Natalija Bunkė

Kaune pristatytas kampanijos „Aš galvoju“ himnas  (3)
2014 m. spalio 27 d. 21:40
Pirmadienį Kaune įvyko aplinkosauginės kampanijos „Aš galvoju“ koncertinio turo pristatymas Kaune. Jo metu vakaro svečiai išgirdo specialiai šiai kampanijai sukurtą himną, kurį atliko grupės „ Rondo “ lyderis Aleksandras Ivanauskas ir choro „Božolė“ dainininkai.
N. Bunkė: mano vaikui leidžiama beveik viskas  (167)
2014 m. spalio 27 d. 19:24
Kai užgęsta scenos šviesos, šou pasaulio atstovai, kaip ir visi mirtingieji, skuba pas savo šeimas. Ne išimtis ir trejų metų sūnų Kristupą auginanti atlikėja Natalija Bunkė . Dainininkė neslepia, kad savo bent jau kol kas vieninteliam sūneliui negailinti nieko – nei išsvajotų žaislų, nei saldumynų.
Dainininkei N. Bunkei nepatinka, kai ją vadina zuikučiu  (34)
2014 m. spalio 26 d. 09:56
Merginų grupės „Pop Ladies“ lyderė Natalija Bunkė (31) pasakodama apie mėgstamiausius ir nemėgstamiausius dalykus nustebino. Ar galite patikėti, kad ji nebemėgsta rožinės spalvos, grožio procedūrų ir malonybinių žodelių? Skaitykite žurnalo MIESTE.lt parengtą Natalijos anketą ir sužinokite.
S. Steikūnaitė pasekė garsenybių pavyzdžiu ir pasidalino savo vaikystės nuotrauka  (17)
2014 m. spalio 22 d. 16:28
Socialiniame tinkle „Facebook“ tarp Lietuvos garsenybių kaip virusas plinta vaikiškų nuotraukų mada. Žinomi žmonės publikuoja savo vaikystės fotografijas.
N. Bunkė pasidalino savo vaikystės nuotrauka: šviesiaplaukė mergaitė su mamos siūtais apdarais  (63)
2014 m. spalio 21 d. 08:34
Grupės " Pop Ladies " narė Natalija Bunkė socialiniame tinkle "Facebook" pasidalino savo vaikystės nuotrauka.
Oksana Pikul-Jasaitienė pripažino, kad vyrams patinka tokios moterys, kaip ji  (36)
2014 m. spalio 20 d. 14:33
Rodos, Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų sportininkas?
O. Pikul-Jasaitienė pataria, kaip ištekėti už sportininko  (78)
2014 m. spalio 20 d. 12:59
Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų... sportininkas?
Baltos gulbės įvaizdžiu sutviskusi Monika Šedžiuvienė išryškino savo liekną figūrą  (30)
2014 m. spalio 18 d. 20:03
Nepriekaištingu skonio suvokimu pasižyminti Šiaulių milijonieriaus žmona Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė vis dar sugeba nustebinti savo aprangos stiliumi. Visada dailiai besirengianti Monika žino, kaip atrodyti, kad jos išvaizda patrauktų aplinkinių žvilgsnius.
Kurių garsių moterų gatvės praeiviai neatpažįsta?  (155)
2014 m. spalio 17 d. 21:11
Naujienų portalo DELFI skaitytojų dėmesiui – projektas „Kalbėk drąsiai “, kurio tikslas – skatinti žmones kalbėti užsienio kalba ir nebijoti daryti klaidų. Šį kartą projekto dalyviais tapo Gedimino prospekto praeiviai.
„120s“ žinios: turtuolių namų siaubas, V. Landsbergio gimtadienis ir minusinė temperatūra  (17)
2014 m. spalio 17 d. 16:27
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: surengtos bendros VST ir Lietuvos kariuomenės pratybos , vagystė N. Bunkės namuose - nuostoliai siekia 40 tūkst. litų, Vilniaus turtuolių namų siaubas vėl už grotų, minusinė temperatūra - jau sekmadienį, V. Landsbergis švenčia 82-ejų metų sukaktį.
Natalija Bunkė mėgstamam sūnaus žaislui nepagailėjo minimalaus atlyginimo dydžio sumos  (20)
2014 m. spalio 6 d. 14:02
Nors Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrai tik 8-eri, be privačios mokyklos, kurioje mokosi pagrindinių dalykų, ji lanko dar šešias specialaus lavinimo mokyklėles – pramoginius šokius, šachmatų būrelį, vokalo studiją, menų kraitę, kurioje mokosi darbelių, gimnastikos užsiėmimus ir modelių mokyklėlę. Ketverių Ingos sūnus Gabrielius kol kas lanko tik privatų darželį.
