Natalija Bunkė

Apnuoginusi pečius N. Bunkė buvusio vyro vestuvėse žėrėjo neišpasakytu grožiu  (159)
2014 m. liepos 27 d. 16:09
Šeštadienį vedė vienas garsiausių Lietuvos populiariosios muzikos kompozitorių Deivydas Zvonkus. Jo išrinktoji tapo dainininkė Katažina Nemycko. Tai - antroji jo santuoka. Pirmoji santuoka su garsiąja pramogų pasaulio šviesiaplauke Natalija Bunke truko penkerius metus.
Prabangioje Zvonkų vestuvių puotoje nepamirštos jaunavedžių tradicijos  (431)
2014 m. liepos 26 d. 20:28
Saulėtą šeštadienio popietę Medininkų bažnyčioje aukso žiedus sumainę Katažina ir Deivydas Zvonkai už savo laimę putojančio gėrimo taures kėlė Medininkų pilies kieme. Vakare iškilmių ceremonija persikėlė į Vilnių.
Susituokė Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus: labai norime ir laukiame vaikų  (501)
2014 m. liepos 26 d. 13:19
Šeštadienio popietę Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje susituokė dainininkė Katažina Nemycko ir kompozitorius Deivydas Zvonkus . Bene laukiamiausiomis metų vestuvėmis tituluojamoje šventėje dalyvauja ir gausus būrys pramogų pasaulio atstovų. Lygiai vidurdienį savo santykius jie oficialiai įteisino Vilniaus rajono civilinės metrikacijos skyriuje. Katažina Nemycko po santuokos įregistravimo tapo Katažina Zvonkuviene.
Garsios Lietuvos moterys ragina skalbti išmaniai  (38)
2014 m. liepos 24 d. 11:30
„Facebook“ socialiniame tinkle plinta žinomų Lietuvos moterų nuotraukos – atvėrusios savo namų duris jos įsiamžino dozuojančios skalbimo miltelius. Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė, Aistė Paškevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, Eglė Skrolytė, Baiba Skurstene, Urtė Šilagalytė, Goda Skačkauskaitė – Jokubaitienė dalinasi nuotraukomis su nuoroda #skalbiuismaniai. Jose demonstruoja, jog miltelių dozavimui pasitelkia įvairius namų apyvokos daiktus.
Kristina Ivanova nuotraukose atskleidė „Magnit“ gražuolės žavesį (foto - straipsnyje)  (17)
2014 m. liepos 22 d. 15:36
Seserys Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova nesiliauja stebinti. Tačiau jei vyresnėlė Natalija tiesiog užprogramuota adrenalino poreikiui (jau viena ką reiškia šuoliai su parašiutu ir dalyvavimas automobilių lenktynėse!), jaunėlei Kristinai arčiau širdies yra meniški projektai.
Natalija Bunkė: profai iš mūsų juokėsi, o mes galim eiti iškelta galva  (14)
2014 m. liepos 21 d. 11:30
Šįmet 1000 km lenktynėse Palangoje dalyvavo dvi merginų komandos . Vieną sudarė profesionalios lenktynininkės Ernesta Globytė , Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė ir Indrė Senkutė , o kitoje būta ne tik autosporto senbuvių, bet ir naujokių, viena jų – dainininkė Natalija Bunkė . Tačiau merginos tarpusavyje ginklų nesurėmė ir konkurentėmis vienos kitų nevadino.
G. Drukteinis: atrodome susirūpinę it „Al Kaidos“ atstovai, nepagalvojame, kad esame patys geriausi  (58)
2014 m. liepos 20 d. 10:38
Šokiruojančios nuomonės apie visus gyvenimo klausimus reiškėjas, žurnalistas, etiketo žinovas ir dar daugelio galų meistras Giedrius Drukteinis neslepia, jog jam patinka žarstyti išmintį, nors kai kam ji ir nebūna maloni.
N. Bunkę 1000 km lenktynėse palaiko sūnus Kristupas  (24)
2014 m. liepos 19 d. 17:21
Lenktynininke patapusi atlikėja Natalija Bunkė 1000 km lenktynėse dėmesio stoka nesiskundžia – vieni mėgaujasi turėdami akstiną plakti liežuviais, kiti ją palaiko. Tačiau didžiausias ir nuoširdžiausias gerbėjas, nuolat budintis šalia trasos – sūnus Kristupas.
Natalija Bunkė atskleidė, ką nuo mažens leidžia savo sūnui  (39)
2014 m. liepos 19 d. 16:43
Lenktynininke patapusi atlikėja Natalija Bunkė „1000 km lenktynėse“ dėmesio stoka nesiskundžia – vieni mėgaujasi turėdami akstiną plakti liežuviais, kiti ją palaiko. Tačiau didžiausias ir nuoširdžiausias gerbėjas, nuolat budintis šalia trasos – sūnus Kristupas.
D. Bunkui pajūryje kompaniją palaiko žavi juodaplaukė  (45)
2014 m. liepos 18 d. 17:29
Kol Palangos 1000 km lenktynėms įtemptai ruošiasi atlikėja Natalija Bunkė , su sūnumi Kristupu laiką leidžia buvęs sutuoktinis Danielius Bunkus .
