Natalija Bunkė

Internete plinta įrašas, kaip L. Mondeikaitės vestuvėse atsipalaidavo pramogų pasaulio žvaigždės  (33)
2015 m. liepos 27 d. 22:03
Savaitgalį praūžusiose „Pop Ladies“ dainininkės Liepos Mondeikaitės ir verslininko Evaldo Norkevičiaus vestuvėse netrūko linksmybių. Progą pamatyti kaip šėlsta atsipalaidavusios žvaigždės turi ir visuomenė – populiarioje vaizdelių peržiūros platformoje youtube.com pasirodė vaizdelis iš karščiausių liepos mėnesio vestuvių.
Balsavimas: kuri garsi dainininkė L. Mondeikaitės vestuvėse atrodė gražiausiai?  (352)
2015 m. liepos 26 d. 12:40
Netylant dainininkės Liepos Mondeikaitės ir Evaldo Norkevičiaus vestuvių atgarsiams, kviečiame rinkti, jūsų nuomone, gražiausiai šventėje atrodžiusią grupės „Pop Ladies“ narę. Nors svarbiausia šioje šventėje, žinoma, buvo Liepa, tačiau ir kitų moterų vestuvinis stilius jau pakurstė aršias diskusijas socialiniuose tinkluose.
N. Bunkę į bičiulės vestuves atlydėjo krepšininkas V. Dilys  (241)
2015 m. liepos 25 d. 16:06
Šeštadienį Vilniuje vyko dainininkės Liepos Mondeikaitės ir verslininko Evaldo Norkevičiaus vestuvės. Pasveikinti savo kolegės ir bičiulės į sostinėje esančią Šv. Mikolojaus bažnyčią atvyko ir visos „Pop Ladies“ narės.
Per savo vestuves ašaras braukė ir L. Mondeikaitė, ir jos išrinktasis E. Norkevičius  (480)
2015 m. liepos 25 d. 14:57
Paskutinis liepos šeštadienis – labai ypatinga diena „Pop Ladies“ narės Liepos Mondeikaitės gyvenime. Šeštadienio popietę seniausioje Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje ji ištarė „taip“ savo trejais metais vyresniam mylimajam verslininkui Evaldui Norkevičiui.
N. Bunkė nubausta už viešosios rimties trikdymą: svarbiausia, kad nereikėjo pasėdėti  (93)
2015 m. liepos 15 d. 16:26
Penktadienį „Pop Ladies“ merginos garsiai ir audringai šventė savo kolegės ir geros bičiulės Liepos Mondeikaitės mergvakaryje. Vilniuje ir aplink jį visą dieną vykusios linksmybės neapsiėjo be pasėkmių – šventės organizatorė Natalija Bunkė nubausta už viešosios rimties trikdymą. Jai skirta juokingo dydžio bauda – 2 eurai.
Liepos Mondeikaitės mergvakaryje linksminosi ir N. Bunkė, ir K. Zvonkuvienė  (45)
2015 m. liepos 10 d. 19:22
Šis penktadienis dainininkei Liepai Mondeikaitei taps viena įsimintiniausių gyvenimo dienų – netrukus už savo mylimojo Evaldo Norkevičiaus ištekėsianti atlikėja švenčia mergvakarį. Šia proga merginai artimiausios jos draugės, tarp kurių yra ir visos grupės „Pop Ladies“ narės, surengė ekstremalių išbandymų fiestą. Liepos mergvakaryje – pramogos, nuotykiai ir, žinoma, šokiiai iki vėlaus vakaro.
„Pop Ladies“ merginos švenčia L. Mondeikaitės mergvakarį  (34)
2015 m. liepos 10 d. 15:30
Šis penktadienis dainininkei Liepai Mondeikaitei taps viena įsimintiniausių gyvenimo dienų – netrukus už savo mylimojo Evaldo Norkevičiaus ištekėsianti atlikėja švenčia mergvakarį. Šia proga merginai artimiausios jos draugės, tarp kurių yra ir visos grupės „Pop Ladies“ narės, rengia ekstremalių išbandymų fiestą. Jos žada, jog Liepos mergvakaryje netrūks pramogų, nuotykių ir, žinoma, šokių iki vėlaus vakaro.
Visuomenę įjautrinusi žvaigždžių alėja: ką mano garsenybės?  (113)
2015 m. liepos 9 d. 16:23
Prieš savaitę Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui pristatyta atlikėjo Tomo Augulio kuruojama žvaigždžių kelio įrengimo iniciatyva nors ir sulaukė miesto mero pritarimo, tačiau netruko visuomenę padalinti į dvi dalis. Idėja jau kitų metų rudenį vienoje pagrindinių ir istorinę vertę turinčių sostinės Vokiečių gatvėje pristatyti Lietuvai nusipelniusių žmonių pagerbimo alėją tapo kvestionuojama ne tik dėl pačios koncepcijos, bet ir dėl pasirinktos lokacijos. Ginčai dėl pramoginio pobūdžio invazijos į antrojo pasaulinio karo metais skyrusios Didįjį ir Mažąjį getą gatvės jau vyrauja miesto visuomeninėje erdvėje, tačiau ką apie tai mano ir pačios Lietuvos žvaigždės?
N. Bunkė pati pasigamino lauko terasos baldus  (245)
2015 m. liepos 7 d. 14:30
Dainininkė Natalija Bunkė socialiniame tinkle pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti pačios pasigaminti lauko baldai.
V. Matijošaičiui patarinės D. Bunkus  (146)
2015 m. liepos 7 d. 10:45
Kauno mero Visvaldo Matijošaičio komandą papildė naujas narys - nuo antradienio V. Matijošaičio patarėju pradeda dirbti Danielius Bunkus . Nemenką patirtį privačiame versle turintis specialistas merui patarinės savivaldybės įmonių ir įstaigų valdymo bei optimizavimo klausimais.
Paskelbti žymių šviesiaplaukių rinkimai: išrink gražiausią  (84)
2015 m. birželio 27 d. 15:13
Portalas MIESTE.lt surinko net 50 žymiausių šviesiaplaukių lietuvaičių nuotraukas: nuo itin šviesių blondinių, iki tamsesnių šviesiaplaukių. Kviečiame ne tik pasižvalgyti po gausią įspūdingų nuotraukų galeriją, bet ir išrinkti gražiausią!
Maisto kultūros festivalyje bus galima paragauti ir vabzdžių  (5)
2015 m. birželio 16 d. 16:40
Penktadienį Kaune startuos unikali dvi dienas truksianti maisto gaminimo šventė – pirmasis maisto kultūros festivalis mūsų šalyje. Šventės metu bus galima ne tik paragauti pačių įvairiausių patiekalų – nuo cepelinų iki keptų vabzdžių, bet ir sužinoti daug naujo apie maistą.
Kaip atrodytų Lietuvos garsenybės, jei jų veidai būtų simetriški  (113)
2015 m. birželio 15 d. 14:04
Ar įsivaizduojate, kaip atrodytų jūsų veidas, jei abi jo pusės būtų identiškos? Moksliniais tyrimais ne kartą įrodyta, kad grožio ir patrauklumo paslaptis slypi tikrai ne veido simetrijoje. Tuo nesunkiai galima įsitikinti ir pasitelkus internetines programėles, kurios padeda sukurti veidrodinį veido atspindį.
Naktiniame klube linksminosi ir N. Bunkė su krepšininku V. Diliu  (110)
2015 m. gegužės 23 d. 06:43
Artėjant vasaros sezonui, naktiniai klubai savo lankytojams atveria terasų ir kiemelių duris, kur klubinėtojai gali mėgautis pramogomis ir šėlti po atviru dangumi.
Paparacio šūvis: Natalija Bunkė linksminosi krepšininko Vilmanto Dilio draugijoje  (759)
2015 m. gegužės 23 d. 02:44
Vėlyvą penktadienio vakarą Lietuvos pramogų pasaulis kuriam laikui primiršo „Eurovizijos“ aktualijas – svarbiausia žinia tapo Natalijos Bunkės ir krepšininko Vilmanto Dilio linksmybės naktiniame klube.
Lietuvos žvaigždžių mylimų rūbų dizainas – plagiatas?  (58)
2015 m. gegužės 14 d. 12:51
Legendinis prancūzų dizaineris Pierre’as Cardinas yra sakęs, kad būti išskirtiniam mados pasaulyje nėra jokių galimybių, nes viskas jau sukurta. Visos medžiagos, visi siluetai ir detalės jau yra panaudotos. Vis dėlto ant pakylos ar žurnale išvydę savo kūrinių kopijas kūrėjai netveria pykčiu ir net varsto teismų duris.
N. Bunkei – skyrybos, L. Mondeikaitei ir K. Brazauskienei – nauja meilė  (18)
2015 m. gegužės 4 d. 13:44
„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai... Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą...“, - šio pirmadienio vakaro laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkė Natalija Bunkė . Grupės „Pop Ladies“ įkūrėja ir lyderė Natalija prisipažins - į būrėją kreipėsi tuomet, kai atrodė, kad gyvenimas griūna. Tai, ką išgirdo Natalija – šokiravo garsią dainininkę.
Būrėjos pranašystė: Natalija Bunkė sutiks žmogų, su kuriuo praleis visą likusį gyvenimą  (232)
2015 m. gegužės 4 d. 13:08
„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai... Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą...“, - šio pirmadienio vakaro laidoje „Nuo... Iki...“ 20.20 val. pasakos dainininkė Natalija Bunkė.
Natalija Bunkė: „Aš kūda? Net labai sveikai įmitus“  (116)
2015 m. balandžio 30 d. 13:47
Viena žaviausių Lietuvos popscenos damų Natalija Bunkė, sugebanti ant bangos išlikti štai jau daugiau nei dešimt metų, pasirodo kritiškai vertina savo figūrą, kuri daugelio akimis atrodo nepriekaištinga.
Dėl „Lietuvos supermiesto“ vardo už Plungę kovojęs M. Stonkus į finalą vėlavo pusantros valandos  (262)
2015 m. balandžio 26 d. 19:30
Sekmadienį Vilniaus Teatro arenoje vyko LNK laidos „ Lietuvos supermiestas“ finalas, kuriame dėl nugalėtojo vardo kovojo Klaipėda . Uostamiesčiui atstovavo aktorius Giedrius Savickas , Plungę į superfinalą išvedė aktorius Mantas Stonkus .
Jonas Nainys pasisakė apie darbą su Natalija Bunke  (162)
2015 m. balandžio 23 d. 13:58
Jau šį sekmadienį LNK eteryje finišuos laida „Lietuvos supermiestas“, dovanojusi ne tik įspūdingų pasirodymų, bet ir nemažai netikėtumų. Už didelę dalį jų atsakingi žodžio kišenėje neieškantys radistai – Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys, miestams ir jų kapitonams surengę ne vieną netikėtą provokaciją.
Tokių „Pop Ladies“ merginų dar niekas nematė: esame, kokios esame  (64)
2015 m. balandžio 23 d. 10:44
Merginų grupės „Pop Ladies“ narės visuomet garsėjo ne tik tobula išvaizda, bet ir subtiliu humoro jausmu. Nusprendusios, kad „gana vaidinti pupytes“, merginos socialiniame tinkle gerbėjus ir bičiulius nustebino itin nuotaikingu pokštu. Pasinaudojusios specialia mobiliojo telefono programėlė, merginos trumpuose filmukuose save pavertė storulėmis.
N. Bunkė rėžė tiesiai šviesiai, kas teliko iš M. Šedžiuvienės vyro  (137)
2015 m. balandžio 22 d. 03:10
Šiuo metu Lietuvoje garsiai ir skambiai aptarinėjama ant skyrybų slenksčio atsidūrusios Šiaulių milijonieriaus Andriaus Šedžiaus žmonos Monikos likimas.
Seserys pasipuošė skrybėlėmis: Kristinai ar Natalijai tinka labiau?  (41)
2015 m. balandžio 16 d. 13:36
Nors kalendorinis pavasaris jau įpusėjo, šiemet orais jis nelepina. Išėjus į lauką vis dar praverčia ir šiltesnis paltas, ir galvos apdangalai. Tiesa, Natalija Bunkė skrybėle pasipuošė keliaudama po Ispaniją, jos sesuo Kristina Ivanova – gindamasi nuo vėsių orų Lietuvoje.
Keliaudamos po Ispaniją „Pop Ladies“ merginos deginosi net kavinėse  (151)
2015 m. balandžio 12 d. 20:43
„Pop Ladies“ merginos neseniai grįžo iš Ispanijos, kur derino darbą su trumpomis atostogomis. Palikusios Liepą Lietuvoje, Natalija Bunkė, Katažina Zvonkuvienė ir grupės naujokė Anžela Adamovič išskrido į Barseloną. Surengusios vieną koncertą privačiame vakarėlyje, dainininkes keletą dienų automobiliu keliavo po gražiausias šalies vietas, aplankė Barseloną.
Juodaplaukę N. Bunkę sunku atpažinti  (195)
2015 m. balandžio 10 d. 18:43
Dainininkė Natalija Bunkė nepaliauja stebinti. Šį kartą moteris nusprendė nekeisti šukuosenos, tačiau paeksperimentuoti su plaukų spalva. Moteris savo šviesius plaukus paslėpė po varno juodumo peruku.
Asta Baukutė rėžė Natalijai Bunkei: „Žąsis tu esi“  (119)
2015 m. balandžio 9 d. 13:29
Populiariame LNK šou „Supermiestas“ vis labiau kaista atmosfera – apsižodžiuoja net vertinimo komisijos nariai. Ir nors dažniausiai strėlės lekia į Giedrių Drukteinį, šį kartą Astos Bakutės rūstybę (greičiau suvaidintą nei tikrą) užsitraukė pirmą kartą vietą prie vertinimo komisijos stalo užėmusi Natalija Bunkė, prieš tai į kovą vedusi jau iš šou iškritusį Kauną.
Suknelę mėginusiam kritikuoti G.Drukteiniui teko pajusti, ką reiškia įpykusi N.Bunkė  (144)
2015 m. balandžio 9 d. 02:44
Nelengvą kritiko naštą LNK šou „Supermiestas“ sutikusio prisiimti žinomiausio Lietuvos džentelmeno Giedriaus Drukteinio iki šiol praktiškai niekas nesugebėdavo išmušti iš vėžių – net ir įsiaudrinusios publikos nušvilpiamas publicistas nesutrikdavo ir žerdavo savo skausmingas, tačiau dažnai teisingas pastabas.
Rinkimai: kuri lietuvaitė turi gražiausias kojas?  (69)
2015 m. balandžio 7 d. 10:19
Lietuvos pramogų pasaulio moterys bei merginos nevengia pademonstruoti gražias kūno vietas. Jos tikrai žino, kad nebūtina rinktis kuo gilesnę iškirptę norint spinduliuoti seksualumą!