I. Stumbrienė: dukrą laviname šešiose mokyklėlėse  (39)
2014 m. spalio 6 d. 00:00
Garsios mamos dalinasi, kiek dėmesio ir investicijų skiria savo vaikams.
N. Bunkės patarimai uždirbantiems minimumą : sugebėjau išgyventi savaitę turėdama 20 litų  (325)
2014 m. spalio 4 d. 10:00
„Pramogų tribūnos“ rubrikoje šį savaitgalį savo nuomonę išsako grupės „Pop Ladies“ lyderė Natalija Bunkė . Vyriausybė nuo spalio 1 dienos nutarė padidinti minimalią mėnesinę algą ( MMA ) iki 1035 litų (300 eurų).  Nusprendėme pasidomėti, ką apie MMA kėlimą mano viena populiariausių  Lietuvos  atlikėjų. Ar moteriai užtektų tiek pinigų išgyventi mėnesį? Kiek ji išleidžia pati? Ir ką patartų tiems, kurie nuolat skundžiasi, kad neužtenka pinigų ir per mažai uždirba?
Atgal į praeitį: karščiausių Lietuvos moterų dešimtukas amerikiečių akimis  (19)
2014 m. spalio 4 d. 03:22
Oksana Pikul-Jasaitienė? Natalija Bunkė? Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva? Panašu, kad šių puikiai atrodančių Lietuvos moterų pavardžių amerikiečių portalo complex.com žurnalistai 2011-aisiais matyt dar nežinojo, antraip neabejotinai jas būtų įtraukę į karščiausių Lietuvos moterų dešimtuką.
Tvirta Natalijos ir Katažinos draugystė: kartais kartu miega, kartais kepa blynus su afrodiziakais  (25)
2014 m. spalio 3 d. 17:00
Natalijos Bunkės ir jos buvusio vyro – Deivydo Zvonkaus bei jo naujosios žmonos – Katažinos Zvonkuvienės nepaprastai draugiški santykiai stebina ne vieną. Daugelis, ko gero, svarsto ar ši draugystė iš tiesų tikra. Gal tai – tik viešųjų ryšių akcija?
N. Bunkės ir K. Zvonkuvienės draugystė  (44)
2014 m. spalio 3 d. 12:46
Natalijos Bunkės ir jos buvusio vyro – Deivydo Zvonkaus bei jo naujosios žmonos – Katažinos Zvonkuvienės nepaprastai draugiški santykiai stebina ne vieną. Daugelis, ko gero, svarsto ar ši draugystė iš tiesų tikra. Gal tai – tik viešųjų ryšių akcija?
Natalija ir Katažina rungėsi, kuri gražesnė  (36)
2014 m. rugsėjo 26 d. 00:00
Dainininkės, grupės „Pop Ladies“ narės Natalija Bunkė ir Katažina Zvonkuvienė vėl draugiškai dalijosi vienu vyru. Tik šįsyk tai buvo ne Deivydas Zvonkus...
Katažina ir Natalija užkariavo kosmetikos priemonių modelių rinką  (15)
2014 m. rugsėjo 24 d. 23:38
Buvusi ir esama popmuzikos hitmeikerio Deivydo Zvonkaus sutuoktinėds Natalija Bunkė ir Katažina Zvonkuvienė užkariauja ne tik pramoginės muzikos, bet ir kosmetikos modelių rinkas.
Po vizažo meistrų potėpių N. Bunkė skendo komplimentų jūroje: tobula esi, Natalija  (146)
2014 m. rugsėjo 24 d. 19:42
Rugsėjo 24-ąją sostinėje įvyko vienos dekoratyvinės kosmetikos linijos 30 gimtadienio vakarėlis. Naujausias makiažo tendencijas pristatė 20 modelių, tarp jų buvo ir žinomų Lietuvos pramogų pasaulio damų.
Kur iš „Pop Ladies“ gretų dingo O. Pikul-Jasaitienė?  (63)
2014 m. rugsėjo 23 d. 12:05
DELFI redakciją pasiekė skaitytojos Agnės K. klausimas. „Jau kurį laiką pastebiu, kad tarp merginų grupės „ Pop Ladies “ narių nebematyti O. Pikul-Jasaitienės. Gal ji tyliai pasitraukė iš grupės?“, – klausė mergina.
