aA
Dainininkė Natalija Bunkė vasarą apsigyveno pajūryje. Moteris dienas leidžia kartu su sūneliu Kristupu, o vakarais važiuoja į koncertus. Vilniaus šurmulį iškeitusį į Klaipėdą, grupės „Pop Ladies“ įkūrėja N. Bunkė mėgaujasi jūra, saule ir mylimu darbu. „Sugebu viską suderinti. Dieną visą dėmesį skiriu sūnui, o naktimis koncertuoju. Labai džiaugiuosi, kad persikėlėme prie jūros, nereikia toli važiuoti į koncertus“, - teigė populiari dainininkė, apsistojusi jos ir buvusio vyro Deivydo Zvonkaus name, kur koncertų metu apsigyvena visos „Pop Ladies“ narės.
Natalija Bunkė
Natalija Bunkė
© D.Lauručio nuotr.

Tarp koncertų nepamiršta pasilinksminti

„Turime labai daug koncertų. Vieną šeštadienį turėjome penkis pasirodymus. Tačiau visur suspėjome ir grįžome namo nelabai nuvargusios. Koncertuoju ne tik viena, su „Pop Ladies“, bet ir Vitalijumi Cololo, Andriumi Butkumi. Sunkiausia būna tada, kai važinėji koncertuoti po visą Lietuvą, o kuomet viskas vietoje – ne problema“, - DELFI kalbėjo N. Bunkė.

Ne tik koncertuojame, bet nepamirštame ir pasilinksminti. Namas didelis, telpa visi. Kadangi vaikas mažas ir mums grįžus jis jau miega, tenka visus tildyti. Tačiau name yra įrengta buvusi Zvokaus studija, kuri yra nepralaidi garsui. Joje vyksta tikros linksmybės. Po vieno koncerto Zvonkus ten grojo su gitara, vėliau išsitraukė armoniką, visi dainavome. Tačiau auklė, kuri gyvena už sienos, nieko negirdėjo“, - juokėsi Natalija.

Finansiškai nenaudingas projektas

„Labai dažnai organizatoriai paprašo, kurias „Pop Ladies“ nares norėtų matyti ant scenos. Dažnai pasako ir kurias dainas norėtų girdėti. Šią vasarą mes labai daug dirbame. Negaliu teigti, kad esame paklausiausia grupė, nes nežinau, kiek kiti turi koncertų. Finansiškai tai nėra naudingas projektas, nes visada lengviausiai dalinti iš vieno. Net ir didelį honorarą padalink į tris ar keturias dalis, pamatyti, kad nebaisiai daug gaunasi. Kuras, kostiumai kainuoja. Tiesa, kostiumams nuolat kaupiame, tad netenka iš karto sumokėti tūkstančių“, - teigė N. Bunkė. Pasiteiravus, kiek dar žada praleisti scenoje, moteris teigė, kad kol išvaizda leis, bus scenoje. „Vėliau gali keisti profilį, bet dar penkis metus drąsiai dirbsime.“

N. Bunkė - atvirai apie pajamas, skyrybas ir populiarumą
© D.Lauručio nuotr.

Į kalbas apie skyrybas nekreipia dėmesio

Visai neseniai žiniasklaidoje buvo pasklidusios kalbos, kad Natalija skiriasi su vyru, verslininku Danieliumi Bunkumi. Tačiau moteris į tokias kalbas tik numoja ranka – tokius gandus ji teigė girdėjusi ne kartą: „Daug kartų esu buvusi nėščia, dar „Yvos“ laikais įsidėjusi krūtinę. Prie tokių kalbų įprato ir mano vyras. Nekreipiame dėmesio – ką dabar padarysi, skiriamės tai skiriamės, ar verkt pradėsi. Jis puikiai supranta šią virtuvę, neuždrausi žmonėms kalbėti. Kažkas kažką pamatė, prie jo prisėdo kokia nors mergina, tai jau meilužė, vadinasi. Tokios kalbos gali kilti iš bet kur. Taip pat nėra namų be dūmų. Kažkas nugirdo, kad pykstamės, o jei pora pykstasi, tai vadinasi, jau skiriasi. Bet ne gi nerimausi dėl kiekvieno straipsniuko?“

