Natalija Bunkė

Seserys pasipuošė skrybėlėmis: Kristinai ar Natalijai tinka labiau?  (41)
2015 m. balandžio 16 d. 13:36
Nors kalendorinis pavasaris jau įpusėjo, šiemet orais jis nelepina. Išėjus į lauką vis dar praverčia ir šiltesnis paltas, ir galvos apdangalai. Tiesa, Natalija Bunkė skrybėle pasipuošė keliaudama po Ispaniją, jos sesuo Kristina Ivanova – gindamasi nuo vėsių orų Lietuvoje.
Keliaudamos po Ispaniją „Pop Ladies“ merginos deginosi net kavinėse  (151)
2015 m. balandžio 12 d. 20:43
„Pop Ladies“ merginos neseniai grįžo iš Ispanijos, kur derino darbą su trumpomis atostogomis. Palikusios Liepą Lietuvoje, Natalija Bunkė, Katažina Zvonkuvienė ir grupės naujokė Anžela Adamovič išskrido į Barseloną. Surengusios vieną koncertą privačiame vakarėlyje, dainininkes keletą dienų automobiliu keliavo po gražiausias šalies vietas, aplankė Barseloną.
Juodaplaukę N. Bunkę sunku atpažinti  (195)
2015 m. balandžio 10 d. 18:43
Dainininkė Natalija Bunkė nepaliauja stebinti. Šį kartą moteris nusprendė nekeisti šukuosenos, tačiau paeksperimentuoti su plaukų spalva. Moteris savo šviesius plaukus paslėpė po varno juodumo peruku.
Asta Baukutė rėžė Natalijai Bunkei: „Žąsis tu esi“  (58)
2015 m. balandžio 9 d. 13:29
Populiariame LNK šou „Supermiestas“ vis labiau kaista atmosfera – apsižodžiuoja net vertinimo komisijos nariai. Ir nors dažniausiai strėlės lekia į Giedrių Drukteinį, šį kartą Astos Bakutės rūstybę (greičiau suvaidintą nei tikrą) užsitraukė pirmą kartą vietą prie vertinimo komisijos stalo užėmusi Natalija Bunkė, prieš tai į kovą vedusi jau iš šou iškritusį Kauną.
Suknelę mėginusiam kritikuoti G.Drukteiniui teko pajusti, ką reiškia įpykusi N.Bunkė  (93)
2015 m. balandžio 9 d. 02:44
Nelengvą kritiko naštą LNK šou „Supermiestas“ sutikusio prisiimti žinomiausio Lietuvos džentelmeno Giedriaus Drukteinio iki šiol praktiškai niekas nesugebėdavo išmušti iš vėžių – net ir įsiaudrinusios publikos nušvilpiamas publicistas nesutrikdavo ir žerdavo savo skausmingas, tačiau dažnai teisingas pastabas.
Rinkimai: kuri lietuvaitė turi gražiausias kojas?  (69)
2015 m. balandžio 7 d. 10:19
Lietuvos pramogų pasaulio moterys bei merginos nevengia pademonstruoti gražias kūno vietas. Jos tikrai žino, kad nebūtina rinktis kuo gilesnę iškirptę norint spinduliuoti seksualumą!
Krito Natalijos Bunkės vadovaujamas Kaunas  (88)
2015 m. balandžio 6 d. 13:44
LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ – dar viena netektis: iš žaidimo pasitraukė Kaunas su kapitone Natalija Bunke. Taip pat sekmadienį paaiškėjo ir galutinis pusfinalio ketvertas – kitą savaitę tarpusavyje susikaus Alytus su kapitone Asta Pilypaite, Telšiai su Nerijumi Juška, Klaipėda su Giedriumi Savicku ir Plungė su Mantu Stonkumi.
N. Bunkė skaudžiai pralaimėjo  (76)
2015 m. balandžio 6 d. 11:45
LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ – dar viena netektis: iš žaidimo pasitraukė Kaunas su kapitone Natalija Bunke. Taip pat sekmadienį paaiškėjo ir galutinis pusfinalio ketvertas – kitą savaitę tarpusavyje susikaus Alytus su kapitone Asta Pilypaite, Telšiai su Nerijumi Juška, Klaipėda su Giedriumi Savicku ir Plungė su Mantu Stonkumi.
Natalija Bunkė ėmė vadovauti paradui  (173)
2015 m. balandžio 2 d. 14:28
Už Kauno garbę LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ kovojanti Natalija Bunkė įrodė atidžiai sekanti svarbiausias šalies aktualijas. Netylant kalboms apie šauktinių kariuomenės grąžinimą Lietuvoje, kartu su grupe „Pop Ladies“ atlikėja pristatė militaristinį pasirodymą, kurio metu išreiškė raginimą „visus tikrus kauniečius būti savanoriais kariuomenėje“.
N. Bunkė paragino tikrus kauniečius stoti į kariuomenę  (69)
2015 m. balandžio 2 d. 12:25
Už Kauno garbę LNK laidoje „ Lietuvos supermiestas“ kovojanti Natalija Bunkė įrodė atidžiai sekanti svarbiausias šalies aktualijas. Netylant kalboms apie šauktinių kariuomenės grąžinimą Lietuvoje , kartu su grupe „Pop Ladies“ atlikėja pristatė militaristinį pasirodymą, kurio metu išreiškė raginimą „visus tikrus kauniečiusbūti savanoriais kariuomenėje“.
Natalija Bunkė negali išsiversti be buvusio vyro pagalbos  (66)
2015 m. balandžio 1 d. 13:14
Natalija Bunkė dar kartą parodė, kad pergalės vardan ji pasiryžusi nepraleisti jokių pasitaikančių progų. LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime už Kauno garbę kovojanti dainininkė gudriai pasinaudojo vos viena netyčine vedėjų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus replika, o radistams dėl to netgi teko pakeisti žaidimo taisykles.
Nerijus Juška pažemino Jurijų Smoriginą  (4)
2015 m. kovo 31 d. 13:55
Kokia katė perbėgo tarp ypač aštrius pasisakymus mėgstančio choreografo Jurijaus Smorigino ir paprastai malonaus baleto primarijaus Nerijaus Juškos? Netikėta, tačiau šįkart būtent pastarasis leido sau kelias ne itin draugiškas replikas LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime.
N. Bunkė: nesuprantu, kodėl žmonės kasdien kiša savo vaikų nuotraukas į internetą  (28)
2015 m. kovo 30 d. 17:38
Žinomi žmonės saugodami savo atžalas prisigalvoja visko. Štai pop muzikos princas Michaelas Jacksonas iki pat savo mirties viešumoje dangstė savo atžalų veidus, o jų aukles ribojo griežtomis sutartimis, kuriose negalėjo būti nė minties apie vaikų įamžinimą nuotraukose. Tačiau yra ir mąstančių priešingai - kai kurie tėvai savo mažąsias kopijas stengiasi nuo mažens padaryti madas diktuojančiomis žvaigždėmis.
Natalija Bunkė atskleidė, kokie susitarimai yra tarp jos ir Kristupo tėčio  (324)
2015 m. kovo 30 d. 15:19
Žinomi žmonės saugodami savo atžalas prisigalvoja visko. Štai pop muzikos princas Michaelas Jacksonas iki pat savo mirties viešumoje dangstė savo atžalų veidus, o jų aukles ribojo griežtomis sutartimis, kuriose negalėjo būti nė minties apie vaikų įamžinimą nuotraukose. Tačiau yra ir mąstančių priešingai – kai kurie tėvai savo mažąsias kopijas stengiasi nuo mažens padaryti madas diktuojančiomis žvaigždėmis. Žinomų Lietuvos žmonių – Viliaus Tarasovo, Natalijos Bunkės, Aleksandro Pogrebnojaus nuomonė šiuo klausimu – nevieninga.
Irūna Puzaraitė neišgelbėjo Marijampolės  (4)
2015 m. kovo 30 d. 12:22
Paaiškėjo pirmieji du miestai, patekę į LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ pusfinalį. Susumavus komisijos ir publikos balsus paaiškėjo, kad iš tolesnės kovos pasitraukia Marijampolė su kapitone Irūna Puzaraite, o Klaipėda ir Plungė keliauja finišo tiesiosios link.
„Patrolinta“ N. Bunkė baiminasi, kad turės problemų dėl vestuvių  (147)
2015 m. kovo 29 d. 22:27
Praėjusią savaitę Natalija Bunkė pakliuvo į „Radistų“ pinkles. LNK televizijos projekto „ Supermiestas “ metu buvo parodytas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuota, kaip radistas R.Mackevičius apsimetė Natalijos atstovu ir bandė įsiprašyti į vestuvinių suknelių nuomos saloną.
Pavojingo trumpumo suknelė atidengė nepriekaišingas Natalijos Bunkės kojytes  (860)
2015 m. kovo 27 d. 00:52
Dvidešimtmetės panelės turi ko pavydėti Natalijai Bunkei – prieš dvejus metus trisdešimtmečio slenkstį peržengusi moteris atrodo dar net geriau nei 2005-aisiais, kuomet Lietuvos pramogų pasaulyje pradėjo sklisti kalbos apie kauniečių merginų grupę YVA.
Agnė Jagelavičiūtė sukritikavo besilaukiančią Inetą Puzaraitę: atrodai kaip nėščia „mokinukė“  (39)
2015 m. kovo 26 d. 16:41
Atšilus orams gatvės prisipildo gyvybės laukimo: nusimetusios paltus būsimos mamos parodo savo apvalėjančias formas. Sekmadienį TV3 laida „Aš – stilistas!“ padiktuos, ką vilkėti būsimoms mamoms, nenorinčioms sėdėti tarp keturių sienų. Vaikelio besilaukianti būsimoji Žvagulių marti Ineta Puzaraitė šįkart taps modeliu, o dainininkė Natalija Bunkė – trečiąja komisijos nare, komentuosiančia dalyvių derinius kartu su laidos vedėja Agne Jagelavičiūte ir stilistu Kęstu Rimdžiumi.
Kūdikio besilaukianti I. Puzaraitė demonstravo derinius nėščiosioms  (50)
2015 m. kovo 26 d. 15:16
Atšilus orams gatvės prisipildo gyvybės laukimo: nusimetusios paltus būsimos mamos parodo savo apvalėjančias formas. Sekmadienį TV3 laida „Aš – stilistas!“ padiktuos, ką vilkėti būsimoms mamoms, nenorinčioms sėdėti tarp keturių sienų. Vaikelio besilaukianti būsimoji Žvagulių marti Ineta Puzaraitė šįkart taps modeliu, o dainininkė Natalija Bunkė – trečiąja komisijos nare, komentuosiančia dalyvių derinius kartu su laidos vedėja Agne Jagelavičiūte ir stilistu Kęstu Rimdžiumi.
A.Jagelavičiūtė: nėštumas – ne liga, bet jis turi įvairių niuansų  (3)
2015 m. kovo 26 d. 00:00
Atšilus orams gatvės prisipildo gyvybės laukimo: nusimetusios paltus būsimos mamos parodo savo apvalėjančias formas. Sekmadienį, 17.55 val., TV3 laida „Aš - stilistas!" padiktuos, ką vilkėti būsimoms mamoms, nenorinčioms sėdėti tarp keturių sienų.
Suknelių kovos: kuris įvaizdis sėkmingiausias?  (659)
2015 m. kovo 19 d. 14:25
Akivaizdu, kad žymios Lietuvos moterys pavasariui jau pasiruošusios – LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime žavesiu ir grožiu spinduliavo net trys kapitonės: už Kauno garbę kovojanti Natalija Bunkė, Alytų pergalėn vedanti Asta Pilypaitė ir Nerijų Jušką prie Telšių vairo pakeitusi aktorė Ineta Stasiulytė. Kiekviena jų savo privalumus ir dailiausius bruožus paryškino pasirinkdamos vis kitas naujojo sezono aprangos tendencijas.
Natalija Bunkė išsidavė, kad ne iki galo pažįsta savo buvusį vyrą Deivydą Zvonkų  (329)
2015 m. kovo 17 d. 13:15
Nors dauguma Deivydo Zvonkaus parašomų dainų Lietuvoje tampa superhitais, pasirodo, kad jų neatskiria viena iš artimiausių moterų kompozitoriaus gyvenime – Natalija Bunkė. Tai paaiškėjo filmuojant LNK laidą „Lietuvos supermiestas“, atlikėjai varžantis kapitonų rungtyje kartu su Asta Pilypaite ir Ineta Stasiulyte.
Žvaigždės, kurias „nužudė“ internetas  (53)
2015 m. kovo 14 d. 15:55
Visai neseniai socialiniuose tinkluose pasirodė žinia, jog garsi Lietuvos dainininkė Katažina Zvonkuvienė tragiškai žuvo kraupioje automobilio avarijoje. Tik pradėjusi gauti užuojautos žinutes ji suprato, jog buvo „nužudyta“ internautų – kažkas, tikriausiai siekdamas finansinės naudos, paleido tokią „naujieną“, kad tik sulauktų daugiau puslapio paspaudimų. Panašioje situacijoje anksčiau buvo atsidūrusi ir kita žvaigždė – Natalija Bunkė . Dainininkė kreipėsi į teisininkus, tačiau jau metus byla dulka kažkur tyrėjų stalčiuose. Užsienyje tokios paskleistos melagingos naujienos jau tikrai nebe naujiena. DELFI šįkart domisi, kokios įžymybės buvo „nužudytos“ internete ir kas gi jiems „nutiko“.
N. Bunkė neišlaikė: šiukšlių maišais vežu pinigus ir man p...  (95)
2015 m. kovo 12 d. 16:02
Lyrišką Vaidos Genytės repertuaro koncertą sudrebino užsiplieskęs ginčas: BTV realybės šou „Dainuok mano dainą“ dalyviai susikivirčijo dėl to, kas pranašesni – pop muzikos ar klasikos atlikėjai. Tai turėjo būti ramus, romantiškas vakaras su Vaidos Genytės dainomis, kurias perdainuoja kiti šou herojai.
N. Bunkė neišlaikė: šiukšlių maišais vežu pinigus ir man po**ui, vadina tegul mane popsiste, metaliste ar dar kaip nori  (437)
2015 m. kovo 12 d. 15:42
Lyrišką Vaidos Genytės repertuaro koncertą sudrebino užsiplieskęs ginčas: BTV realybės šou „Dainuok mano dainą“ dalyviai susikivirčijo dėl to, kas pranašesni – pop muzikos ar klasikos atlikėjai.
Melaginga žinia apie Katažinos Zvonkuvienės mirtį sukėlė nerimo bangą  (54)
2015 m. kovo 10 d. 11:35
Katažina Zvonkuvienė neseniai atėjo į LNK projekto „Lietuvos supermiestas“ choro repeticiją ir pamatė paklaikusius kolegų veidus. Draugai į ją spoksojo, tarsi jį būtų gyva numirėlė, vaiduoklis. Deividas Zvonkus sulaukė užuojautos, o Katažinos draugai ėmė rašyti žinutes, klausdami: „Ar tu dar gyva?“
Radži pasitraukė iš kovos  (76)
2015 m. kovo 9 d. 12:17
Vėliau į kovą LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ įsijungęs Panevėžys gerbėjų taip ir neįtikino balsuoti – šį sekmadienį, surinkę beveik 10 000 žiūrovų balsų balsų, jie su tolesniu žaidimu turėjo atsisveikinti. Šiaulių komandai vadovavo dainininkas Radži.
Radži gerbėjų neįtikino: Panevėžys pasitraukė iš kovos dėl Lietuvos supermiesto vardo  (104)
2015 m. kovo 9 d. 09:16
Vėliau į kovą LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ įsijungęs Panevėžys gerbėjų taip ir neįtikino balsuoti – šį sekmadienį, surinkę beveik 10 000 žiūrovų balsų balsų, jie su tolesniu žaidimu turėjo atsisveikinti. Šiaulių komandai vadovavo dainininkas Radži.
R. Mackevičius: Natalija toks žmogus, kuris save myli labiau negu kitus  (141)
2015 m. kovo 6 d. 16:36
Žvaigždės statusas Lietuvoje gali ypač daug – tai savo telefoninėmis provokacijomis nesunkiai įrodė radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Apsimetę baleto primarijaus Nerijaus Juškos agentais, jie paskambino į gimtąjį šokėjo miestą – Telšius – ir vyresnio amžiaus viešbučio savininkei Stefai pradėjo vardinti sveiku protu sunkiai suvokiamus žvaigždės įgeidžius.