Natalija Bunkė

Paskelbti žymių šviesiaplaukių rinkimai: išrink gražiausią  (82)
2015 m. birželio 27 d. 15:13
Portalas MIESTE.lt surinko net 50 žymiausių šviesiaplaukių lietuvaičių nuotraukas: nuo itin šviesių blondinių, iki tamsesnių šviesiaplaukių. Kviečiame ne tik pasižvalgyti po gausią įspūdingų nuotraukų galeriją, bet ir išrinkti gražiausią!
Maisto kultūros festivalyje bus galima paragauti ir vabzdžių  (5)
2015 m. birželio 16 d. 16:40
Penktadienį Kaune startuos unikali dvi dienas truksianti maisto gaminimo šventė – pirmasis maisto kultūros festivalis mūsų šalyje. Šventės metu bus galima ne tik paragauti pačių įvairiausių patiekalų – nuo cepelinų iki keptų vabzdžių, bet ir sužinoti daug naujo apie maistą.
Kaip atrodytų Lietuvos garsenybės, jei jų veidai būtų simetriški  (113)
2015 m. birželio 15 d. 14:04
Ar įsivaizduojate, kaip atrodytų jūsų veidas, jei abi jo pusės būtų identiškos? Moksliniais tyrimais ne kartą įrodyta, kad grožio ir patrauklumo paslaptis slypi tikrai ne veido simetrijoje. Tuo nesunkiai galima įsitikinti ir pasitelkus internetines programėles, kurios padeda sukurti veidrodinį veido atspindį.
Naktiniame klube linksminosi ir N. Bunkė su krepšininku V. Diliu  (110)
2015 m. gegužės 23 d. 06:43
Artėjant vasaros sezonui, naktiniai klubai savo lankytojams atveria terasų ir kiemelių duris, kur klubinėtojai gali mėgautis pramogomis ir šėlti po atviru dangumi.
Paparacio šūvis: Natalija Bunkė linksminosi krepšininko Vilmanto Dilio draugijoje  (759)
2015 m. gegužės 23 d. 02:44
Vėlyvą penktadienio vakarą Lietuvos pramogų pasaulis kuriam laikui primiršo „Eurovizijos“ aktualijas – svarbiausia žinia tapo Natalijos Bunkės ir krepšininko Vilmanto Dilio linksmybės naktiniame klube.
Lietuvos žvaigždžių mylimų rūbų dizainas – plagiatas?  (58)
2015 m. gegužės 14 d. 12:51
Legendinis prancūzų dizaineris Pierre’as Cardinas yra sakęs, kad būti išskirtiniam mados pasaulyje nėra jokių galimybių, nes viskas jau sukurta. Visos medžiagos, visi siluetai ir detalės jau yra panaudotos. Vis dėlto ant pakylos ar žurnale išvydę savo kūrinių kopijas kūrėjai netveria pykčiu ir net varsto teismų duris.
N. Bunkei – skyrybos, L. Mondeikaitei ir K. Brazauskienei – nauja meilė  (17)
2015 m. gegužės 4 d. 13:44
„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai... Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą...“, - šio pirmadienio vakaro laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkė Natalija Bunkė . Grupės „Pop Ladies“ įkūrėja ir lyderė Natalija prisipažins - į būrėją kreipėsi tuomet, kai atrodė, kad gyvenimas griūna. Tai, ką išgirdo Natalija – šokiravo garsią dainininkę.
Būrėjos pranašystė: Natalija Bunkė sutiks žmogų, su kuriuo praleis visą likusį gyvenimą  (231)
2015 m. gegužės 4 d. 13:08
„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai... Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą...“, - šio pirmadienio vakaro laidoje „Nuo... Iki...“ 20.20 val. pasakos dainininkė Natalija Bunkė.
Natalija Bunkė: „Aš kūda? Net labai sveikai įmitus“  (116)
2015 m. balandžio 30 d. 13:47
Viena žaviausių Lietuvos popscenos damų Natalija Bunkė, sugebanti ant bangos išlikti štai jau daugiau nei dešimt metų, pasirodo kritiškai vertina savo figūrą, kuri daugelio akimis atrodo nepriekaištinga.
Dėl „Lietuvos supermiesto“ vardo už Plungę kovojęs M. Stonkus į finalą vėlavo pusantros valandos  (262)
2015 m. balandžio 26 d. 19:30
Sekmadienį Vilniaus Teatro arenoje vyko LNK laidos „ Lietuvos supermiestas“ finalas, kuriame dėl nugalėtojo vardo kovojo Klaipėda . Uostamiesčiui atstovavo aktorius Giedrius Savickas , Plungę į superfinalą išvedė aktorius Mantas Stonkus .
Jonas Nainys pasisakė apie darbą su Natalija Bunke  (162)
2015 m. balandžio 23 d. 13:58
Jau šį sekmadienį LNK eteryje finišuos laida „Lietuvos supermiestas“, dovanojusi ne tik įspūdingų pasirodymų, bet ir nemažai netikėtumų. Už didelę dalį jų atsakingi žodžio kišenėje neieškantys radistai – Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys, miestams ir jų kapitonams surengę ne vieną netikėtą provokaciją.