Šeimos pagausėjimo neplanuoja

Pasiteiravus, ar atlikėja neplanuoja šeimos pagausėjimo, Natalija patikino, kad kol kas užtenka vieno vaiko: „Sūnus labai judrus, baigia mamai galvą nusukti (juokiasi). Gerai, kad šalia yra auklė, nes sūnui du metukai, jis viską nori žinoti, nenusėdi vietoje. Likome su juo dviese, auklę išleidome, savo kompiuterį kelioms akimirkoms palikau ant terasos. Ateinu į kiemą ir pamatau, kaip sūnus su savo laistytuvu laisto kompiuterį. Kompiuteris buvo trijų metų senumo, tačiau man labai patiko. Teko keisti nauju. Mes kartu laistome gėles, jam labai patinka daryti viską, ką daro mama. Tad kol manęs nebuvo, jis nusprendė palaistyti kompiuterį.“

N. Bunkė - atvirai apie pajamas, skyrybas ir populiarumą
© D.Lauručio nuotr.

Sūnaus gyvenimo neviešins

Nors Natalija iš tų garsenybių, kurios neslepia savo asmeninio gyvenimo po devyniais užraktais, nė viename leidinyje nebuvo išspausdinta jos ir sūnaus fotosesija. „Nuolat siūlo nusifotografuoti su visa šeima. Aš gyvenu iš viešumo, tačiau prie ko čia vaikas? Kai jis nuspręs iš to gyventi, aš jam negalėsiu uždrausti. Tačiau dabar kodėl aš jam turėčiau primesti tai, ko jis dar nesupranta? Viešumas turi ir pliusų, ir minusų, tad kam jam, mažam vaikui, reikalingi tie minusai? Iš karto nusprendžiau, kad vaiko viešumoje nebus. Aišku, aš jo neslėpsiu po kaukėmis, ar niekur neleisiu eiti“, - kalbėjo N. Bunkė, su sūnumi atvykstanti į laidų filmavimus, tačiau paprašanti, kad jis nebūtų fotografuojamas.

Žada pradėti verslą

Natalijos sesuo Kristina Ivanova šiuo metu užsiima grožio salonų verslu. Minties apie nuosavą verslą neatsisako ir pati N. Bunkė, tačiau neatvirauja, kuo žada užsiimti: „Labai blogas ženklas yra iš anksto kalbėti. Esu pastebėjusi, kad pasidžiaugusi su sese, mama, draugėmis ar vyru, kad sulaukei gero pasiūlymo, jis neišsipildo. Todėl esu linkusi nekalbėti apie tai, ko dar nepadariau.“ Pasiteiravus, ar dainininkė kada nors galvojusi apie merginų grupės subūrimą, kuriai vadovautų ir pasidalintų savo sukaupta patirtimi, Natalija teigė, kad to daryti paprasčiausiai neapsimokėtų. „Reikia įdėti labai daug darbo, jėgų. Dirbi dieną, naktį, o atlygis būna juokingas. Geriausia daryti verslą iš savęs.“

N. Bunkė - atvirai apie pajamas, skyrybas ir populiarumą
© D.Lauručio nuotr.

Džiaugiasi puikiais santykiais su sese

Nors prieš dvejus metus žiniasklaida mirgėjo žinutėmis apie tai, kad N. Bunkė susipyko su savo seserimi, šiandien abi vėl džiaugiasi puikiais santykiais. „Labai džiaugiuosi, kad jai sekasi. Ji labai tolerantiška, tas jai labai padeda jos darbe. Gyvenime visko būna, vieni padaro didesnių, kiti mažesnių klaidų. Su ja mes abi pridarėme klaidų. Galbūt taip ir turėjo gyvenime atsitikti. Jei kažkas prieš ketverius metus būtų man pasakęs, kad taip susipyksiu su sese, bučiau davusi ranką nukirsti ir sakiusi, kad tai neįmanomas dalykas. Tačiau gyvenime viskas yra įmanoma.“

Populiarumo priežastis - laiko neskaičiavimas

„Aš esu darboholikė, neskaičiuoju savo laiko. Ilsiuosi tik tada, kai padarau visus darbus. Savo laiko aš niekada neskaičiuoju. Ir visai nesvarbu, ar tai man bus naudinga finansiškai, ar ne. „Pop Ladies“ projektas man asmeniškai nėra naudingas. Finansiškai žymiai naudingiau padaryti iš savęs projektą, į pagalbą pasitelkus šokėjus, pritariančius dainininkus. Aš visa tai darau, nes „Pop Ladies“ projektas yra žiauriai smagus, merginos yra nerealios. Jei tau scena neneša pasitenkinimo, vadinasi, kad nėra ten ko lipti. Žiūrovams mes atiduodame visą save. Ir visai nesvarbu, kokia tavo nuotaika. Šią vasarą tarp mūsų labai daug mirčių. Tačiau žiūrovas to niekada nepastebi. Buvo taip, kad Liepa dainavo su ašaromis akyse, tačiau to niekas nepamatė. Tu negali nedirbti, nes tau širdyje labai sunku“, - kalbėjo N. Bunkė, pasiteiravus, kokia jos populiarumo paslaptis.

DELFI nuotraukų galerijoje - N. Bunkės fotosesija Klaipėdoje:

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Feisbuke plinta #metoo liudijimai apie garsų fotografą: dalijamasi šokiruojančia patirtimi „Delfi“ prabilo dar viena nukentėjusioji (12)

Pastarąsias dienas socialiniuose tinkluose netyla tema, kurioje šmėžuoja fotografo Iridijaus...

Lietuviško hiphopo tėvu vadinamas Pushas sukritikavo jaunosios kartos reperius: neturi vertybių, tekstų ir technikos (11)

Penktąjį solinį albumą, pavadinimu „Begėdis“, pristatęs, Andrius Glušakovas - Pushaz...

Lietuvai festivalyje „Slavianskij bazar“ atstovaus du televizijoje išgarsėję jaunieji atlikėjai (1)

Šių metų vasarą Vitebske (Baltarusija) prasidės jau dvidešimt devintasis tarptautinis muzikos...

Su Gelmine Glemžaite po skyrybų poruojamas Mantas Stonkus: galiu tik pasakyti, kad esu patenkintas ir laimingas (160)

Praėjusiais metais su televizijos laidų vedėja išsiskyręs aktorius Mantas Stonkus (32)...

Teisme – kaltinimai žinomam šokėjui Kandeliui dėl smurto ir grasinimo nužudyti: nukentėjusi moteris nesulaikė ašarų (50)

Trečiadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teisme ir vėl buvo atverta žinomo šokėjo Andriaus...

Top naujienos

Feisbuke plinta #metoo liudijimai apie garsų fotografą: dalijamasi šokiruojančia patirtimi „Delfi“ prabilo dar viena nukentėjusioji (12)

Pastarąsias dienas socialiniuose tinkluose netyla tema, kurioje šmėžuoja fotografo Iridijaus...

Atostogų pabaiga Turkijoje sukrėtė: iki šiol nesupranta, kokia chemine medžiaga buvo apnuodyti (20)

Praėjusių metų rugsėjį prasidėjusį istorija, kai kelionių agentūros „Tui Baltics“...

Vaiko teisės papasakojo apie vizitą Zuokų namuose: stengsimės padėti šeimai (100)

Trečiadienį žiniasklaidą pasiekė žinia, kad su buvusiu sostinės meru Artūru Zuoku...

Po skandalingos pareigūno replikos galimai išžagintai merginai prabilo ekspertai: problema kur kas rimtesnė (362)

Po to, kai vienas policijos pareigūnas savo instagramo paskyroje apkaltino Vilniaus naktiniame klube...

Pakitimai ant kojų gresia baisiomis pasekmėmis: operacijos išvengia tik anksti kreipęsi į gydytojus

Išsiplėtusios kojų venos ir iššokę kapiliarai iš pradžių gali atrodyti tik kaip estetinė...

Kėdainiuose pacientė sužalojo gydytoją: puolė muštis ir rovė plaukus (81)

Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre – neeilinis įvykis. Medikais ir gydymu...

Turkija ir Sirija – ant karo slenksčio: padariniai gali būti pražūtingi (296)

Po beveik dešimtmetį trukusių vidinių neramumų ir „karų svetimomis rankomis“ Sirijos krizė...

Briuselio derybininką supykdė JK pareiškimas: rekomenduoju atsigręžti į tikrovę (18)

Europos Sąjungos pareigūnai trečiadienį reiškė nepasitenkinimą Jungtinės Karalystės...

Galutinis teismo sprendimas: Zuoko jachtklubo pastatai Trakuose turi būti nugriauti (17)

Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija galutinai laimėjo ginčą su buvusio Vilniaus mero...

Psichologė pažėrė praktinių patarimų, kaip įveikti baimę prieš darbo pokalbį: padės ir einant į pasimatymą (2)

„O ką jie dabar apie mane galvoja?“, „Ar nenusikalbu?“, „Jau turbūt mintyse juokiasi iš...

|Maža didelių žinių kaina