„Mano komanda – didelė. Ačiū stilistei Mildai, makiažo meistrei Anai, dizaineriui Praspaliauskui, kuris pasiuvo suknelę. Idėja buvo mano, tik supratau, kad reikia suburti didelę komandą, kad galėtų viską išpildyti. O žinutė labai paprasta – aš esu tokia, kokia noriu. Paliečiant opią temą apie kritiką, užgesintus jaunus žmones. Nereikia kritikuoti, o reikia palaikyti. Daugiau bendrumo ir vienybės“, – sakė Indrė.

Tuo tarpu garsios nuomonės formuotojos mylimasis V. Bareikis Indrės įvaizdį vertina itin palankiai.

„Ji visada pergyvena, ar tiks. O aš sakau – Indre, kai tu esi toks gražus žmogus, tai ar bus juodi plaukai, ar raudoni, ar žali, jokio skritumo“, – šypsojosi Vidas.

Pasiteiravus, ar juodus plaukus Indrės gerbėjai matys ir po apdovanojimų, moteris šyptelėjo.

„Rytoj visi išvysime, ar turėsiu gražią gintarinę spalvą, ar būsiu tamsi, – juokėsi Indrė, kuri su mylimuoju neseniai grįžo iš Ispanijos. – Esame pasikrovę geros energijos, bet dirbame kiekvieną dieną.“

V. Bareikis tikino, kad šiandien jo visai neliūdina nei pilkas dangus, nei šaltas oras. Pasak jo, svarbu kartais perkrauti baterijas, o tuomet kūrybinis procesas liejasi laisvai.

Ant M.A.M.A. raudono kilimo šiemet buvo galima išvysti ne tik atlikėjus, kurie muzikos apdovanojimuose surengė savo pasirodymus, bet ir kitus kviestinius svečius.

Kaip ir kiekvienais metais, čia netrūko šypsenų, akį traukiančių drabužių derinių. Žvaigždės mielai pasakojo, kaip joms sekėsi ruoštis šiam ypatingam vakarui, atskleidė, kiek laiko praleido tobulindamos savo nepriekaištingą įvaizdį.

Užgesus raudonojo kilimo šviesoms, visi čia spindėję atlikėjai ir svečiai buvo pakviesti prie pagrindinės scenos, kur stebėjo, kam atiteks M.A.M.A. statulėlės.

M.A.M.A. raudonojo kilimo akimirkos – galerijoje:

Apdovanojimai kiekvienais metais skiriami geriausiems Lietuvos įvairių muzikos žanrų atlikėjams bei grupėms. Įvertindama labiausiai nusipelniusius, muzikos asociacija siekia skatinti lietuviškų kūrinių populiarumą bei sklaidą.

Muzikos šventė rengiama kasmet nuo 2012 metų. M.A.M.A. komisija, kurią sudaro daugiau nei 100 muzikos redaktorių, žurnalistų, prodiuserių bei kitų su muzika susijusių asmenų, kurie ir nusprendė, kas galės vadintis geriausiai kiekvienoje apdovanojimų kategorijoje.

Kiekvienais metais dėmesio sulaukianti apdovanojimų ceremonija šiais metais žada ne vieną naujovę bei dar aukštesnio lygio renginį.

Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiai ceremonijai kartu su didžiule savo sričių profesionalų komanda ruošiamas įspūdingas šou, anksčiau buvo prašoma pranešime spaudai.

„Kiekvienais metais keliame sau iššūkius ir siekiame, kad ceremonijoje pasirodantys atlikėjai ne tik atspindėtų prabėgusius muzikinius metus, bet ir turėtų galimybę surengti patį geriausią savo pasirodymą. Pasirodymas M.A.M.A. scenoje – tai unikalus ir vienam vakarui kuriamas atlikėjų šou. Pažadame, šiais metais su atlikėjais kuriame išties įspūdingą reginį“, – pasakojo renginio organizatoriai.

Įspūdingus ceremonijos pasirodymus ruošė ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės. Publika scenoje išvys Jessicos Shy, Vaido Baumilos, Monique, Justino Jaručio, Monikos Liu, „Kamanių šilelio“, Natalijos Bunkės, Remio Retro, Vido Bareikio bei daugelio kitų garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus.

„Džiaugiamės, kad šių metų pasirodymai tokie spalvingi ir įvairūs. Net neabejojame, kad apdovanojimų programa atlieps įvairių muzikinių žanrų gerbėjų skonius ir taps ryškiausiu metų įvykiu. Jau kuris laikas su atlikėjais ruošiamės šiems pasirodymams ir turime ne vieną iššūkį įgyvendinant idėjas, kurios kartais atrodo net neįgyvendinamos“, – pasakojo organizatoriai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)