Natalija Bunkė

Įžūlūs apiplėšimai, kurie išgarsino naujos kartos Vilniaus mafiją  (49)
2015 m. rugsėjo 2 d. 17:42
Prie Vilniaus geležinkelio stoties esančios valiutos keityklos, įtariama, nelegaliai pinigus keitęs verslininkas sudomino naujos kartos Vilniaus mafiją – šie vyrą stebėjo net pusantro mėnesio, kol galop iki smulkmenų suplanavo jo apiplėšimą. Valiutos keitėjas nuo tos pačios grupuotės narių nukentėjo net du kartus.
N. Bunkė pasidalino nuotrauka, kurioje ji – pirmokė  (33)
2015 m. rugsėjo 1 d. 10:50
Rugsėjo 1-oji daugumai, jau baigusių ne tik mokyklas, bet ir universitetus, kelia nostalgiškus prisiminimus. Ne išimtis ir žinomi Lietuvos žmonės.
Natalija Bunkė pribloškė kaimietišku aprangos stiliumi  (39)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 15:35
Atlikėja Natalija Bunkė šį mėnesį paniro į aktorystę – žinoma moteris nusifilmavo net dviejuose muzikiniuose filmuose. Pasakoje „Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“ jai po kojomis krito visi žaviausi estrados karalystės princai, o jau šį sekmadienį LNK žiūrovai N. Bunkę išvys filme „Didžioji derliaus šventė“.
Kuris įvaizdis N. Bunkei tinka labiau – princesės ar melžėjos?  (69)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 13:57
Atlikėja Natalija Bunkė šį mėnesį paniro į aktorystę – žinoma moteris nusifilmavo net dviejuose muzikiniuose filmuose. Pasakoje „ Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“ jai po kojomis krito visi žaviausi estrados karalystės princai, o jau šį sekmadienį LNK žiūrovai N. Bunkę išvys filme „Didžioji derliaus šventė“.
N. Bunkės šeimoje tik per plauką neatsirado nauja gyvybė  (126)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 10:04
Atlikėja Natalija Bunkė neseniai buvo tvirtai apsisprendusi savo šeimą papildyti nauju nariu. Deja, po pirmojo vizito pas veisėjus, Natalija persigalvojo.
Mantą Stonkų filmavimuose ištiko gėdinga vyriška nesėkmė  (56)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 14:24
Trečiadienio popietę LNK studijoje šurmuliavo princesės ir princai, nes vyko muzikinės pasakos „Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“ filmavimai.
Kiek per aukštai kilstelėjusi sijoną Katažina apnuogino savo nuodėmingą grožį  (127)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 02:17
Visi kaip įmanydami ruošiasi naujajam televizijos sezonui, kuris prasideda vos už kelių dienų.
N. Bunkė ruošiasi dar vienoms vestuvėms  (237)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 13:30
Trečiadienio popietę LNK televizijos studijoje buvo filmuojama muzikinė pasaka „ Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“. Pagrindine heroje tapo dainininkė Natalija Bunkė .
N. Bunkės mylimasis V. Dilys pateko į avariją  (122)
2015 m. rugpjūčio 6 d. 13:46
Ketvirtadienio rytą dainininkės, merginų grupės „Pop Ladies“ lyderės Natalijos Bunkės mylimasis Vilmantas Dilys pateko į avariją Kaune , Utenos gatvėje. Į prabangų BMW vairavusį V. Dilį trenkėsi „ Nissan “ markės automobilis. Tą pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI patvirtino pats krepšininkas. Anot jo, automobiliai buvo stipriai apgadinti, tačiau autoįvykio dalyviai nenukentėjo.
A. Užkalnis. Inteligentas – diagnozė. Paskutinė nevykėlio stadija  (853)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 15:32
Plačiai žinoma, kad daugelis žmonių, kurie save vadina inteligentais, labai nemėgsta manęs. Net ne ignoruoja, ne.
Internete plinta įrašas, kaip L. Mondeikaitės vestuvėse atsipalaidavo pramogų pasaulio žvaigždės  (76)
2015 m. liepos 27 d. 22:03
Savaitgalį praūžusiose „Pop Ladies“ dainininkės Liepos Mondeikaitės ir verslininko Evaldo Norkevičiaus vestuvėse netrūko linksmybių. Progą pamatyti kaip šėlsta atsipalaidavusios žvaigždės turi ir visuomenė – populiarioje vaizdelių peržiūros platformoje youtube.com pasirodė vaizdelis iš karščiausių liepos mėnesio vestuvių.
