Panašu, kad bandant atrasti tikrą stulbinančios išvaizdos paslaptį moterims ilgai ieškoti tos vienintelės priemonės nebereiks – tuo pasirūpino lietuvių ir skandinavų sukurtas „jaunystės eliksyras“.

Kalbėti apie tai, kas yra šiuolaikinės moters grožis sutiko ir žinomos šalies moterys. Atlikėja ir vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė, aktorės Justė Zinkevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Larisa Kalpokaitė ir Eglė Jackaitė, modelis Simona Starkutė, šokėja Eglė Straleckaitė – gražios ir visuomet švytinčios garsenybės samprotavo apie grožį ir dalinosi patarimais kitoms moterims, skelbiama pranešime spaudai.

Žinomos moterys pokalbiams apie grožį ir sveikatą susitiko visai neatsitiktinai. Šeštadienio rytą itališka dvasia dvelkiančiame restorane „Basilico“ įvyko neeilinis renginys – lietuvių ir Švedų sukurto kolagenu organizmą aprūpinančio geriamo preparato ambasadorių ir prekės ženklo veidų atranka.

Atrankos komisija tapo garsios aktorės, modeliai ir kitos veiklios šalies moterys, kurios sutiko ne tik įvertinti atrankos dalyves, bet ir pasidalinti mintimis apie grožį. Nors išorinis grožis svarbus kiekvienai moteriai, žymios moterys tikina, kad reikėtų nepamiršti ir vidinio. „Visų pirma, man grožis yra sveikata. Sveika, laiminga, dirbanti, sportuojanti moteris man yra pati gražiausia“, - sakė O. Pikul-Jasaitienė.

O. Pikul-Jasaitienė tiek jaunoms, tiek brandžioms moterims linkėjo to paties – būti sveikoms ir rūpintis savimi. „Galbūt banalu, bet noriu palinkėti sveikatos. Sveikas žmogus, laimingas žmogus yra darbingas žmogus, tuomet viskas paprasta – ir vaikus auginti, ir darbus dirbti, ir per gyvenimą eiti su šypsena“, - patarimais dalinosi žinoma moteris.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (204)