Terminalo operatorė „Klaipėdos nafta“ komentavo BNS, kad 138 tūkst. kub. metrų SGD gabenantis dujovežis „Arctic Discoverer“ atvyksta iš JAV Corpus Christi uoste esančio SGD eksporto terminalo.

Laivas pirmadienio rytą prisišvartavo prie Klaipėdos terminalo laivo-saugyklos „Independence“, rodo portalai marinetraffic.com, vesselfinder.com ir myshiptracking.com.

Į Klaipėdą nuo pernai spalio, kai prasidėjo nauji dujų metai, jau atplaukė ir vienas didelis dujovežis iš Egipto bei vienas iš Trinidado ir Tobago.

SGD terminalą per tą laiką pasiekė ir 36 nedideli dujovežiai iš Rusijos Vysocko, kur yra bendrovės „Novatek“ gamykla. Šie laivai plukdo 9,5-15 tūkst. kub. metrų SGD krovinius.

Operatorė skelbia, kad iki šių metų rugsėjo pabaigos, kai baigsis dabartiniai dujų metai, terminale laukiama iš viso dar 11 dujovežių.

Anksčiau didžiąją dalį dujų į terminalą plukdydavo laivai iš Norvegijos, tačiau pernai rudenį kilo gaisras „Equinor“ skystinimo gamykloje.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės