„Atsakysiu viską, ir atsakysiu už viską.

Jau yra klausimų apie plintančias foto iš mano gimimo dienos, kuri taip pat buvo didi atidarymo šventė Vytaro Radzevičiaus šeimos restoranui Merkinėje.

Žinoma, tai buvo nuostabaus, neįtikėtino restorano KEPSNIŲ CECHAS atidarymas, tik mane pagerbė draugai ta proga, kad 1970 lapkričio 26 dieną gimiau Kauno Klinikose, o po 53 metų gimė restoranas.
Tačiau visgi, kaip mokė Stanislavskis*, reikia mylėti ne meną savyje, o save – mene, todėl aš įsivaizduoju, kad visi, nuo maestro Rafailo Karpio (parodytas su ponia) iki Aido Puklevičiaus (neparodytas) atvyko sveikinti manęs.

Apie restoraną ir Merkinę dar pasakosiu neišvengiamai.

Klausimai buvo tokie:

1. Ar tu derinaisi kedus prie Jogailos striukės, ar atvirkščiai?

2. Ar garsas skamba tyloj, ar tyla garse?

3. O tai kaip čia, Užkalni, tu su Fausta viename renginyje, tai kaip čia suprasti?

Žiūrėkit, nervinga situacija ir pyktis Lietuvoje tiek susicukravę, kad išsiskyrusių žmonių civilizuoti santykiai daugumai atrodo anomalija. „Čia, aišku, ne mano reikalas, bet kyla klausimų…“ rašo asmuo žinutę.

Būtų linksmiau daugeliui, jei mudu su Fausta bendrautume per pareiškimus žiniasklaidoje, advokatus ir pletkų portalus. Vaikščiotume į laidas pastumt vienas ant kito ir vienas kitam gimtadienio proga prabrauktume raktu mašiną.

Viešos tarpusavio drakės išsiskyrusio elito pasaulyje Lietuvoje tiek normalizuotos, kad tie, kas neturi poreikio to daryti, yra vertinami kaip frykai.

Mudu su Fausta tebedirbame tame pačiame portale (DELFI), tik skirtingus darbus. Mūsų šunys svečiuojasi vienas pas kitą ir net važiuoja kartu (pabrėžiu – šunys) trumpų savaitgalio atostogų (Oregoną buvau išsivežęs su Arizona į Nidą). Mes kartais spaudžiame „patinka“ ant vienas kito postų ar nuotraukų. Mes kalbamės apie darbus ir kartais net apie savijautą. Ir Vytaro restorano KEPSNIŲ CECHAS atidarymas Merkinės Fabrike nebuvo pirmas renginys, kur dalyvavome abu.

Internetuose yra šūkis: „Normalize day drinking“, (normalizuokime gėrimą rytais).

Aš sakau: normalizuokime suaugusį elgėsį. Santykiai ir po skyrybų lieka santykiais. Kaip ir chirurgas, baigęs karjerą ir palikęs operacinę, vis tiek lieka daktaru po priesaika ir nepradeda marozinti ir kenkti kitiems vien todėl, kad jam jau nebereikia atsiskaityti prieš ligoninės administraciją“, – rašė A. Užkalnis.

Delfi primena, kad vasarą ne vienerius metus pora buvę Aandrius Užkalnis ir Fausta Marija Leščiauskaitė paskelbė apie tai, jog suka skirtingais keliais.

„Šiandien mes su Fausta nutarėme išsiskirti. Jokių komentarų, interviu ir atsakymų į klausimus nebus nei šiandien, nei vėliau. Visi bendrai pradėti darbai ir visi bendri įsipareigojimai bus įvykdyti. Ačiū už supratimą ir pagarbą mūsų privatumui“, – feisbuke parašė apžvalgininkas A. Užkalnis.

„Mano santykiai visada turėjo aiškias viešumo ribas, todėl ir dabar pranešu tik tiek, kad nekiltų klausimų. Nes jų anksčiau ar vėliau būtų iškilę. Mudu su Andriumi išsiskyrėme. Andrius yra labai geras ir nuostabus žmogus, nieko, kas buvo, nekeisčiau. Daugiau komentarų neturiu, į jokius klausimus neatsakinėsiu, į laidas neisiu, net jei ten bus „tik vienas klausimas“ apie tai. Naujų sekėjų su skyrybų tema prisigaudyti neplanuoju. Prašau nerašyti ir neklausinėti, jei vis tiek tai darysite, suprasiu kaip tiesioginį manęs ir mano apsisprendimo negerbimą. Visomis kitomis temomis – prašom. Ačiū už supratimą“, – feisbuke parašė F. M. Leščiauskaitė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)