Tokių „Pop Ladies“ merginų dar niekas nematė: esame, kokios esame  (63)
2015 m. balandžio 23 d. 10:44
Merginų grupės „Pop Ladies“ narės visuomet garsėjo ne tik tobula išvaizda, bet ir subtiliu humoro jausmu. Nusprendusios, kad „gana vaidinti pupytes“, merginos socialiniame tinkle gerbėjus ir bičiulius nustebino itin nuotaikingu pokštu. Pasinaudojusios specialia mobiliojo telefono programėlė, merginos trumpuose filmukuose save pavertė storulėmis.
N. Bunkė rėžė tiesiai šviesiai, kas teliko iš M. Šedžiuvienės vyro  (137)
2015 m. balandžio 22 d. 03:10
Šiuo metu Lietuvoje garsiai ir skambiai aptarinėjama ant skyrybų slenksčio atsidūrusios Šiaulių milijonieriaus Andriaus Šedžiaus žmonos Monikos likimas.
Seserys pasipuošė skrybėlėmis: Kristinai ar Natalijai tinka labiau?  (41)
2015 m. balandžio 16 d. 13:36
Nors kalendorinis pavasaris jau įpusėjo, šiemet orais jis nelepina. Išėjus į lauką vis dar praverčia ir šiltesnis paltas, ir galvos apdangalai. Tiesa, Natalija Bunkė skrybėle pasipuošė keliaudama po Ispaniją, jos sesuo Kristina Ivanova – gindamasi nuo vėsių orų Lietuvoje.
Keliaudamos po Ispaniją „Pop Ladies“ merginos deginosi net kavinėse  (151)
2015 m. balandžio 12 d. 20:43
„Pop Ladies“ merginos neseniai grįžo iš Ispanijos, kur derino darbą su trumpomis atostogomis. Palikusios Liepą Lietuvoje, Natalija Bunkė, Katažina Zvonkuvienė ir grupės naujokė Anžela Adamovič išskrido į Barseloną. Surengusios vieną koncertą privačiame vakarėlyje, dainininkes keletą dienų automobiliu keliavo po gražiausias šalies vietas, aplankė Barseloną.
Juodaplaukę N. Bunkę sunku atpažinti  (195)
2015 m. balandžio 10 d. 18:43
Dainininkė Natalija Bunkė nepaliauja stebinti. Šį kartą moteris nusprendė nekeisti šukuosenos, tačiau paeksperimentuoti su plaukų spalva. Moteris savo šviesius plaukus paslėpė po varno juodumo peruku.
Asta Baukutė rėžė Natalijai Bunkei: „Žąsis tu esi“  (119)
2015 m. balandžio 9 d. 13:29
Populiariame LNK šou „Supermiestas“ vis labiau kaista atmosfera – apsižodžiuoja net vertinimo komisijos nariai. Ir nors dažniausiai strėlės lekia į Giedrių Drukteinį, šį kartą Astos Bakutės rūstybę (greičiau suvaidintą nei tikrą) užsitraukė pirmą kartą vietą prie vertinimo komisijos stalo užėmusi Natalija Bunkė, prieš tai į kovą vedusi jau iš šou iškritusį Kauną.
Suknelę mėginusiam kritikuoti G.Drukteiniui teko pajusti, ką reiškia įpykusi N.Bunkė  (144)
2015 m. balandžio 9 d. 02:44
Nelengvą kritiko naštą LNK šou „Supermiestas“ sutikusio prisiimti žinomiausio Lietuvos džentelmeno Giedriaus Drukteinio iki šiol praktiškai niekas nesugebėdavo išmušti iš vėžių – net ir įsiaudrinusios publikos nušvilpiamas publicistas nesutrikdavo ir žerdavo savo skausmingas, tačiau dažnai teisingas pastabas.
Rinkimai: kuri lietuvaitė turi gražiausias kojas?  (69)
2015 m. balandžio 7 d. 10:19
Lietuvos pramogų pasaulio moterys bei merginos nevengia pademonstruoti gražias kūno vietas. Jos tikrai žino, kad nebūtina rinktis kuo gilesnę iškirptę norint spinduliuoti seksualumą!
Krito Natalijos Bunkės vadovaujamas Kaunas  (101)
2015 m. balandžio 6 d. 13:44
LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ – dar viena netektis: iš žaidimo pasitraukė Kaunas su kapitone Natalija Bunke. Taip pat sekmadienį paaiškėjo ir galutinis pusfinalio ketvertas – kitą savaitę tarpusavyje susikaus Alytus su kapitone Asta Pilypaite, Telšiai su Nerijumi Juška, Klaipėda su Giedriumi Savicku ir Plungė su Mantu Stonkumi.