Išvažiavus į trasą dingo visos N. Bunkės baimės  (1)
2014 m. liepos 18 d. 14:32
Po pirmųjų 1000 km lenktynių treniruočių „Kas tas Blue Sheep?“ komandos atstovė Natalija Bunkė džiaugiasi, kad vos išvažiavus į trasą pamiršta iki tol ją kankinusias baimes. Tačiau pripažįsta važiuojanti labai atsargiai.
N. Bunkė atskleidė, kodėl nedalyvavo K. Niemycko mergvakaryje  (35)
2014 m. liepos 17 d. 11:20
Ketvirtadienio rytą Palangoje triukšmingai startavo 1000 km lenktynės. Jose su komanda „Kas tas Blue Sheep“ dalyvauja ir grupės „ Pop Ladies “ narė Natalija Bunkė . Lenktynių išvakarėse dainininkė padėjo pasiruošti savo bičiulės Katažinos Niemycko mergvakariui, kuriame negalėjo iš širdies pasilinksminti su merginomis dėl pasiruošimo lenktynių startui.
„Pop Ladies“ įdainavo N. Bunkę palaikantį kūrinį  (21)
2014 m. liepos 15 d. 12:38
Vos po kelių dienų įvyksiančioms „1000 km lenktynėms“ intensyviai ruošiasi ne tik „Kas ta Blue Sheep?“ Aistė Antanaitytė, Natalija Bunkė, Laura Matulevičiūtė bei Iveta Slabosevičiūtė, bet ir populiariausia merginų grupė „Pop Ladies“. Kol grupės lyderė Natalija Bunkė lieja prakaitą prie galingojo automobilio vairo, jos kolegės įdainavo Stano sukurtą dainą, skirtą lenktynėms.
„Pop Ladies“ įdainavo N.Bunkę palaikantį kūrinį  (15)
2014 m. liepos 15 d. 10:12
Vos po kelių dienų įvyksiančioms 1000km lenktynėms intensyviai ruošiasi ne tik „Kas ta Blue Sheep?“Aistė Antanaitytė, Natalija Bunkė , Laura Matulevičiūtė bei Iveta Slabosevičiūtė, bet ir populiariausia merginų grupė „ Pop Ladies “. Kol grupės lyderė Natalija Bunkė lieja prakaitą prie galingojo BMW M3 vairo, jos kolegės įdainavo Stano sukurtą dainą, skirtą lenktynėms.
N. Bunkė išbandė patobulintą BMW  (29)
2014 m. liepos 14 d. 15:15
„Kas tas Blue Sheep?“ komanda stropiai ruošiasi 1000km lenktynėms į pagalbą pasitelkdamos ne tik galingą techniką, bet ir profesionalius lenktyninkus. Kartu su Kauno autosport klubo nariais Kazlų Rūdos poligone surengė jau antrą lenktynių simuliaciją, kuri truko net 6h. Merginos vairavo jau galutinai 1000km lenktynėms parengtą bolidą BMW M3 . Simuliacijoje pakaitomis važiavo Aistė Antanaitytė, Natalija Bunkė , Laura Matulevičiūtė ir Iveta Slabosevičiūtė. Apie patirtus įspūdžius pasakoja M3 pilotės.
N. Bunkė pateko į avariją: pakibome kaip vorai žemyn galva  (92)
2014 m. liepos 11 d. 15:13
Žaibiškai artėjant 1000km. lenktynėms „Kas tas Blue Sheep?“ merginų komanda neįsivaizduoja nei dienos be treniruočių ir kitų pasirengimo darbų.
Apsivertė automobiliu važiavusi Natalija Bunkė  (18)
2014 m. liepos 11 d. 14:54
Žaibiškai artėjant „1000 km lenktynėms“ „Kas tas Blue Sheep?“ merginų komanda neįsivaizduoja nei dienos be treniruočių ir kitų pasirengimo darbų. Nors merginos nusiteikusios labai optimistiškai ir motyvacijos veiduose tikrai nestinga merginos neslepia, kad viso pasiruošimo metu teko patirti ir nemažai išbandymų. Po pastarųjų teko perlipti per save norint vėl sėsti prie vairo ir dalyvauti lenktynėse. Apie incidentus mums pasakoja Aistė Antanaitytė ir Natalija Bunkė.
Apsitempusi seksualiais drabužėliais Natalija Bunkė išsirietė ant mašinos stogo  (58)
2014 m. liepos 3 d. 16:38
Už dviejų savaičių Palangoje startuos 1000 km lenktynės, kuriose prie vairo sės ir dailiosios lyties atstovės. Viena jų – dainininkė Natalija Bunkė. Ji kartu su komandos „Kas tas Blue Sheep?“ narėmis Iveta Slaboševičiūte, Laura Matulevičiūte ir Aiste Antanaityte sės prie trečiosios kartos „BMW M3” vairo.
