Natalija Bunkė

N. Bunkė: nesuprantu, kodėl žmonės kasdien kiša savo vaikų nuotraukas į internetą  (9)
2015 m. kovo 30 d. 17:38
Žinomi žmonės saugodami savo atžalas prisigalvoja visko. Štai pop muzikos princas Michaelas Jacksonas iki pat savo mirties viešumoje dangstė savo atžalų veidus, o jų aukles ribojo griežtomis sutartimis, kuriose negalėjo būti nė minties apie vaikų įamžinimą nuotraukose. Tačiau yra ir mąstančių priešingai - kai kurie tėvai savo mažąsias kopijas stengiasi nuo mažens padaryti madas diktuojančiomis žvaigždėmis.
Natalija Bunkė atskleidė, kokie susitarimai yra tarp jos ir Kristupo tėčio  (20)
2015 m. kovo 30 d. 15:19
Žinomi žmonės saugodami savo atžalas prisigalvoja visko. Štai pop muzikos princas Michaelas Jacksonas iki pat savo mirties viešumoje dangstė savo atžalų veidus, o jų aukles ribojo griežtomis sutartimis, kuriose negalėjo būti nė minties apie vaikų įamžinimą nuotraukose. Tačiau yra ir mąstančių priešingai – kai kurie tėvai savo mažąsias kopijas stengiasi nuo mažens padaryti madas diktuojančiomis žvaigždėmis. Žinomų Lietuvos žmonių – Viliaus Tarasovo, Natalijos Bunkės, Aleksandro Pogrebnojaus nuomonė šiuo klausimu – nevieninga.
Irūna Puzaraitė neišgelbėjo Marijampolės  (2)
2015 m. kovo 30 d. 12:22
Paaiškėjo pirmieji du miestai, patekę į LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ pusfinalį. Susumavus komisijos ir publikos balsus paaiškėjo, kad iš tolesnės kovos pasitraukia Marijampolė su kapitone Irūna Puzaraite, o Klaipėda ir Plungė keliauja finišo tiesiosios link.
„Patrolinta“ N. Bunkė baiminasi, kad turės problemų dėl vestuvių  (148)
2015 m. kovo 29 d. 22:27
Praėjusią savaitę Natalija Bunkė pakliuvo į „Radistų“ pinkles. LNK televizijos projekto „ Supermiestas “ metu buvo parodytas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuota, kaip radistas R.Mackevičius apsimetė Natalijos atstovu ir bandė įsiprašyti į vestuvinių suknelių nuomos saloną.
Pavojingo trumpumo suknelė atidengė nepriekaišingas Natalijos Bunkės kojytes  (384)
2015 m. kovo 27 d. 00:52
Dvidešimtmetės panelės turi ko pavydėti Natalijai Bunkei – prieš dvejus metus trisdešimtmečio slenkstį peržengusi moteris atrodo dar net geriau nei 2005-aisiais, kuomet Lietuvos pramogų pasaulyje pradėjo sklisti kalbos apie kauniečių merginų grupę YVA.
Agnė Jagelavičiūtė sukritikavo besilaukiančią Inetą Puzaraitę: atrodai kaip nėščia „mokinukė“  (34)
2015 m. kovo 26 d. 16:41
Atšilus orams gatvės prisipildo gyvybės laukimo: nusimetusios paltus būsimos mamos parodo savo apvalėjančias formas. Sekmadienį TV3 laida „Aš – stilistas!“ padiktuos, ką vilkėti būsimoms mamoms, nenorinčioms sėdėti tarp keturių sienų. Vaikelio besilaukianti būsimoji Žvagulių marti Ineta Puzaraitė šįkart taps modeliu, o dainininkė Natalija Bunkė – trečiąja komisijos nare, komentuosiančia dalyvių derinius kartu su laidos vedėja Agne Jagelavičiūte ir stilistu Kęstu Rimdžiumi.
Kūdikio besilaukianti I. Puzaraitė demonstravo derinius nėščiosioms  (48)
2015 m. kovo 26 d. 15:16
Atšilus orams gatvės prisipildo gyvybės laukimo: nusimetusios paltus būsimos mamos parodo savo apvalėjančias formas. Sekmadienį TV3 laida „Aš – stilistas!“ padiktuos, ką vilkėti būsimoms mamoms, nenorinčioms sėdėti tarp keturių sienų. Vaikelio besilaukianti būsimoji Žvagulių marti Ineta Puzaraitė šįkart taps modeliu, o dainininkė Natalija Bunkė – trečiąja komisijos nare, komentuosiančia dalyvių derinius kartu su laidos vedėja Agne Jagelavičiūte ir stilistu Kęstu Rimdžiumi.
A.Jagelavičiūtė: nėštumas – ne liga, bet jis turi įvairių niuansų
2015 m. kovo 26 d. 00:00
Atšilus orams gatvės prisipildo gyvybės laukimo: nusimetusios paltus būsimos mamos parodo savo apvalėjančias formas. Sekmadienį, 17.55 val., TV3 laida „Aš - stilistas!" padiktuos, ką vilkėti būsimoms mamoms, nenorinčioms sėdėti tarp keturių sienų.
Suknelių kovos: kuris įvaizdis sėkmingiausias?  (294)
2015 m. kovo 19 d. 14:25
Akivaizdu, kad žymios Lietuvos moterys pavasariui jau pasiruošusios – LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime žavesiu ir grožiu spinduliavo net trys kapitonės: už Kauno garbę kovojanti Natalija Bunkė, Alytų pergalėn vedanti Asta Pilypaitė ir Nerijų Jušką prie Telšių vairo pakeitusi aktorė Ineta Stasiulytė. Kiekviena jų savo privalumus ir dailiausius bruožus paryškino pasirinkdamos vis kitas naujojo sezono aprangos tendencijas.
Natalija Bunkė išsidavė, kad ne iki galo pažįsta savo buvusį vyrą Deivydą Zvonkų  (319)
2015 m. kovo 17 d. 13:15
Nors dauguma Deivydo Zvonkaus parašomų dainų Lietuvoje tampa superhitais, pasirodo, kad jų neatskiria viena iš artimiausių moterų kompozitoriaus gyvenime – Natalija Bunkė. Tai paaiškėjo filmuojant LNK laidą „Lietuvos supermiestas“, atlikėjai varžantis kapitonų rungtyje kartu su Asta Pilypaite ir Ineta Stasiulyte.
Žvaigždės, kurias „nužudė“ internetas  (52)
2015 m. kovo 14 d. 15:55
Visai neseniai socialiniuose tinkluose pasirodė žinia, jog garsi Lietuvos dainininkė Katažina Zvonkuvienė tragiškai žuvo kraupioje automobilio avarijoje. Tik pradėjusi gauti užuojautos žinutes ji suprato, jog buvo „nužudyta“ internautų – kažkas, tikriausiai siekdamas finansinės naudos, paleido tokią „naujieną“, kad tik sulauktų daugiau puslapio paspaudimų. Panašioje situacijoje anksčiau buvo atsidūrusi ir kita žvaigždė – Natalija Bunkė . Dainininkė kreipėsi į teisininkus, tačiau jau metus byla dulka kažkur tyrėjų stalčiuose. Užsienyje tokios paskleistos melagingos naujienos jau tikrai nebe naujiena. DELFI šįkart domisi, kokios įžymybės buvo „nužudytos“ internete ir kas gi jiems „nutiko“.
N. Bunkė neišlaikė: šiukšlių maišais vežu pinigus ir man p...  (95)
2015 m. kovo 12 d. 16:02
Lyrišką Vaidos Genytės repertuaro koncertą sudrebino užsiplieskęs ginčas: BTV realybės šou „Dainuok mano dainą“ dalyviai susikivirčijo dėl to, kas pranašesni – pop muzikos ar klasikos atlikėjai. Tai turėjo būti ramus, romantiškas vakaras su Vaidos Genytės dainomis, kurias perdainuoja kiti šou herojai.
N. Bunkė neišlaikė: šiukšlių maišais vežu pinigus ir man po**ui, vadina tegul mane popsiste, metaliste ar dar kaip nori  (437)
2015 m. kovo 12 d. 15:42
Lyrišką Vaidos Genytės repertuaro koncertą sudrebino užsiplieskęs ginčas: BTV realybės šou „Dainuok mano dainą“ dalyviai susikivirčijo dėl to, kas pranašesni – pop muzikos ar klasikos atlikėjai.
Melaginga žinia apie Katažinos Zvonkuvienės mirtį sukėlė nerimo bangą  (54)
2015 m. kovo 10 d. 11:35
Katažina Zvonkuvienė neseniai atėjo į LNK projekto „Lietuvos supermiestas“ choro repeticiją ir pamatė paklaikusius kolegų veidus. Draugai į ją spoksojo, tarsi jį būtų gyva numirėlė, vaiduoklis. Deividas Zvonkus sulaukė užuojautos, o Katažinos draugai ėmė rašyti žinutes, klausdami: „Ar tu dar gyva?“
Radži pasitraukė iš kovos  (76)
2015 m. kovo 9 d. 12:17
Vėliau į kovą LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ įsijungęs Panevėžys gerbėjų taip ir neįtikino balsuoti – šį sekmadienį, surinkę beveik 10 000 žiūrovų balsų balsų, jie su tolesniu žaidimu turėjo atsisveikinti. Šiaulių komandai vadovavo dainininkas Radži.
Radži gerbėjų neįtikino: Panevėžys pasitraukė iš kovos dėl Lietuvos supermiesto vardo  (104)
2015 m. kovo 9 d. 09:16
Vėliau į kovą LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ įsijungęs Panevėžys gerbėjų taip ir neįtikino balsuoti – šį sekmadienį, surinkę beveik 10 000 žiūrovų balsų balsų, jie su tolesniu žaidimu turėjo atsisveikinti. Šiaulių komandai vadovavo dainininkas Radži.
R. Mackevičius: Natalija toks žmogus, kuris save myli labiau negu kitus  (141)
2015 m. kovo 6 d. 16:36
Žvaigždės statusas Lietuvoje gali ypač daug – tai savo telefoninėmis provokacijomis nesunkiai įrodė radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Apsimetę baleto primarijaus Nerijaus Juškos agentais, jie paskambino į gimtąjį šokėjo miestą – Telšius – ir vyresnio amžiaus viešbučio savininkei Stefai pradėjo vardinti sveiku protu sunkiai suvokiamus žvaigždės įgeidžius.
N. Bunkės talentas: šias sukneles grupės merginoms pasiuvo per 3 valandas  (59)
2015 m. kovo 5 d. 14:41
„Šou versle viskas turi būti padaryta vakar, tad mes pilnai atitinkame šią taisyklę – mūsų grupėje viskas, kas pavyksta geriausiai, visada būna padaryta paskutinę minutę“, - grupės „Pop Ladies“ gyvenimo užkulisius atskleidė dainininkė Natalija Bunkė .
O. Pikul-Jasaitienės išvaizdos pokyčiai: scenos diva virto elegantiška dama  (296)
2015 m. kovo 5 d. 13:04
Merginų grupių „Pop Ladies“ ir „ Naujosios pupytės “ narė bei televizijos laidų vedėja Oksana Pikul -Jasaitienė neretai pavadinama viena gražiausių moterų Lietuvoje . Tiek kasdieniame gyvenime, tiek scenoje 31-erių Oksana visuomet stengiasi atrodyti nepriekaištingai. Nors neretai dėl savo kuriamo įvaizdžio ji atsiduria skandalų ir kalbų epicentre, tačiau subūrusi savo gerbėjų armiją populiarumu mėgaujasi jau bene dešimtmetį.
B. Vanagas į mokyklą grįžo su kilnia misija  (3)
2015 m. kovo 5 d. 12:31
Ketvirtadienį „Būk matomas“ komanda atvyko į Vilniaus „Ryto“ progimnaziją, kur visi mažieji keliauninkai buvo sužymėti stilingais atšvaitais. Kartu su akcijos iniciatoriais atvyko ir šią mokyklą lankę lenktynininkas Benediktas Vanagas , DELFI vyr. redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė bei policijos kapelionas Algirdas Toliatas .
Su nauja grupės nare Anžela pasirodžiusios „Pop Ladies“: nereikia jos lyginti su Oksana  (60)
2015 m. kovo 4 d. 18:18
Trečiadienį LRT studijoje vyko naujo muzikinio projekto „Dainų daina“ filmavimas. Scenoje pirmąkart su nauja nare koncertavo grupės „Pop Ladies“ merginos. Prie Natalijos Bunkės, Katažinos Zvonkuvienės ir Liepos Mondeikaitės prisijungė Anžela Adamovič .
G. Furmanavičius: mūšyje dėl LASF susiduria skirtingos ideologijos  (14)
2015 m. kovo 4 d. 13:23
Mažiau nei po mėnesio Lietuvos automobilių sporto bendruomenė spręs, kas artimiausius ketverius metus stovės prie organizacijos, diktuojančios visų legalių mūsų šalyje vykstančių lenktynių, „žaidimo“ taisykles. Į atsakingą postą pretenduoja dvi kadencijas LASF praėjusį dešimtmetį jau vadovavęs Romas Austinskas ir dabartinis federacijos prezidentas Gintaras Furmanavičius.
Arūno Valinsko karti kritika ir nemalonūs žodžiai įskaudino Nataliją Bunkę  (115)
2015 m. kovo 4 d. 11:23
Nors paprastai LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos pirmininkas Arūnas Valinskas paskatinimo ar pagyrimo žodį randa kone kiekvienam dalyviui, šį kartą jis išsakė ir pakankamai karčios kritikos – nemalonūs jo žodžiai kliuvo ne kam kitam, o Kauno kapitonei Natalijai Bunkei.
Nusikaltęs vyras Nataliją Bunkę pradžiugino dovanomis  (477)
2015 m. kovo 1 d. 17:36
Jau ne kartą popscenos divą Nataliją Bunkę gerbėjai apipila dovanomis, juk nors ir menkiausio dėmesio iš populiariosios šviesiaplaukės nori susilaukti kiekvienas.
Natalija Bunkė linksminosi kartu su buvusio vyro dabartine mylimąja  (179)
2015 m. vasario 28 d. 14:07
Penktadienio naktį naktiniame klube „Pantera“ šėlo ne tik sostinės klubinėtojai, bet ir garsūs pramogų pasaulio veidai, tarp kurių ir popscenos diva Natalija Bunkė. Labiausiai vakaro dalyvius pribloškė, kad N. Bunkė linksminosi kartu su savo buvusio vyro dabartine mylimąja Justina Stambrauskaite.
N. Bunkė šėlo užsieniečių pamėgtame bare  (92)
2015 m. vasario 28 d. 13:05
Penktadienio vakarą dainininkė Natalija Bunkė leido ne koncertuodama kitiems, o linksmindamasi pati. Ją buvo galima sutikti užsieniečių pamėgtame sostinės kokteilių bare „Pantera“. Liudininkų teigimu, tame pačiame bare tą patį vakarą laiką leido ir buvęs N. Bunkės sutuoktinis.
Žvaigždės apie šauktinių kariuomenę: kas vengtų, o kas siūlosi į snaiperes?  (96)
2015 m. vasario 27 d. 15:44
Valdžios institucijų sprendimas 9 mėnesių laikotarpiui į kariuomenę vėl kviesti šauktinius visuomenę padalijo į skirtingas stovyklas. Nors parlamentas šio siūlymo dar nei patvirtino, nei atmetė, žmonės jau dėlioja įvairiausius scenarijus. Ką apie tai mano garsios Lietuvos moterys ir kaip elgtųsi jos?
Vestuvinių suknelių pristatyme I. Stumbrienė pademonstravo aukščiausios klasės prabangą  (144)
2015 m. vasario 26 d. 20:54
2015 metų nuotakos įvaizdžio pirmos vietos nugalėtoja dizainerė Aurelija Beliakaitė ketvirtadienio vakarą kviestinei publikai pristatė 2015 metų pavasario – vasaros kolekciją. 30 suknelių tarp tūkstančių orchidėjų žiedų pristatė žymiausios manekenės.
Baleto primarijus dėmesiu apgaubė Nataliją Bunkę  (58)
2015 m. vasario 26 d. 13:26
Po garsiai žiniasklaidoje nuskambėjusių antrųjų Natalijos Bunkės skyrybų su verslininku Danieliumi Bunku, dainininkė Natalija Bunkė saugo savo asmeninį gyvenimą – ypač po to, kai pasklido kalbos, kad jai neabejingas krepšininkas Vilmantas Dilys.