„Negaliu atsidžiaugti mūsų žinomomis moterimis – sakė Eglė. – Jos su tokiu ūpu bei sąžiningumu lankė užsiėmimus. Neįtikėtinai smagu, kad be to, jog šios moterys sumažino kūno centimetrus ir panaikino nugaros skausmus, jos pamilo ir atrado malonų, įkvepiantį sportą, kuris suteikia jėgų, energizuoja bei nuteikia pozityviai.“

Televizijos laidų vedėja Laima Kybartienė džiaugėsi, jog atrado aplinką, kurioje malonu sportuoti. Aplinką, kurioje kiekvienas jaučiasi atsiplaidavęs, atviras ir savas. „Įkvepianti aplinka, profesionalumas bei ištirpę centimetrai mane labiausiai ir sužavėjo“, – tikina Laima, lankiusi nemažai žinomų sporto klubų Vilniuje.

Menininkė Nomeda Marčėnaitė treniruotes nusprendė išbandyti dėl nuolat kankinančio nugaros skausmo. „Su tuo skausmu gyvenau kiekvieną dieną. Sėdėdama, vaikščiodama, dirbdama, žaidsdama tinklinį. Neįtikėtina, jog per kelias savaites visą gyvenimą kankinantis skausmas sušvelnėjo ir aš galiu lengviau atsikvėpti“ – dalinosi pokyčiais Nomeda.

Laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė niekada nebuvo iš tų moterų, kurios gali be pastangų prisiversti sportuoti. „Toks sportas , tai net ne sportas, tai gydanti terapija, kuri nuramina, sudėlioja mintis, keičią ir formuoja kūną“ – mintimis dalijosi Daiva.

Trenerė Eglė Afanasjeva tvirtina, jog mankšta grupėje – tai ne tik dovana kūnui, tai ir atsipalaidavimas, energijos apsikeitimas, pabuvimas su kitais žmonėmis bei pasidalijimas mintimis ar dienos rupesčiais.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės