Natalija Bunkė

Juokas pro ašaras: pasityčiojo iš N. Bunkės ir R. Klimaitytės skandalo  (3)
2015 m. lapkričio 26 d. 10:42
Prieš keletą dienų pramogų pasaulį sudrebinęs skandalas, kai grupės „Sirenos“ narė Renata Klimaitytė apkaltino Nataliją Bunkę sceninių drabužių kopijavimu ir vedusio vyro viliojimu, persikėlė ir į ekranus.
R. Klimaitytė kaltina N. Bunkę išardžius šeimą: glamonėjosi su vedusiu, kai žmona laukė namie  (425)
2015 m. lapkričio 23 d. 16:39
Grupės „Sirenos“ atlikėja Renata Klimaitytė pirmadienio rytą įplieskė diskusiją apie sceninius drabužėlius ir jų kopijavimą. Renata apkaltino Nataliją Bunkę, o ši, tai išgirdusi, patikino, kad tai jai nerūpi, jog visa tai – noras pasireklamuoti pasišildant grupės „Pop Ladies“ šlovės spinduliuose. R. Klimaitytė už tai rėžė atgal.
N. Bunkę įtaria sceninių drabužių kopijavimu  (101)
2015 m. lapkričio 23 d. 14:53
Merginų dueto „Sirenos“ narė Renata Klimaitytė savo feisbuko anketoje įplieskė diskusiją dėl kostiumų, kuriuos grupė „Pop Ladies“ dėvėjo šį savaitgalį, koncerto Panevėžyje metu. Renata tikina, esą „Pop Ladies“ kostiumai – labai panašūs į jos grupės apdarus, dėvėtus prieš kelerius metus.
N. Bunkė išdrįso pasirodyti be sceninio makiažo  (83)
2015 m. lapkričio 23 d. 10:43
Natalija Bunkė ne iš tų moterų, kurios bijo pasirodyti be makiažo. Visai neseniai ji savo feisbuko paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje matomas jos natūralus grožis.
Natalijos Bunkės kūną papuošė prabangūs kailiniai  (179)
2015 m. lapkričio 21 d. 03:32
Penktadienį Vilniaus „ Forum Palace “ vyko ketvirtasis „Maisto banko“ ir LNK organizuojamas labdaros koncertas „PasiDalink“. Jo metu garsiausi šalies atlikėjai, sporto, scenos, ekrano žvaigždės ragino Lietuvą drauge padėti įveikti nepriteklių.
Dėl vagių apšvarinto automobilio N. Bunkė nesisieloja: galėjo ir labiau pasistengti  (70)
2015 m. lapkričio 16 d. 12:17
Pirmadienio rytą grupės „Pop Ladies“ narei Natalijai Bunkei apkartino bjauri vagystė – ilgapirščiai pavogė jos prabangaus visureigio „Audi Q5“ groteles.
Kauno ilgapirščiai nuniokojo Natalijos Bunkės automobilį  (41)
2015 m. lapkričio 16 d. 12:12
Nauja savaitė vienai populiariausių Lietuvos popdainininkių Natalijai Bunkei prasidėjo nesėkmingai – moters automobilį „ Audi “ nuniokojo vagys.
S. Daukšaitė-Petrulėnė pasirodė be makiažo: ar atpažintumėte aktorę?  (69)
2015 m. lapkričio 16 d. 12:09
Garsiai Lietuvos aktorei Sandrai Daukšaitei-Petrulėnei nepriimtinas tingus gyvenimo būdas, o nuolatinis naujų žinių troškimas ją verčia išmokti vis kažką naujo. Šiuo metu populiariojo TV3 serialo „Tobula kopija“ tęsinyje vaidinanti aktorė nusprendė praplėsti savo žinių bagažą – neseniai duris atvėrusioje „Carolina make-up“ studijoje Kaune ėmė mokytis vizažo paslapčių.
Į eterį grįžtantys „Žvaigždžių duetai“ stebins garsiomis pavardėmis  (40)
2015 m. lapkričio 16 d. 09:13
Vos prasidėjus Naujiems metams, į LNK eterį sugrįš jau legendiniu vadinamas muzikinis projektas „ Žvaigždžių duetai “, skaičiuosiantis aštuntąjį gyvavimo sezoną. Pprojektą kursiantis prodiuseris Laurynas Šeškus ir jo kompanija „ TV Play“ jau dabar nekantrauja atsinaujinusius „Žvaigždžių duetus“ pristatyti publikai, tačiau dalyvių bei vedėjų pavardės bus laikomos paslaptyje.
Stiliaus dosjė. N. Bunkė: nemėgstu atvirai demonstruoti moteriškumo  (214)
2015 m. lapkričio 16 d. 00:00
Grupės „Pop Ladies“ atlikėjos Natalijos Bunkės stilius keitėsi ne kartą. Vis dėlto rožiniai pūkučiai, svaiginamos pakulnės ir atvirai demonstruojamas seksualumas, – tai, ką matome scenoje ar televizijos laidose, – yra tik gerai apgalvotas vaizdis. Tikroji Natalija visai kitokia.
