Natalija Bunkė

Natalija Bunkė prieš TV kameras leido suprasti, kad sekė savo vyrą  (14)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:57
Natalija Bunkė šios trečiadienio popietės LNK laidoje „Yra kaip yra“ išsakė savo požiūrį į neištikimybę. „Vyrą lengva patikrinti. Sėdi į automobilį ir paseki, kur jis važiuoja“, – kalbėjo dainininkė.
Natalijai Bunkei apnuoginus pilvuką pasimatė šonkauliai  (41)
2014 m. rugsėjo 16 d. 17:42
Naująjį grupės „Pop Ladies“ merginų įvaizdį klausytojai ir žiūrovai turėjo galimybę išvysti pirmadienio vakarą Teatro arenoje vykusiuose „Norim dar! Su Radistais“ filmavimuose.
D. Zvonkus prabilo apie buvusią žmoną N. Bunkę  (91)
2014 m. rugsėjo 16 d. 11:27
BTV „Muzikinės kaukės” dalyvių mokytojas muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus prasitarė, jog niekuomet nenorėtų įkūnyti savo buvusios žmonos Natalijos Bunkės.
Deivydas Zvonkus nenorėtų įkūnyti buvusios žmonos  (1)
2014 m. rugsėjo 16 d. 11:14
BTV „Muzikinės kaukės” dalyvių mokytojas muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus prasitarė, jog niekuomet nenorėtų įkūnyti savo buvusios žmonos Natalijos Bunkės.
K. Zvonkuvienė su kolegėmis pirmadienio vakarą vėl linksmino savo dainomis  (46)
2014 m. rugsėjo 15 d. 20:20
Pirmadienio vakarą „Teatro arenoje“ buvo filmuojamos net dvi LNK penktadienio vakaro šou „Norim dar! – su „ Radistais !“ laidos. Pirmojoje jų pasirodė ir „ Pop Ladies “ merginos. Merginos scenoje pasirodė beveik pilna sudėtimi: grupės lyderė Natalija Bunkė , Katažina Zvonkuvienė ir Liepa Mondeikaitė .
Pirmieji garsenybių automobiliai: kas mėgo viršyti greitį, o kas vairavo „Tabletę“?(INTERVIU)
2014 m. rugsėjo 15 d. 11:25
Apie savo pirmąją transporto priemonę visi dažniausiai turi ypatingų istorijų – kas, dar neturėdamas vairavimo patirties, „pabučiavo“ stulpą ar kitą automobilį, kas užgeso viduryje automagistralės, o kas drebėjo, pirmą kartą sustabdyti policijos pareigūnų... Šįkart klausiame Lietuvos žvaigždūnų, kokių nuotykių su pačiais pirmaisiais automobiliais patyrė jie!
„Pop Ladies“ merginos pritrenkė nauju įvaizdžiu  (28)
2014 m. rugsėjo 14 d. 18:38
Atrodo, kad grupės „Pop Ladies“ merginos nutarė pakeisti savo įvaizdį. Visada elegancija ir subtiliu seksualumu žavėjusios atlikėjos nustebino visai kitokiu aprangos stiliumi.
N. Bunkė: J. Jurkutė – ne tik graži, bet ir turinti tvirtas moralines vertybes moteris  (20)
2014 m. rugsėjo 10 d. 15:47
Žinomiausias kompozitorius Lietuvoje Deivydas Zvonkus ir viena populiariausių dainininkių grupių „Pop Ladies“ specialiai konkursui „Mis Lietuva 2014“ ruošia ypatingą dainą. Grupės lyderė Natalija Bunkė tikina, kad dainoje panašumų į save ras ne tik karūnos siekiančios merginos, bet ir daugelis klausytojų bei žiūrovų.
Dainininkė K. Zvonkuvienė Anapilin palydėjo savo tėvą  (40)
2014 m. rugsėjo 10 d. 09:03
Dainininkė Katažina Zvonkuvienė antradienį palaidojo savo tėvą. Šią liūdną naujieną portalui DELFI patvirtino gera K. Zvonkuvienės draugė ir scenos kolegė Natalija Bunkė .
„Pop ladies”: nėra ko slėpti – dabar mes geriausiai apmokama Lietuvos merginų grupė  (23)
2014 m. rugsėjo 8 d. 12:02
„Mes norime uždirbti visus pasaulio pinigus”, - šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…” tiesiai šviesiai rėš Natalija Bunkė, visai neseniai kartu su kitomis grupės „Pop ladies” merginomis po trijų mėnesių grįžusi į sostinę iš pajūrio. Visą vasarą Klaipėdoje Natalijai ir buvusiam sutuoktiniui Deividui Zvonkui priklausiančiame name gyvenusios merginos neslepia – ne paplūdimyje gulinėti jos ten vyko, o užsidirbti keliasdešimt tūkstančių litų.