N. Bunkė skaudžiai pralaimėjo  (76)
2015 m. balandžio 6 d. 11:45
LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ – dar viena netektis: iš žaidimo pasitraukė Kaunas su kapitone Natalija Bunke. Taip pat sekmadienį paaiškėjo ir galutinis pusfinalio ketvertas – kitą savaitę tarpusavyje susikaus Alytus su kapitone Asta Pilypaite, Telšiai su Nerijumi Juška, Klaipėda su Giedriumi Savicku ir Plungė su Mantu Stonkumi.
Natalija Bunkė ėmė vadovauti paradui  (192)
2015 m. balandžio 2 d. 14:28
Už Kauno garbę LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ kovojanti Natalija Bunkė įrodė atidžiai sekanti svarbiausias šalies aktualijas. Netylant kalboms apie šauktinių kariuomenės grąžinimą Lietuvoje, kartu su grupe „Pop Ladies“ atlikėja pristatė militaristinį pasirodymą, kurio metu išreiškė raginimą „visus tikrus kauniečius būti savanoriais kariuomenėje“.
N. Bunkė paragino tikrus kauniečius stoti į kariuomenę  (71)
2015 m. balandžio 2 d. 12:25
Už Kauno garbę LNK laidoje „ Lietuvos supermiestas“ kovojanti Natalija Bunkė įrodė atidžiai sekanti svarbiausias šalies aktualijas. Netylant kalboms apie šauktinių kariuomenės grąžinimą Lietuvoje , kartu su grupe „Pop Ladies“ atlikėja pristatė militaristinį pasirodymą, kurio metu išreiškė raginimą „visus tikrus kauniečiusbūti savanoriais kariuomenėje“.
Natalija Bunkė negali išsiversti be buvusio vyro pagalbos  (66)
2015 m. balandžio 1 d. 13:14
Natalija Bunkė dar kartą parodė, kad pergalės vardan ji pasiryžusi nepraleisti jokių pasitaikančių progų. LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime už Kauno garbę kovojanti dainininkė gudriai pasinaudojo vos viena netyčine vedėjų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus replika, o radistams dėl to netgi teko pakeisti žaidimo taisykles.
Nerijus Juška pažemino Jurijų Smoriginą  (4)
2015 m. kovo 31 d. 13:55
Kokia katė perbėgo tarp ypač aštrius pasisakymus mėgstančio choreografo Jurijaus Smorigino ir paprastai malonaus baleto primarijaus Nerijaus Juškos? Netikėta, tačiau šįkart būtent pastarasis leido sau kelias ne itin draugiškas replikas LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime.
N. Bunkė: nesuprantu, kodėl žmonės kasdien kiša savo vaikų nuotraukas į internetą  (28)
2015 m. kovo 30 d. 17:38
Žinomi žmonės saugodami savo atžalas prisigalvoja visko. Štai pop muzikos princas Michaelas Jacksonas iki pat savo mirties viešumoje dangstė savo atžalų veidus, o jų aukles ribojo griežtomis sutartimis, kuriose negalėjo būti nė minties apie vaikų įamžinimą nuotraukose. Tačiau yra ir mąstančių priešingai - kai kurie tėvai savo mažąsias kopijas stengiasi nuo mažens padaryti madas diktuojančiomis žvaigždėmis.
Natalija Bunkė atskleidė, kokie susitarimai yra tarp jos ir Kristupo tėčio  (330)
2015 m. kovo 30 d. 15:19
Žinomi žmonės saugodami savo atžalas prisigalvoja visko. Štai pop muzikos princas Michaelas Jacksonas iki pat savo mirties viešumoje dangstė savo atžalų veidus, o jų aukles ribojo griežtomis sutartimis, kuriose negalėjo būti nė minties apie vaikų įamžinimą nuotraukose. Tačiau yra ir mąstančių priešingai – kai kurie tėvai savo mažąsias kopijas stengiasi nuo mažens padaryti madas diktuojančiomis žvaigždėmis. Žinomų Lietuvos žmonių – Viliaus Tarasovo, Natalijos Bunkės, Aleksandro Pogrebnojaus nuomonė šiuo klausimu – nevieninga.
Irūna Puzaraitė neišgelbėjo Marijampolės  (4)
2015 m. kovo 30 d. 12:22
Paaiškėjo pirmieji du miestai, patekę į LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ pusfinalį. Susumavus komisijos ir publikos balsus paaiškėjo, kad iš tolesnės kovos pasitraukia Marijampolė su kapitone Irūna Puzaraite, o Klaipėda ir Plungė keliauja finišo tiesiosios link.
„Patrolinta“ N. Bunkė baiminasi, kad turės problemų dėl vestuvių  (147)
2015 m. kovo 29 d. 22:27
Praėjusią savaitę Natalija Bunkė pakliuvo į „Radistų“ pinkles. LNK televizijos projekto „ Supermiestas “ metu buvo parodytas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuota, kaip radistas R.Mackevičius apsimetė Natalijos atstovu ir bandė įsiprašyti į vestuvinių suknelių nuomos saloną.