N. Bunkės mylimajam V. Diliui atlikta operacija: laukia ilgas ramybės laikas  (129)
2015 m. lapkričio 13 d. 13:52
Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipos aukštaūgis Vilmantas Dilys prieš kelias dienas patyrė kelio sąnario menisko traumą ir buvo priverstas gultis ant operacinio stalo.
Natalija Bunkė per filmavimą Katažinai vožė į galvą  (101)
2015 m. lapkričio 11 d. 14:23
Atlikėją Nataliją Bunkę daug kas laiko fenomenalia moterimi dėl jos sugebėjimo bendrauti ne tik su visais buvusiais vyrais, bet ir su naujomis jų antrosiomis pusėmis. O gal visa tai tėra kruopščiai apgalvotas viešojo įvaizdžio kūrimas?
Kerštaujanti N. Bunkė paleido kibirą K. Zvonkuvienei į galvą  (53)
2015 m. lapkričio 11 d. 14:19
Atlikėją Nataliją Bunkę daug kas laiko fenomenalia moterimi dėl jos sugebėjimo bendrauti ne tik su visais buvusiais vyrais, bet ir su naujomis jų antrosiomis pusėmis. O gal visa tai tėra kruopščiai apgalvotas viešojo įvaizdžio kūrimas?
Garsios moterys atskleidė, kaip susigrąžino dailias kūno linijas po šeimos pagausėjimo  (14)
2015 m. lapkričio 8 d. 10:30
Po gimdymo moterys tarsi pametusios galvą klega: „ Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų? Kokius produktus valgyti? Kaip susigrąžinti tobulas kūno linijas?“ Figūros, kaip ir meilės, paslaptis ne visada lengva įminti. Laimingos, sveikata spinduliuojančios Lietuvos bei viso pasaulio gražuolės dalijasi patirtimi ir įžvalgomis apie sveikatą, grožį, laimę sulaukus šeimos pagausėjimo.
Siaubinga dovanėlė Lietuvos garsenybėms: paslapčia paskleidė šiurpą keliančių istorijų  (16)
2015 m. spalio 30 d. 14:43
„Užkalnio balsas išsisklaidė tarp žvangančių taurių ir už sienos skerdžiamų žmonių klyksmų“, – tokiomis nuotaikomis apipintas istorijas sukūrė ir paskleidė Rimantė Kulvinskytė . Pagrindiniais istorijų herojais tapo gerai žinomos asmenybės: Andrius Užkalnis , Agnė Jagelavičiūtė , Natalija Bunkė , Arūnas Valinskas , Radžis Aleksandrovičius ir Mantas Petruškevičius .
Apie trečią santuoką prakalbusi Natalija Bunkė: ar aš pasmerkta būti nelaiminga?  (259)
2015 m. spalio 23 d. 11:11
„Trečia santuoka taip pat gali atnešti laimę. O kodėl gi ne? Nejaugi aš dabar jau pasmerkta būti tikrai nelaiminga iki gyvenimo galo?“ – atvirai apie savo ateities planus dėstė žinoma dainininkė Natalija Bunkė . Jau rytoj, šeštadienį, prie ekranų televizijos žiūrovus sukvies pokalbių šou „Ginčas“. Laidos dalyviai ir vedėjai – Aušra Kilkuvienė bei Kristupas Krivickas – įsitrauks į labai prieštaringą diskusiją: „Ar antra, trečia ir sekančios santuokos gali atnešti laimę?“.
Dusyk išsiskyrusi N. Bunkė prakalbo apie trečiąją santuoką  (57)
2015 m. spalio 23 d. 10:51
„Trečia santuoka taip pat gali atnešti laimę. O kodėl gi ne? Nejaugi aš dabar jau pasmerkta būti tikrai nelaiminga iki gyvenimo galo?“ – atvirai apie savo ateities planus dėstė žinoma dainininkė Natalija Bunkė.
Nowy teledysk "Pop Ladies"  (9)
2015 m. spalio 23 d. 06:00
Litewska grupa „Pop Ladies”, w której skład wchodzi Polka z Wileńszczyzny Katarzyna Zvonkuvienė, zaprezentowała swoją nową piosenkę i teledysk „Tik naktis” („Tylko noc”). Autorem tekstu i muzyki jest mąż Kasi Deivydas Zvonkus.
Feisbuke įsisukęs įžymybių verslas, apie kurį kalba patyliukais  (90)
2015 m. spalio 6 d. 16:14
Žymios lietuvaitės, feisbuke subūrusios tūkstantines gerbėjų minias, iš to pelnosi reklamuodamos įvairiausias prekes ir paslaugas. Moterys paatviravo, kokių pasiūlymų sulaukia dažniausiai, ko niekada nereklamuotų ir kokia viso to nauda. Vis tik kai kurias detales merginos stengėsi nutylėti.