Gundantys N. Bunkės įvaizdžiai – desertas TV žiūrovų akims  (98)
2014 m. rugsėjo 21 d. 20:06
Sekmadienio vakarą Kėdainių arenoje buvo renkama gražiausia šalies mergina – vyko konkurso „ Mis Lietuva 2014“ finalas. Savo pasirodymus negausiai į areną susirinkusiems žmonėms ir TV žiūrovams dovanojo daugybė šalies grupių ir atlikėjų. Tačiau ryškiausiai švietė Natalijos Bunkės žvaigždė.
Prasagstytos N.Bunkės palaidinės sagutės užkliuvo R.Rudokui  (29)
2014 m. rugsėjo 20 d. 23:35
Bene daugiausia pinigų praėjusią vasarą uždirbusio moterų kolektyvo „Pop Ladies“ ideologė Natalija Bunkė savaitgalį prisijungė prie pašėlusių vyrukų grupės „Čilinam“ ir „Casino Tornado“ pasilinksminimo užeigose savaitgalį užkūrė tikrą pirtį.
Savaitgalio ritmai. Žavingoji N. Bunkė kerėjo šiauliečius  (34)
2014 m. rugsėjo 20 d. 10:53
Šiaulius ir vėl drebino iš kokteilių baro „Happy Mosquito“ sklindantys ritmai – linksmi, žavūs bei energingi vakaro svečiai džiaugėsi malonia atmosfera bei draugija. Po vidurnakčio gausiais plojimais pasitikta „Čilinam“ trijulė. Jie atliko visiems gerai žinomus kūrinius, kurie judančius kūnus privertė dainuoti. Natalijos Bunkės žavesys ir dar daugiau laukė visų „Happy Mosquito“ draugų penktadienį.
Natalija Bunkė parodė savo veidą po atnaujinimo procedūros (foto - viduje)  (73)
2014 m. rugsėjo 19 d. 17:02
Atlikėja Natalija Bunkė socialinio tinklapio „Facebook“ asmeninėje paskyroje išdrįso parodyti, kaip jos veidas atrodo po veido atnaujinimo procedūros.
Nuoga mieganti V. Pilibaitytė-Mia bijo šantažo  (75)
2014 m. rugsėjo 18 d. 15:56
Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia , neseniai išgyvenusi skyrybas su futbolininku Edgaru Jankausku, šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „ Valanda su Rūta “ žada būti kaip niekad atvira. „Na, nesiseka man su vyrais. Gal aš esu pernelyg naivi ir patikli, kad mane taip dažnai apgauna ir naudojasi“, - sako Mia.
Nuoga mieganti Mia: net mylimiesiems neleidžiu savęs fotografuoti intymioje aplinkoje  (11)
2014 m. rugsėjo 18 d. 15:53
Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia, neseniai išgyvenusi skyrybas su futbolininku Edgaru Jankausku, šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ žada būti kaip niekad atvira. „Na, nesiseka man su vyrais. Gal aš esu pernelyg naivi ir patikli, kad mane taip dažnai apgauna ir naudojasi“, - sako Mia.
Kodėl Natalija Bunkė įsigijo alkotesterį?  (5)
2014 m. rugsėjo 18 d. 10:44
Vis dažniau žiniasklaidoje aprašomi pramogų verslo atstovų žygiai prie automobilio vairo išgėrus. Pasak grupės „Pop Ladies“ lyderės Natalijos Bunkės, tokių žygių būtų gerokai mažiau, jei žmonės, prieš sėsdami prie vairo, turėtų visas galimybes pasitikrinti savo blaivumą.
Natalija Bunkė prieš TV kameras leido suprasti, kad sekė savo vyrą  (15)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:57
Natalija Bunkė šios trečiadienio popietės LNK laidoje „Yra kaip yra“ išsakė savo požiūrį į neištikimybę. „Vyrą lengva patikrinti. Sėdi į automobilį ir paseki, kur jis važiuoja“, – kalbėjo dainininkė.
Natalijai Bunkei apnuoginus pilvuką pasimatė šonkauliai  (47)
2014 m. rugsėjo 16 d. 17:42
Naująjį grupės „Pop Ladies“ merginų įvaizdį klausytojai ir žiūrovai turėjo galimybę išvysti pirmadienio vakarą Teatro arenoje vykusiuose „Norim dar! Su Radistais“ filmavimuose.