Natalija Bunkė

Gražiausios 2014-ųjų lietuviškų vestuvių akimirkos  (38)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:27
2014 metais netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Metams baigiantis kviečiame dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas.
Per šventes lietuviams žada ypatingą programą  (54)
2014 m. gruodžio 17 d. 10:53
LNK dėkoja savo ištikimiausiems žiūrovams už meilę ir dovanoja šventinę programą „Superkalėdos“. Šv. Kučių vakarą ketvirtus metus iš eilės žiūrovai išvys jau tradicine tampančia šventinę laidą. Specialiai papuoštoje studijoje vakarą pradės trys dominikonų vienuoliai - broliai Pijus , Bernardas ir Lietuvoje gyvenantis prancūzas MarcAntuanas.
Edmundas Kučinskas prisiminė apie pirmojo karto sunkumus ir kada prarado nekaltybę  (4)
2014 m. gruodžio 16 d. 16:16
Šie metai - tikras skyrybų lietus. Su antruoju vyru išsiskyrė Natalija Bunkė. Triukšmingai su Burbiene išsiskyrė buvęs Seimo narys Andrius Burba. Santykius nutraukė Mundis su žmona Violeta. Ant skyrybų slenksčio atsidūrė dainininkių Ingridos Martinkėnaitės ir Vitos Jakutienės šeimos. Kodėl skiriasi žinomos poros? Šį klausimą KK2 laidoje nagrinės skyrybų specialistė, du kartus išsiskyrusi grupės „Kitokios“ dainininkė Renata Klimaitytė.
Plaukus nusirėžusi I. Puzaraitė džiaugiasi: trumpi plaukai man pridėjo metų  (56)
2014 m. gruodžio 11 d. 17:24
LNK televizijoje – jau Kalėdų nuotaikos. Eteryje pasirodė žaismingas klipas, kuriame spindinčio konfeti jūroje maudosi televizijos laidų vedėjai.
Irūna Puzaraitė nusirėžė ilgus plaukus (atrodo vyresnė)  (33)
2014 m. gruodžio 11 d. 16:31
LNK televizijoje – jau Kalėdų nuotaikos. Eteryje pasirodė žaismingas klipas, kuriame spindinčio konfeti jūroje maudosi televizijos laidų vedėjai.
Trumpų plaukų šukuosena vėl pasipuošusi N. Bunkė klausia: kuris variantas tinka labiau?  (114)
2014 m. gruodžio 10 d. 15:42
Ne , Natalija Bunkė savo ilgų išpuoselėtų plaukų šį kartą nenusirėžė. Kaip sako pati dainininkė, tai – eksperimentas. „Scenoje mes dažnai mėgstame keistis ir mums reikia tai daryti. Su šiuolaikinėmis galimybėmis tai labai lengva“, – juokėsi garsenybė, neįvardinusi kokiomis konkrečiomis „šiuolaikinėmis galimybėmis“ pasinaudojo.
Kalėdinių dovanų gidas: kaip save palepina žinomos moterys?  (2)
2014 m. gruodžio 10 d. 00:00
Kokiomis dovanomis save palepina žinomos moterys ? Ką pirkti dovanų Kalėdoms? Įkvepiantis net 50 kalėdinių dovanų gidas.
M. Petruškevičius įvertino naują „Pop Ladies“ įvaizdį: neskoningumo viršūnė  (228)
2014 m. gruodžio 1 d. 12:49
Savaitgalį labdaros akcijoje „Pasidalink“ naują įvaizdį pristačiusios grupės „Pop Ladies“ narės sulaukė daug kritikos dėl neskoningų sceninių drabužių.
Naujas „Pop Ladies“ įvaizdis: stiliaus triumfas ar nesusipratimas? (balsavimas)  (40)
2014 m. lapkričio 29 d. 20:39
Lietuvos merginų supergrupė „Pop Ladies“ ir vėl atsidūrė apkalbų sukūryje. Penktadienio vakarą Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė ir Katažina Zvonkuvienė pasirodė LNK ir „Maisto banko“ surengtoje labdaros akcijoje „Pasidalink“ ir sukėlė nemenką šurmulį.
„Pop Ladies“ pasipuošė naujomis, peršviečiamo audinio suknelėmis  (72)
2014 m. lapkričio 28 d. 19:35
Penktadienio vakarą grupė „Pop Ladies“ koncertavo labdaros akcijoje „Pasidalink“. Dainininkės scenoje dainavo su estrados žvaigžde Stasiu Povilaičiu. Savo gerbėjus atlikėjos nustebino scenoje pasirodžiusios naujomis suknelėmis.
N. Bunkės dešimtmečio pokyčiai: kasmet vis gražesnė ir elegantiškesnė  (215)
2014 m. lapkričio 26 d. 16:56
Natalija Bunkė ne kartą yra atvirai pasakojusi apie savo praeitį. Pradėjusi nuo prekybos avalyne moteris dabar yra tapusi reiškiniu šalies popkultūroje. Žurnalistus ir visuomenę domina viskas, ką veikia Natalija, o ypač jos spalvingas asmeninis gyvenimas.
Gediminas Juodeika užsileido Nataliją Bunkę ant sprando (foto - straipsnyje)  (10)
2014 m. lapkričio 24 d. 01:18
Neretai šurmuliuojančiose užeigose galima išgirsti vidutinio amžiaus vyrus vienas kitam besiguodžiančius, jog „boba ant sprando užlipo“. Tačiau Kauno restoratorius (restorano „Legenda“ šeimininkas) ir įvairių televizijos projektų dalyvis Gediminas Juodeika galės girtis, kad ant jo sprando atsisėdo ne bet kokia moteris, o pati Natalija Bunkė.
Paaiškino, kaip zodiako ženklas susijęs su elgesiu socialiniuose tinkluose  (45)
2014 m. lapkričio 6 d. 11:41
Ar jus erzina daugybė į socialinius tinklus dedamų asmenukių? Galbūt jums nepatinka, kai socialinių tinklų vartotojai skelbia informaciją apie naujuosius savo pirkinius? Gali būti, kad jūsų reakcija į šiuos dalykus susijusi su jūsų zodiako ženklu.
M. Stasiuliui išrinko žavią partnerę  (61)
2014 m. lapkričio 5 d. 11:33
Pirmadienį pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI skaitytojai buvo kviečiami reikšti savo nuomonę ir balsuoti už vieną iš dešimties garsių Lietuvos moterų – rinkti tinkamiausią partnerę Mindaugui Stasiuliui kartu vesti TV3 projektą „ Šok su manimi “. Iš viso buvo atiduota 25818 balsų.
Balsavimas: kuri garsi moteris labiausiai tiktų vesti šokių projektą su M. Stasiuliu?  (177)
2014 m. lapkričio 3 d. 12:49
Į TV3 eterį jau visai netrukus sugrįš projektas „ Šok su manimi “. Prieš kiek daugiau nei savaitę buvo pristatytas vienas jo vedėjų – juo tapo Mindaugas Stasiulis . Pirmadienį dienos šviesą išvydo karštas projekto anonsas, kuriame pateikiama užuomina. Žinoma, kad M. Stasiulio partnere taps žavinga šviesiaplaukė.
Kaune pristatytas kampanijos „Aš galvoju“ himnas  (3)
2014 m. spalio 27 d. 21:40
Pirmadienį Kaune įvyko aplinkosauginės kampanijos „Aš galvoju“ koncertinio turo pristatymas Kaune. Jo metu vakaro svečiai išgirdo specialiai šiai kampanijai sukurtą himną, kurį atliko grupės „ Rondo “ lyderis Aleksandras Ivanauskas ir choro „Božolė“ dainininkai.
N. Bunkė: mano vaikui leidžiama beveik viskas  (167)
2014 m. spalio 27 d. 19:24
Kai užgęsta scenos šviesos, šou pasaulio atstovai, kaip ir visi mirtingieji, skuba pas savo šeimas. Ne išimtis ir trejų metų sūnų Kristupą auginanti atlikėja Natalija Bunkė . Dainininkė neslepia, kad savo bent jau kol kas vieninteliam sūneliui negailinti nieko – nei išsvajotų žaislų, nei saldumynų.
Dainininkei N. Bunkei nepatinka, kai ją vadina zuikučiu  (34)
2014 m. spalio 26 d. 09:56
Merginų grupės „Pop Ladies“ lyderė Natalija Bunkė (31) pasakodama apie mėgstamiausius ir nemėgstamiausius dalykus nustebino. Ar galite patikėti, kad ji nebemėgsta rožinės spalvos, grožio procedūrų ir malonybinių žodelių? Skaitykite žurnalo MIESTE.lt parengtą Natalijos anketą ir sužinokite.
S. Steikūnaitė pasekė garsenybių pavyzdžiu ir pasidalino savo vaikystės nuotrauka  (17)
2014 m. spalio 22 d. 16:28
Socialiniame tinkle „Facebook“ tarp Lietuvos garsenybių kaip virusas plinta vaikiškų nuotraukų mada. Žinomi žmonės publikuoja savo vaikystės fotografijas.
