Natalija Bunkė

N. Bunkei seriale patikėtas seksualios pacientės vaidmuo  (63)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 14:51
Antradienį vienoje privačioje Vilniaus klinikoje pristatytas naujas lietuviškas televizijos TV3 serialas „Rezidentai“. Pristatymo metu žiniasklaidos atstovai turėjo galimybę išvysti filmavimo aikštelę ir sužinoti, kuriems šalies aktoriams patikėti medikų vaidmenys.
Suskaičiuota, kiek asmenukių per mėnesį paviešina N. Bunkė  (63)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 11:55
Viena ryškiausių Lietuvos pramogų pasaulio atstovių Natalija Bunkė – itin aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Daugiau nei 19 tūkst. pasekėjų tinkle „Facebook“ turinti dainininkė savo gerbėjus bene kasdien džiugina gausybe asmenukių.
Stulbinanti Natalija Bunkė: lyg 80-ųjų Catherine Deneuve (foto - straipsnyje)  (109)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 20:40
Jei ne Natalija Bunkė, Lietuvos pramogų pasaulis netektų pusės savo žavesio. Anksčiau skandalais, o pastaruoju metu prašmatniomis suknelėmis bei ekstremaliais pomėgiais garsėjanti moteris visada buvo vienas geidžiamiausių spalvotų žurnalų viršelių herojų bei fotografų modeliu.
DELFI žaidimas: raskite penkis skirtumus N. Bunkės nuotraukose  (194)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 13:51
Norite šiek tiek atsipalaiduoti ir pailsėti nuo darbų ar draugų nusiskundimų socialiniuose tinkluose niekaip neįtinkančiais lietuviškais orais? Naujienų portalas DELFI savo skaitytojams siūlo pramogą - pastabumo lavinimą.
M. Šedžiuvienė ryžosi scenos kolegių pamėgtai grožio procedūrai  (111)
2014 m. liepos 31 d. 13:02
Dainininkė, grupės „ Pop Ladies “ narė Monika Šedžiuvienė ryžosi ilgalaikei grožio procedūrai. Moteris nusprendė išbandyti antakių mikropigmentacijos procedūrą ir dabar ilgus metus džiaugsis ryškiais antakiais.
Vyrą neištikimybe su N. Bunke įtarinėjusi G. Dilienė ginasi romano su futbolininku  (36)
2014 m. liepos 30 d. 15:12
Prieš keletą mėnesių žiniasklaidoje atviravusi apie savo byrančią santuoką su krepšininku Vilmantu Diliu, buvusi grupės „ Kitokios “ narė Guostė Dilienė dėl visų nelaimių, nors ir netiesiogiai, tačiau kaltino itin populiarios merginų grupės „ Pop Ladies “ lyderę Nataliją Bunkę. Pastaroji tokias kalbas tuo metu kategoriškai paneigė.
L. Mondeikaitę mylimasis lepina prabangiomis dovanomis  (150)
2014 m. liepos 29 d. 18:45
Dainininkė, grupės " Pop Ladies " narė Liepa Mondeikaitė šiuo metu savo gyvenime išgyvena itin gražų periodą. Merginos širdį užkariavo 27-erių metų verslininkas Evaldas Norkevičius.
N. Bunkės ir L. Dzelzytės suknelių panašumai: neišpasakytas grožis – pavogtas?  (135)
2014 m. liepos 29 d. 12:11
Suknelių karai po Zvonkų vestuvių tęsiasi. Po padidinamuoju stiklu atsidūrė kiekviena prabangios puotos viešnia. Pirmosios kritikos strėlės smigo Oksanai Pikul -Jasaitienei dėl nuotaką užgožusios suknelės, o antradienį DELFI skaitytojai pradėjo narplioti kitos „ Pop Ladies “ narės Natalijos Bunkės galimą suknelių plagijavimo skandalą.
