Natalija Bunkė

Natalija Bunkė linksminosi kartu su buvusio vyro dabartine mylimąja  (1)
2015 m. vasario 28 d. 14:07
Penktadienio naktį naktiniame klube „Pantera“ šėlo ne tik sostinės klubinėtojai, bet ir garsūs pramogų pasaulio veidai, tarp kurių ir popscenos diva Natalija Bunkė. Labiausiai vakaro dalyvius pribloškė, kad N. Bunkė linksminosi kartu su savo buvusio vyro dabartine mylimąja Justina Stambrauskaite.
N. Bunkė šėlo užsieniečių pamėgtame bare  (24)
2015 m. vasario 28 d. 13:05
Penktadienio vakarą dainininkė Natalija Bunkė leido ne koncertuodama kitiems, o linksmindamasi pati. Ją buvo galima sutikti užsieniečių pamėgtame sostinės kokteilių bare „Pantera“. Liudininkų teigimu, tame pačiame bare tą patį vakarą laiką leido ir buvęs N. Bunkės sutuoktinis.
Žvaigždės apie šauktinių kariuomenę: kas vengtų, o kas siūlosi į snaiperes?  (76)
2015 m. vasario 27 d. 15:44
Valdžios institucijų sprendimas 9 mėnesių laikotarpiui į kariuomenę vėl kviesti šauktinius visuomenę padalijo į skirtingas stovyklas. Nors parlamentas šio siūlymo dar nei patvirtino, nei atmetė, žmonės jau dėlioja įvairiausius scenarijus. Ką apie tai mano garsios Lietuvos moterys ir kaip elgtųsi jos?
Vestuvinių suknelių pristatyme I. Stumbrienė pademonstravo aukščiausios klasės prabangą  (141)
2015 m. vasario 26 d. 20:54
2015 metų nuotakos įvaizdžio pirmos vietos nugalėtoja dizainerė Aurelija Beliakaitė ketvirtadienio vakarą kviestinei publikai pristatė 2015 metų pavasario – vasaros kolekciją. 30 suknelių tarp tūkstančių orchidėjų žiedų pristatė žymiausios manekenės.
Baleto primarijus dėmesiu apgaubė Nataliją Bunkę  (7)
2015 m. vasario 26 d. 13:26
Po garsiai žiniasklaidoje nuskambėjusių antrųjų Natalijos Bunkės skyrybų su verslininku Danieliumi Bunku, dainininkė Natalija Bunkė saugo savo asmeninį gyvenimą – ypač po to, kai pasklido kalbos, kad jai neabejingas krepšininkas Vilmantas Dilys.
Katažina atskleidė šou pasaulio užkulisius: manęs nenorėjo matyti, nes esu lenkė  (140)
2015 m. vasario 24 d. 13:57
BTV gyvo garso muzikiniame realybės šou netrūksta ne tik muzikos ir gerų emocijų – čia išgirstame dar negirdėtų istorijų apie Lietuvos garsenybes. Šįkart laukia netikėtas Katažinos prisipažinimas: karjeros pradžioje grupė „Pop ladies“ nebuvo kviečiama į kai kuriuos renginius vien dėl to, kad Katažinos pase įrašyta tautybė – lenkė.
Išaiškėjo, kas grupėje „Pop Ladies“ pakeis Oksaną Pikul-Jasaitienę  (15)
2015 m. vasario 24 d. 13:38
Grupės „Pop Ladies“ gyvenimas nestoja nei akimirkai – nepraėjus nė mėnesiui po grupės narės Oksanos Pikul-Jasaitienės atsisveikinimo su scena, grupėje jos vietą užėmė nauja narė. Sąstatą papildė Anžela Adamovič, jau prieš kelerius metus sužavėjusi Lietuvą savo stipriu balsu projekte „X faktorius“.
Grupėje „Pop Ladies“ O. Pikul pakeitė nauja narė  (83)
2015 m. vasario 24 d. 13:15
Grupei „Pop Ladies“ gyvenimas nestoja nei akimirkai – nepraėjus nė mėnesiui po grupės narės Oksanos Pikul-Jasitienės atsisveikinimo su scena, grupėje jos vietą užėmė nauja narė. Sąstatą papildė Anžela Adamovič , jau prieš kelerius metus sužavėjusi Lietuvą savo stipriu balsu projekte „X faktorius“.
Katažinai įgnybusi Natalija Bunkė šou filmavime sukėlė sumaištį  (76)
2015 m. vasario 20 d. 12:11
BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ dalyvaujanti Natalija Bunkė mėgsta pateikti siurprizų – kitus šou herojus ji nustebins ir šįkart.
Katažinai įgėlusi N. Bunkė šou filmavime sukėlė sumaištį  (164)
2015 m. vasario 20 d. 11:25
BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ dalyvaujanti Natalija Bunkė mėgsta pateikti siurprizų – kitus šou herojus ji nustebins ir šįkart.
