„Šie metai mums jubiliejiniai. Man sukako 35-eri, Jonui – 40, o mūsų santuokai – dešimtmetis. Likus vos kelioms savaitėms iki sukakties, Jonas uždavė teisingą klausimą – kokias dar šventes švęsti, jei ne tokias, kurios kupinos didžiulių vertybių. Norėjome tokią progą paminėti ypatingai, su mylimais savo žmonėmis ir surengti dar vieną šventę, kurios draugai negalėtų pamiršti.

Nusprendėme viską daryti nestandartiškai – jokios įžadų atnaujinimo ceremonijos, jokio sėdėjimo prie stalų ar baltų mišrainių – tiesiog vakarėlis, kuris leistų atšvęsti meilę ir stiprias santuokos vertybes. Žinojau, kad bičiulius Liutauras Gailinis padės mūsų viziją įgyvendinti nepaisant to, kad iki šventės buvo likusios kelios savaitės, o Robertas Kalinkinas išpildys mano norimos suknelės viziją. Viskas pranoko visus įmanomus lūkesčius“, – apie vos per porą savaičių surengtą šventę pasakoja Simona Nainė.

Pora savo šventei pasirinko vietą, kurioje pats Jonas lankosi kone kasdien. Sostinės senamiestyje įsikūrusį „Meating Room“ įspūdinga šventės vieta pavertė Manto Petruškevičiaus kurtas dekoras, o Nainiai nusprendė pasirinkti svečių neįpareigojančią juodai-baltos aprangos temą, rašoma pranešime spaudai.

Simonos ir Jono Nainių vestuvių metinių vakarėlis

Organizuoti dešimtmečio sukakties šventę garsi pora patikėjo populiariam vedybų planuotojui Liutaurui Galiniui. Pasveikinti poros metinių proga atvyko 70 žmonių, tarp kurių bičiuliai Lukas Gricius, Natalija Bunkė su vyru Edgaru, Robertas Kalinkinas su žmona, Erika ir Merūnas Vitulskiai, Liepa Mondeikaitė su vyru Evaldu, Saugirdas Vaitulionis, Mantas Katleris, Ignas Lelys bei daugelis kitų.

„Atrodo, kad tas dešimtmetis santuokoje prabėgo labai greitai. Daug išmokome, daug pasiekėme, daug pamatėme, daug patyrėme. Kartu ir toliau augame ir turime ryšį, kuris nuolatos tik stiprėja. Dabar yra mūsų laikas, kai abu jaučiame visišką pilnumo ir ramybės jausmą. Mums abiem santuoka labai svarbi. Ir tikrai ne žiedas, ne pavardės keitimas ir ne šventė keičia dviejų žmonių požiūrį vienas į kitą, bet pagarba, supratimas, atlaidumas ir priėmimas žmogaus ne tik tada, kai viskas gerai, o galiausiai – esminis supratimas, ką iš tikrųjų reiškia santuoka. Niekas nebebūna taip kaip anksčiau, nebegyveni vedinas principų, nebepriimi neapgalvotų sprendimų ir kai blogai – tikrai neapsisuki ir neišeini, nes juk davei žmogui pažadą kartu būti ne tik tada, kai gera“, – apie judviejų su Jonu ryšį ir kartu išmoktas pamokas pasakoja S. Nainė.

Ir nors šį vakarą Jonas ir Simona mini savo santuokos dešimtmečio jubiliejų, kartu jie – jau septyniolika metų. Abu patikina, jog per tiek metų – būta tikrai visko, bet vieningai sutaria, kad slapto recepto laimingai santuokai visiems vienodo tikrai nėra. Pora sako, jog svarbiausia yra suprasti, kad nors ir vieną dieną gali pradėti jaustis nebe tokiu laimingu, tai niekuomet nereikš, jog santuoka nepasisekė. Juk laiminga santuoka – nuolatinis dviejų žmonių darbas, o sunkios dienos – tik etapai, kurie praeina.

Vakarėlio akimirkos:

„Su Simute susipažinome, kai man buvo 23, o jai – vos 18 metų. Pamenu, jog tada tikrai negalvojome, kad kartu nugyvensime septyniolika metų. Pasimatėme viename renginyje, o vėliau ji man parašė per pažinčių svetainę, nors visiems ir pasakoja, kad pirmas parašiau aš. Buvau vos ką tik laimėjęs realybės šou „Ideali pora“ ir apie rimtus santykius negalvojau. Bet susitikimas po susitikimo ir gyvenimas apsivertė. Supratau – tai mano žmogus.

Mums tuokiantis kunigas manęs klausė, kas bus kai vieną dieną atsikelsiu ir suprasiu, kad nebesu toks laimingas, koks tuokiantis buvau su savo žmona. Šie žodžiai man giliai įstrigo visiems laikams. Supratau, jog santuoka tai ne nuolatinė laimė. Tai viskas – visos įmanomos emocijos. Blogos dienos, sunkios dienos, ir visų kitų įmanomų akimirkų priėmimas besąlygiškai mylint savo žmogų ir visada stovint šalia. Aš žinau, kad šalia manęs – mano svajonių moteris. Kiekvieną dieną ja žaviuosi ir įsimyliu vis labiau“, – dalinasi Jonas Nainys.

Savo šventę pora pavertė ypatinga ne tik sau, bet ir savo draugams – kiekvienam iš jų parašė po padėką, už tai, ką šie atnešė į jų gyvenimą, o taip pat atkūrė ir prieš dešimtmetį Vilniaus Rotušės aikštėje su visais vestuvių svečiais darytą kultinę nuotrauką. Vakaro metu svečiai ne tik buvo įtraukti į specialiai jiems paruoštus žaidimus, bet ir linksminosi koncertuojant Donatui Montvydui. Savo specialius pasirodymus draugams padovanojo ir N. Bunkė bei M. Vitulskis. Staigmenų turėjo ir patys Nainiai – abu garsiai pasidalino jautriais ir meilės kupinais laiškais vienas kitam, o Simoną Jonas pradžiugino ir įspūdingu žiedu su deimantu.

„Prieš įteikdamas jai dovaną, pasakiau, jog tris ji jau turi, tad tai bus ketvirtasis dalykas, kurio jai trūksta. Norėjau, kad ji rimtai išsigąstų, galvodama, kad gaus ketvirtą šunį. Nes jau prieš mėnesį sulaukusi trečiojo, kaip reikiant nustebo“, – juokiasi ypatinga dovana žmoną nustebinęs J. Nainys.

Delfi primena, kad žinoma pora vienas kitam amžiną meilę prisiekė 2013 metais, rugsėjo 7 dieną. Ceremonijai pora pasirinko atokiai nuo miesto šurmulio esančią Žaslių Šv. Jurgio bažnyčią Kaišiadorių rajone.

Tuo metu S. Nainė Delfi pasakojo, kad suknelę siūsis ne pas dizainerę, tačiau vėliau savo nuomonę pakeitė ir šį darbą patikėjo „Pinup Girls“ grupei kostiumus siuvusiai dizainerei Redai Kriščiūnaitei-Paulauskei. Nuotakos šukuoseną kūrę stilistas Valerijus Gigevič, kuris taip pat rūpinosi grupės merginų šukuosenomis scenoje.

Delfi jaunavedžiai pasakojo, kad Kaišiadorių rajone esančią Žaslių Šv. Jurgio bažnyčią pasirinko neatsitiktinai. Nors nuotaka kilusi iš Marijampolės, o jaunikis iš Pasvalio, įsimylėjėliai norėjo tuoktis būtent čia.

„Ruošdamiesi vestuvėms labai daug bažnyčių su Simute apkeliavome. Beveik pusę Lietuvos išmaišėme ir pamatę šią bažnyčią iškart supratome, kad šioje išskirtinio grožio ir auros bažnyčioje norime susituokti ir prisiekti vienas kitam amžiną meilę“, – prisipažino J. Nainys.

Jaunavedžių liudininkais tapo geriausi poros draugai – Rolandas Mackevičius ir Ieva Ambrazaitė.

„Tie, kurie dar nesusituokė, rekomenduočiau tai padaryti, nes jausmas - nepalyginamas su jokiu kitu. Tai - ne renginį suorganizuoti, nestovėti prie didžėjaus pulto ir nekalbėti radijuje. Kai stovi prieš savo mylimą žmogų ir prieš Dievą, klausaisi pamokslo apie gyvenimą ir jausmus, užplūsta neįtikėtinos emocijos. Esu kaip niekada laimingas“, – po santuokos ceremonijos sakė J. Nainys.