Apnuoginusi pečius N. Bunkė buvusio vyro vestuvėse žėrėjo neišpasakytu grožiu  (171)
2014 m. liepos 27 d. 16:09
Šeštadienį vedė vienas garsiausių Lietuvos populiariosios muzikos kompozitorių Deivydas Zvonkus. Jo išrinktoji tapo dainininkė Katažina Nemycko. Tai - antroji jo santuoka. Pirmoji santuoka su garsiąja pramogų pasaulio šviesiaplauke Natalija Bunke truko penkerius metus.
Prabangioje Zvonkų vestuvių puotoje nepamirštos jaunavedžių tradicijos  (431)
2014 m. liepos 26 d. 20:28
Saulėtą šeštadienio popietę Medininkų bažnyčioje aukso žiedus sumainę Katažina ir Deivydas Zvonkai už savo laimę putojančio gėrimo taures kėlė Medininkų pilies kieme. Vakare iškilmių ceremonija persikėlė į Vilnių.
Susituokė Katažina Nemycko ir Deivydas Zvonkus: labai norime ir laukiame vaikų  (508)
2014 m. liepos 26 d. 13:19
Šeštadienio popietę Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje susituokė dainininkė Katažina Nemycko ir kompozitorius Deivydas Zvonkus . Bene laukiamiausiomis metų vestuvėmis tituluojamoje šventėje dalyvauja ir gausus būrys pramogų pasaulio atstovų. Lygiai vidurdienį savo santykius jie oficialiai įteisino Vilniaus rajono civilinės metrikacijos skyriuje. Katažina Nemycko po santuokos įregistravimo tapo Katažina Zvonkuviene.
Garsios Lietuvos moterys ragina skalbti išmaniai  (40)
2014 m. liepos 24 d. 11:30
„Facebook“ socialiniame tinkle plinta žinomų Lietuvos moterų nuotraukos – atvėrusios savo namų duris jos įsiamžino dozuojančios skalbimo miltelius. Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė, Aistė Paškevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, Eglė Skrolytė, Baiba Skurstene, Urtė Šilagalytė, Goda Skačkauskaitė – Jokubaitienė dalinasi nuotraukomis su nuoroda #skalbiuismaniai. Jose demonstruoja, jog miltelių dozavimui pasitelkia įvairius namų apyvokos daiktus.
Kristina Ivanova nuotraukose atskleidė „Magnit“ gražuolės žavesį (foto - straipsnyje)  (17)
2014 m. liepos 22 d. 15:36
Seserys Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova nesiliauja stebinti. Tačiau jei vyresnėlė Natalija tiesiog užprogramuota adrenalino poreikiui (jau viena ką reiškia šuoliai su parašiutu ir dalyvavimas automobilių lenktynėse!), jaunėlei Kristinai arčiau širdies yra meniški projektai.
Natalija Bunkė: profai iš mūsų juokėsi, o mes galim eiti iškelta galva  (15)
2014 m. liepos 21 d. 11:30
Šįmet 1000 km lenktynėse Palangoje dalyvavo dvi merginų komandos . Vieną sudarė profesionalios lenktynininkės Ernesta Globytė , Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė ir Indrė Senkutė , o kitoje būta ne tik autosporto senbuvių, bet ir naujokių, viena jų – dainininkė Natalija Bunkė . Tačiau merginos tarpusavyje ginklų nesurėmė ir konkurentėmis vienos kitų nevadino.
G. Drukteinis: atrodome susirūpinę it „Al Kaidos“ atstovai, nepagalvojame, kad esame patys geriausi  (58)
2014 m. liepos 20 d. 10:38
Šokiruojančios nuomonės apie visus gyvenimo klausimus reiškėjas, žurnalistas, etiketo žinovas ir dar daugelio galų meistras Giedrius Drukteinis neslepia, jog jam patinka žarstyti išmintį, nors kai kam ji ir nebūna maloni.
N. Bunkę 1000 km lenktynėse palaiko sūnus Kristupas  (24)
2014 m. liepos 19 d. 17:21
Lenktynininke patapusi atlikėja Natalija Bunkė 1000 km lenktynėse dėmesio stoka nesiskundžia – vieni mėgaujasi turėdami akstiną plakti liežuviais, kiti ją palaiko. Tačiau didžiausias ir nuoširdžiausias gerbėjas, nuolat budintis šalia trasos – sūnus Kristupas.
Natalija Bunkė atskleidė, ką nuo mažens leidžia savo sūnui  (39)
2014 m. liepos 19 d. 16:43
Lenktynininke patapusi atlikėja Natalija Bunkė „1000 km lenktynėse“ dėmesio stoka nesiskundžia – vieni mėgaujasi turėdami akstiną plakti liežuviais, kiti ją palaiko. Tačiau didžiausias ir nuoširdžiausias gerbėjas, nuolat budintis šalia trasos – sūnus Kristupas.
D. Bunkui pajūryje kompaniją palaiko žavi juodaplaukė  (44)
2014 m. liepos 18 d. 17:29
Kol Palangos 1000 km lenktynėms įtemptai ruošiasi atlikėja Natalija Bunkė , su sūnumi Kristupu laiką leidžia buvęs sutuoktinis Danielius Bunkus .
Išvažiavus į trasą dingo visos N. Bunkės baimės  (1)
2014 m. liepos 18 d. 14:32
Po pirmųjų 1000 km lenktynių treniruočių „Kas tas Blue Sheep?“ komandos atstovė Natalija Bunkė džiaugiasi, kad vos išvažiavus į trasą pamiršta iki tol ją kankinusias baimes. Tačiau pripažįsta važiuojanti labai atsargiai.
N. Bunkė atskleidė, kodėl nedalyvavo K. Niemycko mergvakaryje  (35)
2014 m. liepos 17 d. 11:20
Ketvirtadienio rytą Palangoje triukšmingai startavo 1000 km lenktynės. Jose su komanda „Kas tas Blue Sheep“ dalyvauja ir grupės „ Pop Ladies “ narė Natalija Bunkė . Lenktynių išvakarėse dainininkė padėjo pasiruošti savo bičiulės Katažinos Niemycko mergvakariui, kuriame negalėjo iš širdies pasilinksminti su merginomis dėl pasiruošimo lenktynių startui.
„Pop Ladies“ įdainavo N. Bunkę palaikantį kūrinį  (21)
2014 m. liepos 15 d. 12:38
Vos po kelių dienų įvyksiančioms „1000 km lenktynėms“ intensyviai ruošiasi ne tik „Kas ta Blue Sheep?“ Aistė Antanaitytė, Natalija Bunkė, Laura Matulevičiūtė bei Iveta Slabosevičiūtė, bet ir populiariausia merginų grupė „Pop Ladies“. Kol grupės lyderė Natalija Bunkė lieja prakaitą prie galingojo automobilio vairo, jos kolegės įdainavo Stano sukurtą dainą, skirtą lenktynėms.
„Pop Ladies“ įdainavo N.Bunkę palaikantį kūrinį  (15)
2014 m. liepos 15 d. 10:12
Vos po kelių dienų įvyksiančioms 1000km lenktynėms intensyviai ruošiasi ne tik „Kas ta Blue Sheep?“Aistė Antanaitytė, Natalija Bunkė , Laura Matulevičiūtė bei Iveta Slabosevičiūtė, bet ir populiariausia merginų grupė „ Pop Ladies “. Kol grupės lyderė Natalija Bunkė lieja prakaitą prie galingojo BMW M3 vairo, jos kolegės įdainavo Stano sukurtą dainą, skirtą lenktynėms.
