Natalija Bunkė

33-ąjį gimtadienį švenčianti Natalija Bunkė prisipažino, kad dėl amžiaus neišgyvena  (7)
2016 m. vasario 5 d. 12:52
Šio vakaro LNK laidoje „KK2 penktadienis“ studijoje Lietuvos scenos žvaigždės ir politikai atskleis, ar sunku gyventi, kai tavo sesė ar brolis yra tavo nuožmus konkurentas. Laidoje kartu pasirodysiančios Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova prisimins, kad buvo laikas, kai seserys net nebendravo. Dabar moterys sako, kad tuo metu suveikė ambicijos, dėl ko ir kilo konfliktas.
Renginyje nepasirodžiusi Natalija Bunkė parsidavė kitiems už didesnius pinigus  (38)
2016 m. vasario 4 d. 11:45
„Per praėjusį savo gimtadienį televizijos studijoje bariausi su politikais, šiais metais man dainuoja dvi divos – Natalija Bunkė ir Emilija Katauskaitė. Neįtikėtina!”, – rankomis iš džiaugsmo televizijos šou „Muzikinis gimtadienis“ studijoje plojo laidų vedėja Daiva Žeimytė.
Prašmatniame renginyje – ir garsios Kauno ponios  (49)
2016 m. sausio 28 d. 23:51
Swarovski kristalais dekoruoti rankų darbo kvapai automobiliams, ledo skulptūros, iš prabangių, savo dizainu „origami“ primenančių automobilių bagažinių bei salonų išsiveržiantys šokėjai, sniegas, „ištrūkęs“ iš mentalisto Nicholo Kin rankų, erdves užpildantis dainininkės Neringos Šiaudikytės balsas – toks buvo vakaras, ketvirtadienį surengtas KTU „Santakos slėnyje“. Renginyje apsilankė ir žinoma atlikėja Natalija Bunkė su mažamečiu sūnumi Kristupu, vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė ir Kauno ponia Diana Martinėlė bei daugelis kitų.
Bunkė czy Cleo? Cleo czy Bunkė?  (23)
2016 m. sausio 27 d. 04:09
Niesamowite podobieństwo gwiazd polskiego i litewskiego show biznesu. Czy odgadniecie, na którym zdjęciu znajduje się Natalija Bunkė, a na którym Cleo, która na Eurowizji wykonała słynne "Słowianki".
Internetas „pražudė“ ir ryškiausias Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždes  (89)
2016 m. sausio 23 d. 19:29
Anapilin iškeliavusi Jungtinės Karalystės valdovė Elizabeth II , avarijoje tragiškai žuvęs Eddie Murphy ar širdies smūgį patyręs Jackie Chanas – tokio pobūdžio melagystės internete plinta it virusas. Manote, jog žvaigždės „pražudomos“ tik užsienyje? Sukčiai taip pat darbuojasi ir mūsų tėvynėje – Lietuvoje .
Nuomonė: kodėl N. Bunkė yra visų išsiskyrusių moterų pavyzdys  (315)
2016 m. sausio 7 d. 22:21
Natalija Bunkė – viena populiariausių asmenų Lietuvoje. Jos charizma ir drąsa nepalieka abejingų: vieni ja žavisi, kiti smerkia. Tačiau šis straipsnis ne apie ją, o apie jos požiūrį į santykius su buvusiais.
Juoką keliantys ir širdį virpinantys įžymybių palinkėjimai Naujųjų metų proga  (49)
2015 m. gruodžio 31 d. 17:29
Skaičiuojant paskutines valandas iki Naujųjų Metų, Lietuvos garsenybės suskubo savo feisbuko draugus ir gerbėjus pasveikinti su artėjančiais 2016-aisiais metais. Vieni liejo širdį rašydami ilgus sveikinimus, kiti nedaugžodžiavo, o dalijosi įspūdingomis nuotraukomis.