Seksualioji N. Bunkė parodys, ką sugeba prie BMW vairo  (108)
2014 m. liepos 3 d. 11:50
Po dviejų savaičių Palangoje startuos 1000 km lenktynės, kuriose prie vairo sės ir dailiosios lyties atstovės. Viena jų – dainininkė Natalija Bunkė . Ji kartu su komandos „Kas tas Blue Sheep?“ narėmis Iveta Slaboševičiūte, Laura Matulevičiūte ir Aiste Antanaityte sės prie trečiosios kartos „ BMW M3 ” vairo.
N. Bunkę į vestuves atlydėjo jaunas palydovas  (269)
2014 m. birželio 21 d. 20:29
Šeštadienį į „Pušų paunksnėje“ vykusį Eglės ir Jono Valančiūnų vestuvių vakarėlį atlikėją Nataliją Bunkę atlydėjo jaunas palydovas. Į puotą žinoma atlikėja atvyko pasipuošusi vakarine suknele, pasidariusi šventišką šukuoseną. N. Bunkė į parankę buvo įsikibusi žaviam jaunuoliui.
Valančiūnai savo prabangias vestuves atšoko A. Sabonio viešbutyje  (80)
2014 m. birželio 21 d. 18:48
Šeštadienį Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje susituokė krepšininkas Jonas Valančiūnas ir Eglė Valančiūnienė . Pora savo vestuves atšokti pasirinko Palangoje esantį Arvydo Sabonio viešbutį „Pušų paunksnėje“. Į puotą jaunavedžiai sukvietė savo gimines, artimuosius, bičiulius bei kolegas.
Kodėl iš „Pop Ladies“ gretų dingo Baiba?  (69)
2014 m. birželio 2 d. 12:09
„ Pop Ladies “ koncertuose jau tris mėnesius nesirodo atlikėja Baiba Skurstenė. Kodėl iš populiariosios merginų grupės dingo ši balsingoji dainininkė? Naujienų portalui DELFI Baiba sakė, kad ji ir toliau koncertuos su šia ketveriuke. Tačiau tik rudenį.
N. Bunkė atskleidė, kiek tūkstančių litų per mėnesį išleidžia pragyvenimui  (230)
2014 m. gegužės 13 d. 15:39
Grupės „ Pop Ladies “ lyderė Natalija Bunkė atskleidė, kiek pinigų per mėnesį išleidžia savo asmeninėms reikmėms.
L. Mondeikaitė atskleidė savo grožio ritualus ir kaip pavyksta išsaugoti puikią figūrą  (26)
2014 m. gegužės 9 d. 18:20
Garsios merginų grupės „Pop ladies“ narė Liepa Mondeikaitė sukasi kaip vijurkas - koncertai, sportas ir įvairiausi projektai. Kaip gražuolei ne tik pavyksta viską suspėti, bet ir visada atrodyti nuostabiai? Apie grožį, mitybą ir laiko planavimą – atvirai su pačia Liepa.
L. Mondeikaitė atskleidė savo grožio receptus, mitybos paslaptis ir silpnybes  (68)
2014 m. gegužės 9 d. 11:41
Garsios merginų grupės „Pop ladies“ narė Liepa Mondeikaitė sukasi kaip vijurkas - koncertai, sportas ir įvairiausi projektai. Kaip gražuolei ne tik pavyksta viską suspėti, bet ir visada atrodyti nuostabiai? Apie grožį, mitybą ir laiko planavimą – atvirai su pačia Liepa.
„Pop Ladies“ merginos pristatė naują pavasarinę dainą  (36)
2014 m. gegužės 7 d. 13:25
Merginų grupė „Pop Ladies“, besiruošdama vasaros koncertų maratonui, savo gerbėjams dovanoja naujausią dainą - „Nes jau pavasaris“. Net dvi grupės merginos - Liepa ir Katažina yra gimusios pavasarį.
Projektą „Dvi žvaigždės“ laimėję R. Kirilkinas ir Anžela suvaidino pergalės džiaugsmą iš anksto  (79)
2014 m. gegužės 3 d. 21:00
Šį šeštadienį LRT eteryje įvyko konkurso „Dvi žvaigždės“ finalas. Finišo tiesiąją anksčiau nei planuota pasiekusiame projekte dėl nugalėtojo vardo kovojo šešios poros.
Kokiais pikantiškais „selfie“ dalijasi Mia?  (100)
2014 m. gegužės 2 d. 18:15
Jau tapo įprasta, kad garsiausios pramogų pasaulio žvaigždės socialiniuose tinkluose dalijasi autoportretais – asmenukėmis.
Į suknelę įsisukęs batelio kulnas vos neparklupdė V. Skaisgirės  (33)
2014 m. gegužės 1 d. 12:03
Jau šį vakarą TV3 televizijos žiūrovų laukia ypatinga staigmena – specialus mados projektas „Madam pareis vėliau su...“. Jame žiūrovai išvys plačiai nuskambėjusį dizainerio L. Salasevičiaus naujos kolekcijos „Šou“ pristatymą bei niekur nematytas akimirkas iš užkulisių – pasiruošimą renginiui, intriguojančius interviu su dizainerio mūzomis Natalija Bunke, Šorena, Oksana Pikul-Jasaitiene ir kitomis.