Balsavimas: kuri garsi dainininkė L. Mondeikaitės vestuvėse atrodė gražiausiai?  (350)
2015 m. liepos 26 d. 12:40
Netylant dainininkės Liepos Mondeikaitės ir Evaldo Norkevičiaus vestuvių atgarsiams, kviečiame rinkti, jūsų nuomone, gražiausiai šventėje atrodžiusią grupės „Pop Ladies“ narę. Nors svarbiausia šioje šventėje, žinoma, buvo Liepa, tačiau ir kitų moterų vestuvinis stilius jau pakurstė aršias diskusijas socialiniuose tinkluose.
N. Bunkę į bičiulės vestuves atlydėjo krepšininkas V. Dilys  (242)
2015 m. liepos 25 d. 16:06
Šeštadienį Vilniuje vyko dainininkės Liepos Mondeikaitės ir verslininko Evaldo Norkevičiaus vestuvės. Pasveikinti savo kolegės ir bičiulės į sostinėje esančią Šv. Mikolojaus bažnyčią atvyko ir visos „Pop Ladies“ narės.
Per savo vestuves ašaras braukė ir L. Mondeikaitė, ir jos išrinktasis E. Norkevičius  (482)
2015 m. liepos 25 d. 14:57
Paskutinis liepos šeštadienis – labai ypatinga diena „Pop Ladies“ narės Liepos Mondeikaitės gyvenime. Šeštadienio popietę seniausioje Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje ji ištarė „taip“ savo trejais metais vyresniam mylimajam verslininkui Evaldui Norkevičiui.
N. Bunkė nubausta už viešosios rimties trikdymą: svarbiausia, kad nereikėjo pasėdėti  (93)
2015 m. liepos 15 d. 16:26
Penktadienį „Pop Ladies“ merginos garsiai ir audringai šventė savo kolegės ir geros bičiulės Liepos Mondeikaitės mergvakaryje. Vilniuje ir aplink jį visą dieną vykusios linksmybės neapsiėjo be pasėkmių – šventės organizatorė Natalija Bunkė nubausta už viešosios rimties trikdymą. Jai skirta juokingo dydžio bauda – 2 eurai.
Liepos Mondeikaitės mergvakaryje linksminosi ir N. Bunkė, ir K. Zvonkuvienė  (45)
2015 m. liepos 10 d. 19:22
Šis penktadienis dainininkei Liepai Mondeikaitei taps viena įsimintiniausių gyvenimo dienų – netrukus už savo mylimojo Evaldo Norkevičiaus ištekėsianti atlikėja švenčia mergvakarį. Šia proga merginai artimiausios jos draugės, tarp kurių yra ir visos grupės „Pop Ladies“ narės, surengė ekstremalių išbandymų fiestą. Liepos mergvakaryje – pramogos, nuotykiai ir, žinoma, šokiiai iki vėlaus vakaro.
„Pop Ladies“ merginos švenčia L. Mondeikaitės mergvakarį  (34)
2015 m. liepos 10 d. 15:30
Šis penktadienis dainininkei Liepai Mondeikaitei taps viena įsimintiniausių gyvenimo dienų – netrukus už savo mylimojo Evaldo Norkevičiaus ištekėsianti atlikėja švenčia mergvakarį. Šia proga merginai artimiausios jos draugės, tarp kurių yra ir visos grupės „Pop Ladies“ narės, rengia ekstremalių išbandymų fiestą. Jos žada, jog Liepos mergvakaryje netrūks pramogų, nuotykių ir, žinoma, šokių iki vėlaus vakaro.
Visuomenę įjautrinusi žvaigždžių alėja: ką mano garsenybės?  (113)
2015 m. liepos 9 d. 16:23
Prieš savaitę Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui pristatyta atlikėjo Tomo Augulio kuruojama žvaigždžių kelio įrengimo iniciatyva nors ir sulaukė miesto mero pritarimo, tačiau netruko visuomenę padalinti į dvi dalis. Idėja jau kitų metų rudenį vienoje pagrindinių ir istorinę vertę turinčių sostinės Vokiečių gatvėje pristatyti Lietuvai nusipelniusių žmonių pagerbimo alėją tapo kvestionuojama ne tik dėl pačios koncepcijos, bet ir dėl pasirinktos lokacijos. Ginčai dėl pramoginio pobūdžio invazijos į antrojo pasaulinio karo metais skyrusios Didįjį ir Mažąjį getą gatvės jau vyrauja miesto visuomeninėje erdvėje, tačiau ką apie tai mano ir pačios Lietuvos žvaigždės?
N. Bunkė pati pasigamino lauko terasos baldus  (247)
2015 m. liepos 7 d. 14:30
Dainininkė Natalija Bunkė socialiniame tinkle pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti pačios pasigaminti lauko baldai.
V. Matijošaičiui patarinės D. Bunkus  (146)
2015 m. liepos 7 d. 10:45
Kauno mero Visvaldo Matijošaičio komandą papildė naujas narys - nuo antradienio V. Matijošaičio patarėju pradeda dirbti Danielius Bunkus . Nemenką patirtį privačiame versle turintis specialistas merui patarinės savivaldybės įmonių ir įstaigų valdymo bei optimizavimo klausimais.
Paskelbti žymių šviesiaplaukių rinkimai: išrink gražiausią  (87)
2015 m. birželio 27 d. 15:13
Portalas MIESTE.lt surinko net 50 žymiausių šviesiaplaukių lietuvaičių nuotraukas: nuo itin šviesių blondinių, iki tamsesnių šviesiaplaukių. Kviečiame ne tik pasižvalgyti po gausią įspūdingų nuotraukų galeriją, bet ir išrinkti gražiausią!
Maisto kultūros festivalyje bus galima paragauti ir vabzdžių  (5)
2015 m. birželio 16 d. 16:40
Penktadienį Kaune startuos unikali dvi dienas truksianti maisto gaminimo šventė – pirmasis maisto kultūros festivalis mūsų šalyje. Šventės metu bus galima ne tik paragauti pačių įvairiausių patiekalų – nuo cepelinų iki keptų vabzdžių, bet ir sužinoti daug naujo apie maistą.
Kaip atrodytų Lietuvos garsenybės, jei jų veidai būtų simetriški  (113)
2015 m. birželio 15 d. 14:04
Ar įsivaizduojate, kaip atrodytų jūsų veidas, jei abi jo pusės būtų identiškos? Moksliniais tyrimais ne kartą įrodyta, kad grožio ir patrauklumo paslaptis slypi tikrai ne veido simetrijoje. Tuo nesunkiai galima įsitikinti ir pasitelkus internetines programėles, kurios padeda sukurti veidrodinį veido atspindį.
Naktiniame klube linksminosi ir N. Bunkė su krepšininku V. Diliu  (110)
2015 m. gegužės 23 d. 06:43
Artėjant vasaros sezonui, naktiniai klubai savo lankytojams atveria terasų ir kiemelių duris, kur klubinėtojai gali mėgautis pramogomis ir šėlti po atviru dangumi.
Paparacio šūvis: Natalija Bunkė linksminosi krepšininko Vilmanto Dilio draugijoje  (761)
2015 m. gegužės 23 d. 02:44
Vėlyvą penktadienio vakarą Lietuvos pramogų pasaulis kuriam laikui primiršo „Eurovizijos“ aktualijas – svarbiausia žinia tapo Natalijos Bunkės ir krepšininko Vilmanto Dilio linksmybės naktiniame klube.
Lietuvos žvaigždžių mylimų rūbų dizainas – plagiatas?  (58)
2015 m. gegužės 14 d. 12:51
Legendinis prancūzų dizaineris Pierre’as Cardinas yra sakęs, kad būti išskirtiniam mados pasaulyje nėra jokių galimybių, nes viskas jau sukurta. Visos medžiagos, visi siluetai ir detalės jau yra panaudotos. Vis dėlto ant pakylos ar žurnale išvydę savo kūrinių kopijas kūrėjai netveria pykčiu ir net varsto teismų duris.
N. Bunkei – skyrybos, L. Mondeikaitei ir K. Brazauskienei – nauja meilė  (18)
2015 m. gegužės 4 d. 13:44
„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai... Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą...“, - šio pirmadienio vakaro laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkė Natalija Bunkė . Grupės „Pop Ladies“ įkūrėja ir lyderė Natalija prisipažins - į būrėją kreipėsi tuomet, kai atrodė, kad gyvenimas griūna. Tai, ką išgirdo Natalija – šokiravo garsią dainininkę.
Būrėjos pranašystė: Natalija Bunkė sutiks žmogų, su kuriuo praleis visą likusį gyvenimą  (232)
2015 m. gegužės 4 d. 13:08
„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai... Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą...“, - šio pirmadienio vakaro laidoje „Nuo... Iki...“ 20.20 val. pasakos dainininkė Natalija Bunkė.
Natalija Bunkė: „Aš kūda? Net labai sveikai įmitus“  (116)
2015 m. balandžio 30 d. 13:47
Viena žaviausių Lietuvos popscenos damų Natalija Bunkė, sugebanti ant bangos išlikti štai jau daugiau nei dešimt metų, pasirodo kritiškai vertina savo figūrą, kuri daugelio akimis atrodo nepriekaištinga.