N. Bunkė pasidalino savo vaikystės nuotrauka: šviesiaplaukė mergaitė su mamos siūtais apdarais  (63)
2014 m. spalio 21 d. 08:34
Grupės " Pop Ladies " narė Natalija Bunkė socialiniame tinkle "Facebook" pasidalino savo vaikystės nuotrauka.
Oksana Pikul-Jasaitienė pripažino, kad vyrams patinka tokios moterys, kaip ji  (38)
2014 m. spalio 20 d. 14:33
Rodos, Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų sportininkas?
O. Pikul-Jasaitienė pataria, kaip ištekėti už sportininko  (79)
2014 m. spalio 20 d. 12:59
Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų... sportininkas?
Baltos gulbės įvaizdžiu sutviskusi Monika Šedžiuvienė išryškino savo liekną figūrą  (30)
2014 m. spalio 18 d. 20:03
Nepriekaištingu skonio suvokimu pasižyminti Šiaulių milijonieriaus žmona Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė vis dar sugeba nustebinti savo aprangos stiliumi. Visada dailiai besirengianti Monika žino, kaip atrodyti, kad jos išvaizda patrauktų aplinkinių žvilgsnius.
Kurių garsių moterų gatvės praeiviai neatpažįsta?  (155)
2014 m. spalio 17 d. 21:11
Naujienų portalo DELFI skaitytojų dėmesiui – projektas „Kalbėk drąsiai “, kurio tikslas – skatinti žmones kalbėti užsienio kalba ir nebijoti daryti klaidų. Šį kartą projekto dalyviais tapo Gedimino prospekto praeiviai.
„120s“ žinios: turtuolių namų siaubas, V. Landsbergio gimtadienis ir minusinė temperatūra  (17)
2014 m. spalio 17 d. 16:27
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: surengtos bendros VST ir Lietuvos kariuomenės pratybos , vagystė N. Bunkės namuose - nuostoliai siekia 40 tūkst. litų, Vilniaus turtuolių namų siaubas vėl už grotų, minusinė temperatūra - jau sekmadienį, V. Landsbergis švenčia 82-ejų metų sukaktį.
Natalija Bunkė mėgstamam sūnaus žaislui nepagailėjo minimalaus atlyginimo dydžio sumos  (20)
2014 m. spalio 6 d. 14:02
Nors Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrai tik 8-eri, be privačios mokyklos, kurioje mokosi pagrindinių dalykų, ji lanko dar šešias specialaus lavinimo mokyklėles – pramoginius šokius, šachmatų būrelį, vokalo studiją, menų kraitę, kurioje mokosi darbelių, gimnastikos užsiėmimus ir modelių mokyklėlę. Ketverių Ingos sūnus Gabrielius kol kas lanko tik privatų darželį.
I. Stumbrienė: dukrą laviname šešiose mokyklėlėse  (39)
2014 m. spalio 6 d. 00:00
Garsios mamos dalinasi, kiek dėmesio ir investicijų skiria savo vaikams.
N. Bunkės patarimai uždirbantiems minimumą : sugebėjau išgyventi savaitę turėdama 20 litų  (325)
2014 m. spalio 4 d. 10:00
„Pramogų tribūnos“ rubrikoje šį savaitgalį savo nuomonę išsako grupės „Pop Ladies“ lyderė Natalija Bunkė . Vyriausybė nuo spalio 1 dienos nutarė padidinti minimalią mėnesinę algą ( MMA ) iki 1035 litų (300 eurų).  Nusprendėme pasidomėti, ką apie MMA kėlimą mano viena populiariausių  Lietuvos  atlikėjų. Ar moteriai užtektų tiek pinigų išgyventi mėnesį? Kiek ji išleidžia pati? Ir ką patartų tiems, kurie nuolat skundžiasi, kad neužtenka pinigų ir per mažai uždirba?
Atgal į praeitį: karščiausių Lietuvos moterų dešimtukas amerikiečių akimis  (19)
2014 m. spalio 4 d. 03:22
Oksana Pikul-Jasaitienė? Natalija Bunkė? Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva? Panašu, kad šių puikiai atrodančių Lietuvos moterų pavardžių amerikiečių portalo complex.com žurnalistai 2011-aisiais matyt dar nežinojo, antraip neabejotinai jas būtų įtraukę į karščiausių Lietuvos moterų dešimtuką.