N. Bunkė – apie santykius su buvusio vyro mergina: labai pasitikiu Juste  (255)
2015 m. vasario 19 d. 18:17
Natalija Bunkė naujienų portalui DELFI davė nuoširdų ir išsamų interviu apie motinystę, kaip po skyrybų su Danieliumi Bunkumi jai sekasi auginti trejų su puse metų sūnų Kristupą, ar pavyksta sutarti su nauja vaiko tėvo mylimąja Justina Stambrauskaite ir kokius reikalavimus turi atitikti būsimasis jos vyras.
Kaip garsiausios šalies nuotakos atrodė savo vestuvių dieną  (124)
2015 m. vasario 18 d. 13:14
Per pastarąjį dešimtmetį prie altoriaus žengė daugybė žavių ir žinomų šalies moterų. Svarbiausiai gyvenimo šventei jos ruošėsi atsakingai – vienos kreipėsi į Lietuvos ir užsienio dizainerius, kitos sukneles siuvosi pačios, dar kitos pasirinko laiko patikrintą variantą – apdarą išsirinko proginių rūbų nuomos salone. Gausioje DELFI nuotraukų galerijoje kviečiame prisiminti, kaip savo vestuvių dieną atrodė garsios Lietuvos dainininkės, TV laidų vedėjos, menininkės ir garsių vyrų sutuoktinės.
„Pop Ladies“ merginos įsiamžino be makiažo lovoje  (194)
2015 m. vasario 16 d. 17:57
Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo dieną „Pop Ladies“ merginos skyrė poilsiui – pramogavo Druskininkų vandens parke. „Pagaliau laikas tik merginoms“, – pasidalindama nuotrauką rašė grupės lyderė Natalija Bunkė .
Po apgaulingo skambučio Nerijus Juška parsidavė už 5000 eurų  (41)
2015 m. vasario 13 d. 16:57
Kiek reiktų sumokėti žymiems Lietuvos žmonėms, kad jie sutiktų išduoti savo miestą? Tikriausiai visoje Lietuvoje tėra du žmonės, kurie drįstų užduoti tokį klausimą, ir dar girdint visai Lietuvai – radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius žodį „nepatogu“ pamiršo jau seniai. Šį kartą jie savo radijo laidoje išmėgino „Lietuvos supermiesto“ kapitonus – už kiek šie sutiktų pabėgti iš filmavimo, kuriame atstovauja ir deklaruoja meilę savo gimtiesiems miestams?
Natalija Bunkė prašė nekelti jos sijono ir išsaugoti paslaptį  (48)
2015 m. vasario 12 d. 13:23
Ką bedarytų kiti LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ kapitonai ir dalyviai, Natalija Bunkė neabejotinai pritraukia daugiausiai visų dėmesio. Kauno komandos kapitonė vakar vykusiame laidos filmavime išsiskyrė ne tik ryškiu įvaizdžiu, bet ir nemažai klausimų sukėlusiu pasisakymu.
N. Bunkė prašė nekelti jos sijono ir išsaugoti paslaptį  (45)
2015 m. vasario 12 d. 11:42
Ką bedarytų kiti LNK laidos „ Lietuvos supermiestas“ kapitonai ir dalyviai, Natalija Bunkė neabejotinai pritraukia daugiausiai visų dėmesio. Kauno komandos kapitonė vakar vykusiame laidos filmavime išsiskyrė ne tik ryškiu įvaizdžiu, bet ir nemažai klausimų sukėlusiu pasisakymu.
Plonytis audinys leido pasigrožėti standžiu N. Bunkės biustu be liemenėlės  (142)
2015 m. vasario 12 d. 02:24
Pilnutė salė Teatro arenoje trečiadienio vakarą ūžė, kai buvo filmuojama LNK laida „Lietuvos supermiestas“. Ir, aišku, kai savo miesto - Kauno kėdę užėmė Natalija Bunkė, plojimų, klyksmų ir susižavėjimo šūksnių buvo dar daugiau.
N. Bunkė pristato „50 pilkų atspalvių“ įkvėptą dainą: kiekvienas turime paslapčių  (26)
2015 m. vasario 9 d. 14:27
Artėjant ilgai lauktai pasaulinei filmo „ 50 pilkų atspalvių “ premjerai Natalija Bunkė pristato kultinių erotinių romanų įkvėptą kūrinį „Idealistė“. Kaip sako pati N. Bunkė, pirmadienį pristatomas kūrinys – tai visiškai kitokių atspalvių daina , kuri gerokai skiriasi nuo kitų jos atliekamų dainų.
Naujam kūriniui Nataliją Bunkę įkvėpė skandalingoji erotinių romanų trilogija  (22)
2015 m. vasario 9 d. 11:22
Artėjant ilgai lauktai pasaulinei filmo „50 pilkų atsaplvių“ premjerai Natalija Bunkė pristato kultinių erotinių romanų įkvėptą kūrinį „Idealistė“. Kaip sako pati N. Bunkė, pirmadienį pristatomas kūrinys – tai visiškai kitokių atspalvių daina, kuri gerokai skiriasi nuo kitų jos atliekamų dainų.