Įsiutintas Danielius Bunkus neištvėrė: velniop jus  (220)
2015 m. gruodžio 30 d. 01:17
Tokios karštos metų pabaigos Lietuvos pramogų pasaulyje, ko gero, nesitikėjo niekas – pramogų žurnalistai lieja devintą prakaitą, aprašinėdami kiekvieną dieną kylančius naujus gaisrus šalies žvaigždžių padangėje. Įtampos neišlaikė ir šiaip gana ramiu charakteriu pasižymintis Danielius Bunkus, kurį iš kantrybės išvedė buvusios žmonos paskyroje socialiniame tinklapyje pasipylę įžeidžiantys komentarai.
N. Bunkė kaltinama koncerto užkulisiuose užsipuolusi ir išplūdusi R. Klimaitytę  (176)
2015 m. gruodžio 29 d. 17:28
Savaitgalį Šiauliuose vyko šventinis koncertas, kuriame pasirodė ne viena Lietuvos popmuzikos žvaigždė. Tarp jų ir neseniai viena kitai viešai priekaištus išsakiusios Renata Klimaitytė ir Natalija Bunkė . DELFI žiniomis, koncerto užkulisiuose įvyko šių moterų kivirčas, esą N. Bunkė atėjo akis į akį išsiaiškinti, kas neįtiko R. Klimaitytei.
Kiek kainuoja G. Gurevičiūtės striptizas?  (53)
2015 m. gruodžio 29 d. 12:47
Seksualus įvaizdis ir karštos fotosesijos laidos vedėjai Gintarei Gurevičiūtei nėra svetimos, o galiausiai mergina prakalbo apie tai, kiek kainuotų ir jos striptizas . Nenuostabu, kad tokiais atvirais klausimais ją provokavo ne kas kitas, o radistų duetas – Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys. Tiesa, šio interviu metu vaikinai prisistatė kitais vardais – tapę Roliku ir Joniku, radistai vaidino nelabai sėkmingus, bet labai ambicingus, sensacijas gaudančius žurnalistus šventiniame „ LNK Naujųjų metų Žiburėlyje“.
Kiek kainuoja G. Gurevičiūtės striptizas?  (45)
2015 m. gruodžio 29 d. 11:42
Seksualus įvaizdis ir karštos fotosesijos laidos vedėjai Gintarei Gurevičiūtei nėra svetimos, o galiausiai mergina prakalbo apie tai, kiek kainuotų ir jos striptizas. Nenuostabu, kad tokiais atvirais klausimais ją provokavo ne kas kitas, o radistų duetas – Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys .
Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje dėmesį traukė ne tik „Pop Ladies“ merginos  (6)
2015 m. gruodžio 28 d. 15:51
Jau šeštadienį, sausio 2 dieną TV3 eteryje – išskirtinė šmaikšti televizijos veidų apdovanojimų ceremonija „TV3 Ouskarai“. Įspūdingame renginyje – gausus būrys žinomų žmonių. Jų tarpe – ir dainininkas Ruslanas Kirilkinas, persirengęs moterimi.
Dainininkė Natalija Bunkė sveikina su šventėmis
2015 m. gruodžio 27 d. 12:00
Su Šv. Kalėdomis DELFI TV žiūrovus sveikina dainininkė Natalija Bunkė .
K. Ivanova ir N. Bunkė atskleidė, kokią netikėtą kalėdinę staigmeną paruošė tėvams  (62)
2015 m. gruodžio 23 d. 13:45
Šiemet seserys Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė Kalėdų proga tėvams paruošė ypatingą dovaną - paveikslą ant drobės, sudėliotą iš bendros jų fotosesijos nuotraukų.
Seserys Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė tėvams už šilumą atsidėkojo ypatinga dovana  (16)
2015 m. gruodžio 23 d. 12:37
Šiemet seserys Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė Kalėdų proga tėvams paruošė ypatingą dovaną - paveikslą ant drobės, sudėliotą iš bendros jų foosesijos nuotraukų.
Stiliaus dosjė. Atlikėja K. Ivanova: patinka oranžinė? Gali būti, jog išgyvenate įtampą santykiuose  (35)
2015 m. gruodžio 21 d. 00:00
Prisipažinsiu: tai buvo vienas įdomiausių pokalbių apie stilių ir ne vien. Grupės „Magnit“ ir grožio studijos „Kristina“ siela Kristina Ivanova atskleidė daug įdomių dalykų ne tik apie savo spintą .
DELFI 2015-ieji: išrinkite įsimintiniausias metų skyrybas!  (49)
2015 m. gruodžio 19 d. 09:57
Skaičiuojant paskutines metų dienas, DELFI kviečia prisiminti įsimintiniausius šių metų įvykius. Šįmet buvo ne tik atradimų, bet ir praradimų ir netikėtų skyrybų. Kviečiame prisiminti poras, šįmet pasukusias skirtingais keliais ir išrinkti porą, kuri labiausiai nustebino tokiu sprendimu.
Amerikietiškas verslas prigijo: ten „veidukus pasitvarko“ N. Bunkė ir K. Zvonkuvienė  (70)
2015 m. gruodžio 18 d. 22:27
„Aistra makiažui gimė kartu su manimi“, - šypsosi visažistė Rūta Pakeltytė. Jau vaikystėje visoms savo lėlėms ji padažydavo lūpas, o akis apvedžiodavo flomasteriu. Rūta tvirtai žinojo, kad užaugusi ne tik taps profesionalia visažiste, bet ir įkurs savo įmonę.
Kauno gražuolė į popmuzikos Olimpą veržiasi su nauju hitu (VIDEO)  (16)
2015 m. gruodžio 18 d. 00:41
Dainininkės Vestos Gruzdienės vardas gerai žinomas populiarios vaizdeliu platformos „YouTube“ naršytojams – prieš kelerius metus tokios dainos kaip „Apkabinai“, „Bananai chuliganai“, „Pradinukė“ ir kitos nesunkiai surikdavo po kelis šimtus tūkstančių peržiūrų, tačiau oficialiosios žiniasklaidos įžymybe Vesta taip ir netapo.
R. Klimaitytė persigalvojo: dėl neištikimybės skandalo kaltina nebe N. Bunkę  (56)
2015 m. gruodžio 17 d. 16:53
Gruodžio vidury „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Ginčas“, kurioje garsūs žmonės kalbėjo apie neištikimybę, dalyvavo ir grupės „ S irenos“ narė Renata Klimaitytė . Moteris visai neseniai buvo pakliuvusi į žiniasklaidos akiratį, mat apkaltino atlikėją Nataliją Bunkę svetimo vyro viliojimu. Tiesa, laidoje Renata pateikė kiek kitokią nuomonę apie susiklosčiusią situaciją.
N. Bunkė apie laukiančias permainas: išbrisiu, išeisiu, išlįsiu  (10)
2015 m. gruodžio 16 d. 10:34
„Kai tavo gyvenime atsitinka kažkas tokio, kad tave sukrečia, kažkas negerai, kai stovi kryžkelėje, kai nežinai kaip pasielgti, labai norisi, kad tau pasakytų, kaip gi pasielgti? Kuriuo keliu eiti? Ir nors nuo tavęs priklauso tas apsisprendimas, kuriuo keliu tu eisi. Visko gyvenime būna, bet aš dažniausiai pasirenku tą teisingą kelią arba surandu kad ir mažą takelį iš tų neteisingų kelių“,- sako Natalija Bunkė , viešėdama DELFI TV laidoje su astrologe Lolita.