Suskaičiuos, kiek per vasarą uždirbo garsiausi Lietuvos dainininkai  (22)
2014 m. rugsėjo 8 d. 12:02
„Mes norime uždirbti visus pasaulio pinigus”, - šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…” tiesiai šviesiai rėš Natalija Bunkė , visai neseniai kartu su kitomis grupės „Pop ladies” merginomis po trijų mėnesių grįžusi į sostinę iš pajūrio.
Žvaigždės sekso vaizdajuostė – tiesiausias kelias į šlovę? Ar Lietuva pasirengusi?  (70)
2014 m. rugsėjo 6 d. 11:51
Nuogybių kultas pastaruoju metu toks populiarus, kad ima atrodyti, jog neišsirengęs nuogai nebūsi žvaigždė. Ką apie viešą nuogumą ir (ne)paslapčia filmuotą seksą mano žymiausi Lietuvos žmonės? Ar sekso vaizdajuostė – tiesiausias kelias į šlovę? Vieni žurnalo MIESTE.lt kalbinti garsenybės tam pritaria, kiti po tokio viešo atvirumo tiesiog šoktų nuo stogo...
Pristačiusi sužadėtuvių žiedelį Liepa Mondeikaitė su mylimuoju spruko iš vakarėlio  (26)
2014 m. rugsėjo 5 d. 19:06
Panašu, kad Lietuvos pramogų pasaulis gali ruoštis dar vienoms supervestuvėms - vasaros pabaigoje romantiškomis aplinkybėmis susižadėjusi dainininkė Liepa Mondeikaitė ir jos mylimasis, verslininkas Evaldas Norkevičius, matyt, gumos ilgai netemps.
Katažina Zvonkuvienė sugalvojo būsimam vaikeliui vardą (įvertinkite)  (12)
2014 m. rugsėjo 5 d. 15:58
Katažinos ir Deivido Zvonkų vestuvės – bene labiausiai lauktas ir daugiausiai aptarinėtas šių metų įvykis. Tačiau niekas nematė itin audringo Katažinos mergvakario vaizdų.
K. Zvonkuvienė jau sugalvojo vardą būsimai pirmagimei  (142)
2014 m. rugsėjo 5 d. 14:19
Katažinos ir Deivido Zvonkų vestuvės – bene labiausiai lauktas ir daugiausiai aptarinėtas šių metų įvykis. Tačiau niekas nematė itin audringo Katažinos mergvakario vaizdų.
K. Ivanovos ir N. Bunkės tėvai prieš fotoaparatų blykstes jautėsi drąsiai  (72)
2014 m. rugsėjo 5 d. 13:11
Verslininkė, merginų grupės MAGNIT įkūrėja Kristina Ivanova ketvirtadienį audringai paminėjo savo grožio salono gimtadienį . Šventėje dalyvavo ne tik visas būrys gražuolės artimiausių draugų, sesuo Natalija Bunkė , bet ir tėvai. DELFI kalbinta K. Ivanova pasakojo, kad tėvai šventėje jautėsi puikiai. Savo dukrai Jonas ir Natalija Ivanovai įteikė jau tradicija tapusį tortą ir linkėjo visų svajonių išsipildymo.
K. Ivanovos gimtadienio akcentas – įspūdingas tortas su jos atvaizdu  (85)
2014 m. rugsėjo 4 d. 19:01
Ketvirtadienio vakarą Lietuvos pramogų pasaulio elitas rinkosi į dainininkės ir grožio salono vadovės Kristinos Ivanovos išankstinę 27 gimtadienio šventę. Tuo pat metu atšvęstas ir grožio salono vienerių metų gimtadienis. Sesers pasveikinti atvyko ir dainininkė, merginų grupės „ Pop Ladies “ lyderė Natalija Bunkė .
Serialo aktoriumi tapęs „žasas“ G. Šapiro-Bilas: sunkiausia buvo išmokti tekstą  (41)
2014 m. rugsėjo 1 d. 17:19
TV3 eteryje startavo naujas komiškas medicinos serialas „Rezidentai“, kuriame pagrindinius vaidmenis kuria Ramūnas Rudokas , Džiugas Siaurusaitis , Andrius Bialobžeskis , Aldona Vilutytė ir kt. Žiūrovai kiekvienoje serijoje išvys ir žinomus pramogų pasaulio atstovus. Trumpam aktoriumi tapo ir seriale nusifilmavo grupės „žas“ narys Gidonas Šapiro -Bilas.
Aktore debiutuojanti N. Bunkė turėjo suvaidinti pacientę, kuri nusimeta peniuarą  (12)
2014 m. rugsėjo 1 d. 14:21
TV3 naujo sezono „Gera kartu!“ premjerinės laidos „VIRAL‘as“ herojais tapo ryškiausios šalies žvaigždės: krepšinio legenda Arvydas Sabonis, dainininkas Egidijus Dragūnas ir dainininkė, seriale „Rezidentai“ debiutavusi Natalija Bunkė.