Jaunavedžiai prisipažino, kad per ceremoniją jiems drebėjo rankos ir balsas. Vestuvių išvakarėse S. Šermukšnytė pasijuto blogai ir kreipėsi į medikus. Dėl organizmo išsekimo jai buvo pastatyta lašelinė. Laimei, šeštadienio rytą nuotaka jautėsi puikiai ir spinduliavo žavesiu.

„Dabar jaučiuosi labai gerai, netgi tobulai, – prisipažino nuotaka. – Džiaugiuosi, kad turiu gerą gydytoją, kuri pastatė ant kojų. Visada maniau, kad esu stipresnė už Joną, tačiau šiandien jis buvo daug stipresnis, nei aš. Vos laikiau ašaras ir kumščiavau jam su puokštele ragindama: „Neverk“. Nes tiek jam, tiek man pasirodė ašaros. Mums ši diena yra beprotiškai svarbi. Ši diena yra tobula ir niekas negalėtų jos sugadinti.“

Linksmybėsnaktiniame klube

Atšvęsti vestuves pora nusprendė viename jaunimo pamėgtame sostinės restorane. Vėliau linksmybės persikėlė į naktinį klubą.

„Tai bus šventė mums – ne kitiems, ne tam, kad kiti pavalgytų baltos mišrainės ir keptos vištos. Stengiamės surengti europietiškas vestuves ir nesukti galvos dėl to, kad turime pamaitinti svečius karštais patiekalais. Būna, kad paskui vieniems nepatinka maistas, kitiems – suknelė. Mes su Jonu tokių dalykų nesureikšminame, viską darome dėl savęs, kad mums būtų gerai“, – Delfi anksčiau pasakojo S. Nainė.

J. Nainys pasakojo, kad jie norėjo kitokios vestuvinių puotos, nei įprastai. „Pradžioje planavome tik ceremoniją bažnyčioje, o vėliau pabėgti, tačiau pamatėme, kad niekur čia nepabėgsi taip greitai, – šypsojosi jaunikis. – Tiek man, tiek Simai didžiausias santuokos ceremonijos emocijas kelia bažnyčia, ne vakarėlis. Abu esame tikintys, todėl norėjome tikrojo vestuvių simbolio – bažnyčios ir kunigo, kuris palaimintų naujai sukurtą šeimą“.

Medaus mėnuo – egzotiškoje saloje

Po vedybų dainininkė pasirinko vyro pavardę. „Nainė yra ir mūsų šuniuko vardas. Tad dabar kai kvies šunį, atsiliepsiu ir aš. Bet nieko baisaus, – šypsojosi atlikėja. – Tačiau, kaip mano vadybininkai sako, aš visada liksiu šermukšniuku, kad ir kokia mano pavardė būtų.“

Iškart po šventės jaunieji išvyko kopinėti medaus į Seišelius, kur ilsėjosi daugiau nei mėnesį.

„Šiai kelionei ilgai ruošėmės. Per darbus vienas kito taip išsiilgstame, bet nėra laiko netgi kada dviese ramiai pabūti. Todėl ir į atokią mažytę salą keliausime pabūti kartu. Labai norėjome kuo mažiau pramogų, šurmulio ir civilizacijos, kad turėtume daug laiko pasidžiaugti vienas kitu. Pradėsime statyti naujos šeimos pamatus ir planuosime, ką mudu veiksime gyvenime toliau“, – pasakojo J. Nainys.

Svajoja apie didelę šeimą

Anksčiau paklausti apie šeimos pagausėjimą, jaunieji nusijuokė, kad tris vaikučius jau turi. Pora augino tris Maltos bišonus.

„Vaikai tikrai bus. Svajojame apie didelę šeimą. labai noriu mergaitės“, – prisipažino Jonas. „Kokia šeima be vaikų. Tik niekas negali pasakyti, kada jie bus. Duok Dieve, kad jie apskritai būtų. Tačiau tikrai turėsime daug vaikų. Galbūt ne visą futbolo komandą... Nors jei sudėsime ir savo šuniukus...", – juokėsi S. Nainė.

Poros gyvenimo akimirkos – galerijoje:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)