N. Bunkė apie laukiančias permainas: išbrisiu, išeisiu, išlįsiu  (143)
2015 m. gruodžio 16 d. 10:34
„Kai tavo gyvenime atsitinka kažkas tokio, kad tave sukrečia, kažkas negerai, kai stovi kryžkelėje, kai nežinai kaip pasielgti, labai norisi, kad tau pasakytų, kaip gi pasielgti? Kuriuo keliu eiti? Ir nors nuo tavęs priklauso tas apsisprendimas, kuriuo keliu tu eisi. Visko gyvenime būna, bet aš dažniausiai pasirenku tą teisingą kelią arba surandu kad ir mažą takelį iš tų neteisingų kelių“,- sako Natalija Bunkė , viešėdama DELFI TV laidoje su astrologe Lolita.
DELFI 2015-ieji: išrinkite didžiausią pramogų pasaulio metų skandalą!  (78)
2015 m. gruodžio 13 d. 09:59
Netrukus pasibaigsiantys 2015-ieji metai nepašykštėjo skandalingų ir pikantiškų pramogų pasaulio įvykių. Nuo „paskutinio“ E. Dragūno koncerto iki begėdiško N. Bunkės flirto su vedusiu vyru – DELFI apžvelgia garsiausiai nuskambėjusius incidentus ir kviečia išrinkti didžiausią šių metų skandalą.
Stiprios moters taisyklės pagal N. Bunkę  (364)
2015 m. gruodžio 6 d. 13:34
Dainininkė Natalija Bunkė – kietas riešutėlis. Scenoje ji praleido pusę savo gyvenimo ir sako, kad jos sėkmės paslaptis ta, kad ji visada tikėjo savimi ir tuo ką daro.
Stiliaus dvikova
2015 m. gruodžio 5 d. 00:00
Mantas Stonkus atvirai drėbė apie Natalijos Bunkės charakterį  (167)
2015 m. gruodžio 4 d. 12:07
Nors atrodo, kad dainininkės Natalijos Bunkės pilna visur, tačiau yra nemažai jos gyvenimo paslapčių, apie kurias ne vienas norėtų sužinoti dar daugiau. Jau šį penktadienio vakarą LNK žiūrovai sužinos, kas iš tikrųjų trukdo jai dar kartą ištekėti ir mėgautis vedybiniu gyvenimu. „Neneigsiu, esu nelengvo charakterio, santykiuose su manimi sudėtinga... Žinoma, darbiniuose reikaluose nesu tokia įnoringa, bet gyventi su manimi tikrai nėra lengva“, - pripažino pati N. Bunkė.
Irūna ir Katažina pristato nerealią kalėdinę dainą  (27)
2015 m. gruodžio 3 d. 16:21
Dvi žavios Lietuvos popscenos brunetės - Irūna ir Katažina savo gerbėjams pristato naują bendro darbo vaisių - dainą „Švęsim Kalėdas kartu“ ir šio kūrinio vaizdo klipą.
Juokas pro ašaras: pasityčiojo iš N. Bunkės ir R. Klimaitytės skandalo  (14)
2015 m. lapkričio 26 d. 10:42
Prieš keletą dienų pramogų pasaulį sudrebinęs skandalas, kai grupės „Sirenos“ narė Renata Klimaitytė apkaltino Nataliją Bunkę sceninių drabužių kopijavimu ir vedusio vyro viliojimu, persikėlė ir į ekranus.
R. Klimaitytė kaltina N. Bunkę išardžius šeimą: glamonėjosi su vedusiu, kai žmona laukė namie  (428)
2015 m. lapkričio 23 d. 16:39
Grupės „Sirenos“ atlikėja Renata Klimaitytė pirmadienio rytą įplieskė diskusiją apie sceninius drabužėlius ir jų kopijavimą. Renata apkaltino Nataliją Bunkę, o ši, tai išgirdusi, patikino, kad tai jai nerūpi, jog visa tai – noras pasireklamuoti pasišildant grupės „Pop Ladies“ šlovės spinduliuose. R. Klimaitytė už tai rėžė atgal.