Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Vita Valeckaitė sutuoktinių prašymą nutraukti santuoką svarstė rašytinio proceso tvarka – į posėdį nebuvo kviečiami nei Anusauskai, nei jiems atstovaujantis advokatas.

Teismo sprendimas dėl santuokos nutraukimo įsiteisės tik po 30 dienų – tik tuomet Anusauskai bus oficialiai išskirti.

Šeima augina tris atžalas: žinomą dainininkę, šiuo metu JAV šeimą sukūrusią Eveliną Anusauskaitę ir sūnus Mindaugą bei Haroldą. Pastarasis yra nepilnametis, todėl teismas taip pat nusprendė, su kuriuo iš tėvų jis augs. Tiesa, šie duomenys yra neskelbtini.

Bendru sutikimu nusprendę išsiskirti sutuoktiniai yra sakę, kad sprendimas skirtis buvo gerai apgalvotas ir priimtas ne per vieną dieną – esą jie ir toliau kartu bendraus bei bus verslo partneriai.

Praėjusių metų balandį Anusauskai internete paskelbė parduodantys 400 kvadratinių metrų savo namą, esantį Žveryno rajone, Vilniuje. Tuo metu J. Anusauskienė, klausiama apie priežastis, kodėl nusprendė parduoti būstą, aiškino, jog namas – per didelis.

„Žinokit, tais reikalais rūpinasi mano vyras, nežinau nei už kiek jis tą namą pirko, nei iš kur ėmė pinigų. Ar mokėjo grynais ar ėmė paskolą? Ne, tokių detalių aš, žinokit, tikrai nežinau, aš sau ramiai kuisiuosi po šiltnamį, o jei atsiras pirkėjas, tada ir galvosiu, ką ir kaip daryti. Kol kas mūsų namuose ir toliau nuolat rengiamos puotos, kaip aš sakau, per metus būna tik du kartai, kai čia tuščia ir tai neilgam“, – kalbėjo žinoma moteris.

Ne kartą viešuose renginiuose drauge pasirodydavę, daug keliavę ir nuotraukų albumus leidę, sėkminga savo dukters karjera besirūpinę Anusauskai yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai. Keliauti mėgstanti pora drauge aplankė daugiau nei pusantro šimto šalių.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (182)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės