Natalija Bunkė

Supermergaitė N.Bunkė: kelių žvėris jai tinka!  (56)
2014 m. balandžio 16 d. 01:19
Merginų supergrupės „Pop Ladies“ superlyderė Natalija Bunkė – ne iš tų lepių dailiosios lyties atstovių, kurios be vyrų pagalbos, matyt, negalėtų nė iš vietos pajudėti.
Atlikėjai N. Bunkei – žiūrovų ir A. Rožicko liaupsės  (19)
2014 m. balandžio 15 d. 18:56
Antradienio vakarą LRT studijoje buvo filmuojamas projekto „Dvi žvaigždės“ finalas. Dalyviai scenoje atliko „ Eurovizijos “ dainų konkurso kūrinius.
Projektas „Dvi žvaigždės“ baigiasi anksčiau nei buvo planuota  (83)
2014 m. balandžio 15 d. 18:39
LRT televizijos gyvo garso projektas „Dvi žvaigždės“ baigiasi greičiau nei buvo planuota. Šią informaciją naujienų portalui DELFI patvirtino konkurso prodiuseris Modestas Karnaševičius.
Santūrus Natalijos Bunkės įvaizdis išryškino jos grožį  (97)
2014 m. balandžio 15 d. 14:09
Naujoje LRT televizijos laidoje „Dvi žvaigždės“ dalyvaujanti merginų supergrupės „Pop Ladies“ ideologė Natalija Bunkė ryžosi nemažiems išbandymams: gyvai dainuoti įvairių muzikos žanrų kūrinius pritariant orkestrui kiekvienam dainininkui yra ir savotiškas išbandymas, ir malonumas.
Klausimą apie romaną su krepšininku išgirdusi N. Bunkė: dabar į snukį duoti ar vėliau?  (107)
2014 m. balandžio 14 d. 19:32
Pirmadienio vakarą LRT studijoje vyko projekto "Dvi žvaigždės" filmavimas. Filmavime dalyvavo Lietuvos atstovė 2014-ųjų „Eurovizijoje“ Vilija Matačiūnaitė ir Azerbaidžano atstovė Dilara Kazimova, uždainavusios scenoje duetu.
Elitą N. Pareigytė pakvietė ragauti gardumynų  (61)
2014 m. balandžio 11 d. 10:28
Ketvirtadienio vakarą Kaune Grupės „69 danguje” narė Nijolė Pareigytė – Rukaitienė draugams surengė šviežios žuvies degustaciją. Paragauti Nijolės mėgstamų žuvies patiekalų susirinko artimi dainininkės draugai ir kolegos.
Meilės trikampyje atsidūrusi N. Bunkė: neturiu dėl ko aiškintis ir teisintis  (386)
2014 m. balandžio 10 d. 20:52
Pastarąsias keletą savaičių Lietuvos pramogų pasaulio užkulisiuose netilo kalbos apie dainininkės Natalijos Bunkės ir krepšininko Vilmanto Dilio romaną. Šią savaitę naujienų portalui DELFI V. Dilio sutuoktinė Guostė Dilienė atvirai papakojo besiskirianti su vyru. K aip viena iš skyrybų priežasčių - galimas jos sutuoktinio romanas su populiaria dainininke Natalija Bunke.
Simona Milinytė paviešino savo „selfie“ be lašo makiažo (foto - straipsnyje)  (212)
2014 m. balandžio 9 d. 16:39
Jaunasis Lietuvos popmuzikos perlas Simona Milinytė prisijungė prie per visą šalies pramogų industrijos pasaulį nusiritusio viruso – savo paskyrose socialiniuose tinkluose viešinančių portretus be lašo makiažo.
Naujausios L. Salasevičiaus kolekcijos pristatymas - TV eteryje  (8)
2014 m. balandžio 9 d. 15:53
Dizaineris Liutauras Salasevičius jau netrukus savo kūrybos gerbėjams pristatys šeštąją elegantišką ir ištaigingą vakarinių suknelių kolekciją „Šou“. Kūrėjo gerbėjai, neturintys galimybės dalyvauti renginyje, gali nenusiminti – pasižiūrėti ir įvertinti įspūdingą kolekciją jie gegužės 1 d. galės įsijungę televiziją TV3 .
D. Bunkus atskleidė, ką reiškia gyventi su N. Bunke: skyrybos man nebuvo skausmingos  (78)
2014 m. balandžio 7 d. 14:02
„ Skyrybos su Natalija man nebuvo skausmingos. Tai buvo protingas ir mums abiems tik į gerą išėjęs sprendimas“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 31-erių dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis 37-erių Danielius . Tai pirmas viešas vyro interviu po skyrybų su garsia dainininke. Iki šiol verslininkas nuo bet kokių komentarų susilaikė ir žiniasklaidos dėmesio vengė.
Danielių Bunkų įsiutino pokštas apie svingerių vakarėlius  (16)
2014 m. balandžio 7 d. 13:56
„Skyrybos su Natalija man nebuvo skausmingos. Tai buvo protingas ir mums abiems tik į gerą išėjęs sprendimas“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 31-erių dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis 37-erių Danielius. Tai pirmas viešas vyro interviu po skyrybų su garsia dainininke. Iki šiol verslininkas nuo bet kokių komentarų susilaikė ir žiniasklaidos dėmesio vengė.
Natalija Bunkė be makiažo – lyg septyniolikmetė (foto - straipsnyje)  (225)
2014 m. balandžio 4 d. 17:52
Natalija Bunkė žaibiškai sureagavo į Monikos Kvietkutės-Šedžiuvienės iššūkį ir ryžosi savo paskyroje socialiniame tinkle publikuoti nuotraukas be lašo kosmetikos.
Šalies gražuolės šėlsta socialiniuose tinkluose: be makiažo įsiamžino ir N. Bunkė  (210)
2014 m. balandžio 4 d. 17:02
Tarp garsiausių šalies moterų socialiniame tinkle „ Facebook “ prasidėjęs žaidimas, kuomet jos įsiamžina be makiažo, publikuoja nuotraukas internete ir „užtagina“ drauges, kurias nori išvysti be makiažo, įgauna pagreitį. Prie O. Pikul-Jasaitienės, N. Šiaudikytės, M. Kvietkutės-Šedžiuvienės prisijungė ir žavingoji Natalija Bunkė .
Savo nuotrauką be makiažo publikavusi M.Šedžiuvienė sulaukė daugybės komplimentų (foto - straipsnyje)  (54)
2014 m. balandžio 4 d. 15:45
Tarp Lietuvos įžymybių lyg virusas plinta mada savo paskyrose socialiniuose tinkluose publikuoti veidų nuotraukas be makiažo. Kiekvieną kartą tokios nuotraukos sulaukia didelio susidomėjimo, o neretai – ir susižavėjimo.
Scenoje lankstumą parodžiusi N. Bunkė išvadino A. Pogrebnojų iškrypėliu  (26)
2014 m. balandžio 1 d. 19:21
Antradienio vakarą  LRT studijoje vyko projekto „Dvi žvaigždės“ filmavimas. Scenoje pasirodė ir dainininkė Natalija Bunkė , dainuojanti kartu su operos solistu Kęstučiu Alčausku.
Gražuolė Šorena pirmą kartą gyvenime žengs podiumu  (8)
2014 m. balandžio 1 d. 12:36
Jau balandžio 18 dieną ištaigingų suknelių dizaineris Liutauras Salasevičius pristatys savo naujausią kolekciją „Šou“. Kūrėjo gerbėjų laukia magiškas reginys – specialiai pristatymui sukurtos dekoracijos, pirotechnikos elementai, užburiantys muzikos ir choreografijos pasirodymai ir, žinoma, nuostabaus grožio L.Salasevičiaus kurtos suknelės.
Natalija Bunkė perteikė klubų panteros įvaizdį (foto - straipsnyje)  (59)
2014 m. kovo 31 d. 15:16
Praėjusį savaitgalį uostamiesčio šokių muzikos Meka vadinamo klubo „Port“ lankytojus savo aistringu pasirodymu pradžiugino merginų supergrupė „Pop Ladies“.
Poskyrybinius tylėjimo įžadus davusi Natalija užčiaupė burną apie D. Bunkų  (38)
2014 m. kovo 26 d. 14:10
Ne vienas Lietuvos vyras dūsauja žiūrėdamas į garsias moteris ir svajoja ištarti: „Mano žmona – žvaigždė“. Deja, užkariauti žinomos moters širdį pasiseka tik nedaugeliui. Garsios moterys prisipažįsta, kad kartais būna keblu atskirti, ko siekia dėmesį rodantis vyras – tiesiog gražios moters dėmesio, ar pasipuikuoti „trofėjumi“ prieš draugus ir giminaičius.
G. Lebedevos sužadėtinis A. Kazakevičius: nepavyduliauju, nes pats esu pakankamai garsus  (56)
2014 m. kovo 26 d. 13:42
Ne vienas Lietuvos vyras dūsauja žiūrėdamas į garsias moteris ir svajoja ištarti: ,,Mano žmona – žvaigždė.“ Deja, užkariauti žinomos moters širdį pasiseka tik nedaugeliui. TV3 televizijos eteryje garsios moterys prisipažins, kad kartais būna keblu atskirti, ko siekia dėmesį rodantis vyras – tiesiog gražios moters dėmesio, ar pasipuikuoti ,,trofėjumi“ prieš draugus ir giminaičius.
Paviešintas sužalojimais pasibaigusio A. Rožicko „šuolio“ nuo scenos vaizdo įrašas  (26)
2014 m. kovo 26 d. 10:43
Trečiadienio rytą internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame atskleisti projekto „Dvi žvaigždės“ užkulisiai. Prieš savaitę filmuojant LRT pavasario premjerą nuo scenos nuvirto konkurso vedėjas A. Ročickas. Vos pradėjusi savo pasirodymą Natalija Bunkė su scenos partneriu Kęstučiu Alčausku turėjo jį nutraukti.
Londone su kolegėmis koncertavusi O. Pikul-Jasaitienė garderobą atnaujino ir prabangiose parduotuvėse  (99)
2014 m. kovo 25 d. 13:47
Grupės „ Pop Ladies “ narės grįžo iš kelių dienų viešnagės Londone. Dainininkės savo koncertu pradžiugino Didžiosios Britanijos sostinėje gyvenančius lietuvius. Kaip DELFI pasakojo grupės narė Oksana Pikul -Jasaitienė, tiek koncertas, tiek viešnagė lietuvių pamėgtame mieste praėjo puikiai.
N. Bunkė per D. Zvonkaus ir K. Nemycko vestuves pasipuoš trumpute suknele  (109)
2014 m. kovo 25 d. 13:04
Abejojančių, kad dizaineris Liutauras Salasevičius yra vestuvinių ir proginių suknelių meistras, surasti būtų sunku. Kiekviena jo kurta suknelė primena mažyti stebuklą, kuris kiekvieną Pelenę paverčia tikrų tikriausia Princese. Atvykusi pas dizainerį į saloną panašiai pasijuto ir charizmatiškoji dainininkė Natalija Bunkė.
N. Bunkė jau rado K. Nemycko suknelę vestuvėms  (62)
2014 m. kovo 25 d. 10:01
Abejojančių, kad dizaineris Liutauras Salasevičius yra vestuvinių ir proginių suknelių meistras, surasti būtų sunku. Kiekviena jo kurta suknelė primena mažyti stebuklą, kuris kiekvieną Pelenę paverčia tikrų tikriausia Princese. Atvykusi pas dizainerį į saloną panašiai pasijuto ir charizmatiškoji dainininkė Natalija Bunkė .
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai: Oksana Pikul-Jasaitienė liko už finalo borto  (163)
2014 m. kovo 24 d. 02:28
Vėlų sekmadienio vakarą paaiškėjo dar keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų“ didžiojo finalo dalyvės.
D. Tamošiūnaitė ir D. Meiželytė atvirai apie skyrybas, būsimas vestuves ir nuotakos suknelę  (84)
2014 m. kovo 21 d. 13:27
Dvi geros bičiulės - atlikėja ir visuomenės veikėja Donalda Meiželytė bei laidų vedėja, renginių organizatorė Daiva Tamošiūnaitė-Budrė  matė ir šilto, ir šalto. Drauge susikibusios ėjo per gyvenimą, buvo šalia linksmiausiomis akimirkomis, palaikė viena kitą braukdamos ašarą skaudžiomis minutėmis.
Dainininkė N. Bunkė scenai prisitaiko ir kelių metų senumo sukneles  (95)
2014 m. kovo 21 d. 12:56
LRT muzikinėje pavasario premjeroje „Dvi žvaigždės“ dalyvaujanti dainininkė Natalija Bunkė scenoje pasirodė pasipuošusi garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus suknele. Tiesa, moteris su šiuo išskirtiniu apdaru viešumoje užfiksuota jau ne pirmą kartą.
Charizmatiškoji aktorė O. Kunsunga pademonstravo roko karalienės įvaizdį  (6)
2014 m. kovo 19 d. 20:34
LRT muzikinėje pavasario premjeroje „Dvi žvaigždės“ pasirodys ir režisieriaus Mykolo Vildžiūno mylimoji, aktorė Oneida Konsunga su projekto „Romeo ir Džuljeta“ nugalėtoju Tadu Juodsnukiu. Trečiadienio vakarą filmuota laida buvo dedikuota legendinės grupės „ Hiperbolė “ dainoms.
Filmavimo metu susižeidęs A. Rožickas: visi turime nusiversti nuo scenos, kad žinotume, kokia ji nestabili  (43)
2014 m. kovo 18 d. 20:49
Filmuojant TV projektus netrūksta ne tik gražių akimirkų, bet ir kuriozinių situacijų. Į vieną jų antradienio vakarą papuolė ir naujojo muzikinio TV konkurso "Dvi žvaigždės" vedėjas Andrius Rožickas. Filmuojant N. Bunkės ir K. Alčauskio pasirodymą jis nuvirto nuo scenos - tiesiai laidos svečiams už nugarų.
Natalijos kerai nesušildė homoseksualaus režisieriaus širdies: atėjau dėl Ruslano, ne dėl Bunkės  (121)
2014 m. kovo 18 d. 18:30
Antradienio vakarą LRT studijoje vyko naujo TV projekto „Dvi žvaigždės“ filmavimo darbai. Tarp jo dalyvių – ir Natalija Bunkė , kuri projekte pasirodys su operos atlikėju Kęstučiu Alčauskiu. Debiutinei laidai jie pasirinko K. Kerbedžio dainą „Nakty“.