Balsavimas! Išrinkite gražiausias 2014 metų vasaros vestuves  (51)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 21:01
2014-ųjų metų vasarą netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Kviečiame prisiminti įspūdingų švenčių akimirkas ir balsuoti už, jūsų nuomone, gražiausias vestuves. Dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas galite tolimesniuose straipsnio puslapiuose! Balsavimas vyksta iki trečiadienio vidurnakčio.
Kokiomis naujienomis socialiniuose tinkluose savo sekėjus „maitina“ garsenybės?  (29)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 09:44
Žinomi politikai, atlikėjai, laidų vedėjai ir visuomenės veikėjai socialiniuose tinkluose subūrė šimtatūkstantines pasekėjų armijas, su kuriomis kiekvieną dieną dalinasi ne tik savo asmeninio gyvenimo detalėmis ar pastabomis apie nūdienos aktualijas.
LNK naujojo sezono startas - su N.Bunkės ašaromis  (9)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 15:03
Jau pirmadienį, rugsėjo pirmąją, populiariausia televizija LNK pradeda 2014/2015 sezoną, kuriame - ir žiūrovų pasiilgtas gyvenimo būdo žurnalas „Nuo... iki...“. Pirmojoje naujo sezono laidoje vedėja Giedrė Talmantienė kviečia į Deivydo Zvonkaus ir Katažinos vestuves - LNK laida gavo išskirtines teises įamžinti šią vestuvių puotą. Gyvenimo būdo laidoje žiūrovai pirmą išvys filmuotus vestuvių kadrus ir išgirs visas detales.
N. Bunkei seriale patikėtas seksualios pacientės vaidmuo  (64)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 14:51
Antradienį vienoje privačioje Vilniaus klinikoje pristatytas naujas lietuviškas televizijos TV3 serialas „Rezidentai“. Pristatymo metu žiniasklaidos atstovai turėjo galimybę išvysti filmavimo aikštelę ir sužinoti, kuriems šalies aktoriams patikėti medikų vaidmenys.
Suskaičiuota, kiek asmenukių per mėnesį paviešina N. Bunkė  (63)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 11:55
Viena ryškiausių Lietuvos pramogų pasaulio atstovių Natalija Bunkė – itin aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Daugiau nei 19 tūkst. pasekėjų tinkle „Facebook“ turinti dainininkė savo gerbėjus bene kasdien džiugina gausybe asmenukių.
Stulbinanti Natalija Bunkė: lyg 80-ųjų Catherine Deneuve (foto - straipsnyje)  (109)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 20:40
Jei ne Natalija Bunkė, Lietuvos pramogų pasaulis netektų pusės savo žavesio. Anksčiau skandalais, o pastaruoju metu prašmatniomis suknelėmis bei ekstremaliais pomėgiais garsėjanti moteris visada buvo vienas geidžiamiausių spalvotų žurnalų viršelių herojų bei fotografų modeliu.
DELFI žaidimas: raskite penkis skirtumus N. Bunkės nuotraukose  (191)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 13:51
Norite šiek tiek atsipalaiduoti ir pailsėti nuo darbų ar draugų nusiskundimų socialiniuose tinkluose niekaip neįtinkančiais lietuviškais orais? Naujienų portalas DELFI savo skaitytojams siūlo pramogą - pastabumo lavinimą.
M. Šedžiuvienė ryžosi scenos kolegių pamėgtai grožio procedūrai  (112)
2014 m. liepos 31 d. 13:02
Dainininkė, grupės „ Pop Ladies “ narė Monika Šedžiuvienė ryžosi ilgalaikei grožio procedūrai. Moteris nusprendė išbandyti antakių mikropigmentacijos procedūrą ir dabar ilgus metus džiaugsis ryškiais antakiais.
Vyrą neištikimybe su N. Bunke įtarinėjusi G. Dilienė ginasi romano su futbolininku  (36)
2014 m. liepos 30 d. 15:12
Prieš keletą mėnesių žiniasklaidoje atviravusi apie savo byrančią santuoką su krepšininku Vilmantu Diliu, buvusi grupės „ Kitokios “ narė Guostė Dilienė dėl visų nelaimių, nors ir netiesiogiai, tačiau kaltino itin populiarios merginų grupės „ Pop Ladies “ lyderę Nataliją Bunkę. Pastaroji tokias kalbas tuo metu kategoriškai paneigė.
L. Mondeikaitę mylimasis lepina prabangiomis dovanomis  (150)
2014 m. liepos 29 d. 18:45
Dainininkė, grupės " Pop Ladies " narė Liepa Mondeikaitė šiuo metu savo gyvenime išgyvena itin gražų periodą. Merginos širdį užkariavo 27-erių metų verslininkas Evaldas Norkevičius.