N. Bunkė išbandė patobulintą BMW  (29)
2014 m. liepos 14 d. 15:15
„Kas tas Blue Sheep?“ komanda stropiai ruošiasi 1000km lenktynėms į pagalbą pasitelkdamos ne tik galingą techniką, bet ir profesionalius lenktyninkus. Kartu su Kauno autosport klubo nariais Kazlų Rūdos poligone surengė jau antrą lenktynių simuliaciją, kuri truko net 6h. Merginos vairavo jau galutinai 1000km lenktynėms parengtą bolidą BMW M3 . Simuliacijoje pakaitomis važiavo Aistė Antanaitytė, Natalija Bunkė , Laura Matulevičiūtė ir Iveta Slabosevičiūtė. Apie patirtus įspūdžius pasakoja M3 pilotės.
N. Bunkė pateko į avariją: pakibome kaip vorai žemyn galva  (92)
2014 m. liepos 11 d. 15:13
Žaibiškai artėjant 1000km. lenktynėms „Kas tas Blue Sheep?“ merginų komanda neįsivaizduoja nei dienos be treniruočių ir kitų pasirengimo darbų.
Apsivertė automobiliu važiavusi Natalija Bunkė  (19)
2014 m. liepos 11 d. 14:54
Žaibiškai artėjant „1000 km lenktynėms“ „Kas tas Blue Sheep?“ merginų komanda neįsivaizduoja nei dienos be treniruočių ir kitų pasirengimo darbų. Nors merginos nusiteikusios labai optimistiškai ir motyvacijos veiduose tikrai nestinga merginos neslepia, kad viso pasiruošimo metu teko patirti ir nemažai išbandymų. Po pastarųjų teko perlipti per save norint vėl sėsti prie vairo ir dalyvauti lenktynėse. Apie incidentus mums pasakoja Aistė Antanaitytė ir Natalija Bunkė.
Apsitempusi seksualiais drabužėliais Natalija Bunkė išsirietė ant mašinos stogo  (58)
2014 m. liepos 3 d. 16:38
Už dviejų savaičių Palangoje startuos 1000 km lenktynės, kuriose prie vairo sės ir dailiosios lyties atstovės. Viena jų – dainininkė Natalija Bunkė. Ji kartu su komandos „Kas tas Blue Sheep?“ narėmis Iveta Slaboševičiūte, Laura Matulevičiūte ir Aiste Antanaityte sės prie trečiosios kartos „BMW M3” vairo.
Seksualioji N. Bunkė parodys, ką sugeba prie BMW vairo  (108)
2014 m. liepos 3 d. 11:50
Po dviejų savaičių Palangoje startuos 1000 km lenktynės, kuriose prie vairo sės ir dailiosios lyties atstovės. Viena jų – dainininkė Natalija Bunkė . Ji kartu su komandos „Kas tas Blue Sheep?“ narėmis Iveta Slaboševičiūte, Laura Matulevičiūte ir Aiste Antanaityte sės prie trečiosios kartos „ BMW M3 ” vairo.
N. Bunkę į vestuves atlydėjo jaunas palydovas  (269)
2014 m. birželio 21 d. 20:29
Šeštadienį į „Pušų paunksnėje“ vykusį Eglės ir Jono Valančiūnų vestuvių vakarėlį atlikėją Nataliją Bunkę atlydėjo jaunas palydovas. Į puotą žinoma atlikėja atvyko pasipuošusi vakarine suknele, pasidariusi šventišką šukuoseną. N. Bunkė į parankę buvo įsikibusi žaviam jaunuoliui.
Valančiūnai savo prabangias vestuves atšoko A. Sabonio viešbutyje  (80)
2014 m. birželio 21 d. 18:48
Šeštadienį Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje susituokė krepšininkas Jonas Valančiūnas ir Eglė Valančiūnienė . Pora savo vestuves atšokti pasirinko Palangoje esantį Arvydo Sabonio viešbutį „Pušų paunksnėje“. Į puotą jaunavedžiai sukvietė savo gimines, artimuosius, bičiulius bei kolegas.