N. Bunkė pristato „50 pilkų atspalvių“ įkvėptą dainą: kiekvienas turime paslapčių  (74)
2015 m. vasario 9 d. 11:06
Artėjant ilgai lauktai pasaulinei filmo „50 pilkų atspalvių“ premjerai Natalija Bunkė pristato kultinių erotinių romanų įkvėptą kūrinį „Idealistė“. Kaip sako pati N. Bunkė, pirmadienį pristatomas kūrinys – tai visiškai kitokių atspalvių daina, kuri gerokai skiriasi nuo kitų jos atliekamų dainų.
Katažinai Zvonkuvienei nepavyko pranokti Natalijos Bunkės  (44)
2015 m. vasario 9 d. 02:05
LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ su žaidimu teko atsisveikinti mažiausiai balsų surinkusiai Vilnijai, kuriai vadovavo Katažina Zvonkuvienė. Žiūrovų ir komisijos sprendimu, pirmoje vietoje jau antra savaitė laikosi Telšiai. Nerijaus Juškos vadovaujamai komandai nedaug nusileido ir antroje vietoje liko Alytus su Asta Pilypaite priešakyje, o trečioje – Kaunas, kurio kapitonė yra Natalija Bunkė.
Iš tolesnės kovos dėl Lietuvos supermiesto titulo pasitraukė Vilniaus kraštas  (28)
2015 m. vasario 8 d. 23:56
LNK laidoje „ Lietuvos supermiestas“ su žaidimu teko atsisveikinti mažiausiai balsų surinkusiai Vilnijai, kuriai vadovavo Katažina Zvonkuvienė .
Natalija Bunkė pagirta dėl savo proto  (78)
2015 m. vasario 6 d. 12:42
Sena tiesa, kad vienos moters komplimentą kitai reikia vertinti atsargiai, dar kartą pasitvirtino LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavimo aikštelėje, kur moteriškomis malonybėmis apsikeitė Kauno kapitonė Natalija Bunkė ir komisijos narė Asta Baukutė.
N. Bunkė: Kaunas – pats garsiausias Lietuvos miestas  (68)
2015 m. vasario 6 d. 11:41
Sena tiesa, kad vienos moters komplimentą kitai reikia vertinti atsargiai, dar kartą pasitvirtino LNK laidos „ Lietuvos supermiestas“ filmavimo aikštelėje, kur moteriškomis malonybėmis apsikeitė Kauno kapitonė Natalija Bunkė ir komisijos narė Asta Baukutė .
N. Bunkė viliasi susigrąžinti pavogtą buvusio vyro dovanotą žiedą  (30)
2015 m. vasario 3 d. 17:54
Praėjusių metų rudenį Jakuose, Klaipėdos rajone vagys nusiaubė Natalijos Bunkės namus . Po šio įvykio praėjo jau daugiau nei trys mėnesiai, tačiau anot atlikėjos, iš policijos gerų žinių ji kol kas taip ir nesulaukė. Tiesa, Natalija vis dar viliasi atgauti vieną itin brangų vagišių išneštą daiktą, kurio ieško visuose Lietuvos lombarduose.
Išaiškėjo, ką anksčiau veikė Natalija Bunkė  (57)
2015 m. vasario 3 d. 16:18
Nors ir sunkiai įtikima, tačiau panašu, kad kandusis LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos narys Giedrius Drukteinis žaidime pagaliau rado jam artimą sielą – Nataliją Bunkę. Filmuojant antrąjį Kauno, Vilniaus krašto, Telšių ir Alytaus susitikimą, abu juos suartino Kauno verslumas.
Po 10 metų „Yvos“ kostiumu pasipuošusi N. Bunkė: dabar taip apsirengti galima nebent žaidžiant su vyru  (95)
2015 m. vasario 2 d. 20:43
BTV laidoje „Dainuok mano dainą“ Natalija Bunkė po daugiau nei dešimties metų pertraukos pasipuošė vienu pirmųjų „Yvos“ kostiumėlių. Lietuvos populiariosios scenos diva ir pati stebisi, kokia drąsi ji buvo karjeros pradžioje.
Pasiūlymas Diletai Meškaitei – pozavimas visiškai nuogai už keliolika tūkstančių eurų  (8)
2015 m. vasario 2 d. 16:47
LNK laida KK2 sužinojo, kad dainininkė Dileta Meškaitė neseniai gavo pasiūlymą nusifilmuoti erotiniame vaizdo klipe. Iš pradžių užsakovas tikino, jog merginai reiks nusirengti iki bikinio. Tačiau vėliau Dileta sužinojo, jog gali tekti pozuoti visiškai nuogai. Neva nereikia išgyventi, nes vaizdo klipas bus demonstruojamas tik užsienyje.
Pasiūlymas D. Meškaitei – erotinis klipas už keliolika tūkstančių eurų  (19)
2015 m. vasario 2 d. 16:26
LNK laida KK2 sužinojo, kad dainininkė Dileta Meškaitė neseniai gavo pasiūlymą nusifilmuoti erotiniame vaizdo klipe. Iš pradžių užsakovas tikino, jog merginai reiks nusirengti iki bikinio. Tačiau vėliau Dileta sužinojo, jog gali tekti pozuoti visiškai nuogai. Neva nereikia išgyventi, nes vaizdo klipas bus demonstruojamas tik užsienyje.