Natalija Bunkė: be ko neįmanomas žvaigždės gyvenimas  (96)
2015 m. spalio 2 d. 17:21
Nuolatiniai koncertai, gerbėjų dėmesys, ramiai gatve praeiti neleidžiantys žurnalistai. Toks tas žvaigždės likimas. Norint šviesti, tenka daug ką paaukoti. O kur dar asmeninis, šeimyninis gyvenimas, kuriam lieka ne tiek jau ir daug laiko.
Karjerą per lovą padariusi Vaida Skaisgirė provokacijoms nepasidavė  (25)
2015 m. rugsėjo 23 d. 13:42
Ryškiausi ir nuodėmingiausi Lietuvos įvykiai niekada nepraslysta pro TV3 laidos „Svogūnų Lietuva“ kūrėjų akis. Šį, trečiadienio, vakarą, bus išdalinti net penki svogūnai, kurie atiteks labiausiai jų nusipelniusiems.
V. Skaisgirė sulaukė apdovanojimo „už karjerą per lovą“  (28)
2015 m. rugsėjo 23 d. 13:21
Ryškiausi ir nuodėmingiausi Lietuvos įvykiai niekada nepraslysta pro TV3 laidos „Svogūnų Lietuva “ kūrėjų akis. Trečiadienio, vakarą, bus išdalinti net penki svogūnai, kurie atiteks labiausiai jų nusipelniusiems, skelbiama televizijos pranešime spaudai.
Natalijos Bunkės antrininkė pribloškė neįtikėtinu panašumu  (48)
2015 m. rugsėjo 21 d. 15:50
Visi paprasti žmonės nori turėti šiokių tokių panašumų į garsius žmones: aktorius, dainininkus ar politikus. Juk Holivude kiekviena žvaigždė turi savo antrininką.
K. Zvonkuvienė sulaukė N. Bunkės priekaištų dėl nuvilioto vyro  (71)
2015 m. rugsėjo 17 d. 17:04
Šį sekmadienį LNK žiūrovai pagaliau sužinos, kas iš tikrųjų trukdo Natalijai Bunkei dar kartą ištekėti ir mėgautis vedybiniu gyvenimu. „Neneigsiu, esu nelengvo charakterio, santykiuose su manimi sudėtinga... Žinoma, darbiniuose reikaluose nesu tokia įnoringa, bet gyventi su manimi tikrai nėra lengva“, - LNK televizijos išplatintame pranešime pripažino dainininkė Natalija Bunkė.
Katažina Zvonkuvienė sulaukė Natalijos Bunkės priekaištų dėl nuvilioto vyro  (74)
2015 m. rugsėjo 17 d. 16:19
Šį sekmadienį televizijos žiūrovai pagaliau sužinos, kas iš tikrųjų trukdo Natalijai Bunkei dar kartą ištekėti ir mėgautis vedybiniu gyvenimu. „Neneigsiu, esu nelengvo charakterio, santykiuose su manimi sudėtinga... Žinoma, darbiniuose reikaluose nesu tokia įnoringa, bet gyventi su manimi tikrai nėra lengva“, - pripažino dainininkė Natalija Bunkė.
N. Bunkė leidžia laiką su trimis savo vyrais ir jų mylimosiomis: taip gyvenkit, moteriškės  (443)
2015 m. rugsėjo 14 d. 16:03
Grupės „Pop Ladies“ narė Natalija Bunkė yra viena iš tų retų moterų, kuri puikiai sutaria su savo buvusiais vyrais ir jų antrosiomis pusėmis.
Milijono vertas kadras: N. Bunkė ir trys jos vyrai su antrosiomis pusėmis sugulė į vieną lovą  (971)
2015 m. rugsėjo 14 d. 15:17
Natalijos Bunkės buvusio antrojo vyro dabartinė mergina Justina Stambrauskaitė socialiniame tinklapyje „Facebook“ pasidalino grupine nuotrauka, kurioje matyti visi buvę ir esami dainininkės Natalijos Bunkės vyrai su savo antrosiomis pusėmis.
Įžūlūs apiplėšimai, kurie išgarsino naujos kartos Vilniaus mafiją  (48)
2015 m. rugsėjo 2 d. 17:42
Prie Vilniaus geležinkelio stoties esančios valiutos keityklos, įtariama, nelegaliai pinigus keitęs verslininkas sudomino naujos kartos Vilniaus mafiją – šie vyrą stebėjo net pusantro mėnesio, kol galop iki smulkmenų suplanavo jo apiplėšimą. Valiutos keitėjas nuo tos pačios grupuotės narių nukentėjo net du kartus.
N. Bunkė pasidalino nuotrauka, kurioje ji – pirmokė  (34)
2015 m. rugsėjo 1 d. 10:50
Rugsėjo 1-oji daugumai, jau baigusių ne tik mokyklas, bet ir universitetus, kelia nostalgiškus prisiminimus. Ne išimtis ir žinomi Lietuvos žmonės.