ir visi valstybiniai žvyrkeliai per gyvenvietes (kalbame apie nedideles atkarpas, ne visų valstybinių žvyrkelių sprendimas), gali būti išspręstas iki kitų metų pabaigos. Tai realu, nes judame į pabaigą su žvyrkelių programa, dabartine. Tai padaryti įmanoma, atsižvelgiant į dabartines finansines galimybes“, – sakė politikas.

M. Skuodis akcentuoja, kad žvyrkeliai jam yra svarbūs, tačiau finansai yra riboti ir reikia atsižvelgti į dabartinę tiltų bei viadukų būklę.

„(Ministrui – ELTA) žvyrkeliai yra svarbūs, bet kai finansai yra riboti, dedi tiltus, viadukus, būklę ir žiūri, ką toliau daryti“, – tvirtino jis.

ELTA
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Top naujienos