Vestuvėms Ieva Voveris su mylimuoju rengėsi gana netrumpą laiką ir jas patikėjo geriausiems specialistams. Štai dekoracijomis ir gėlėmis rūpinosi bene garsiausias šalies floristas Mantas Petruškevičius, kuris pats savo rankomis kabino gėles bei puošė ypatingą šventės vietą.

Vos atvykę į Užutrakio dvaro sodybos rūmus, svečiai išvydo specialiai šventei paruoštą erdvę. Čia buvo pastatyti dideli, apvalūs stalai ir baltos kėdės su aukso spalvos metalu.

Žinomas šalies floristas nuolat stebina šventiniu dekoru. Šį kartą jaunavedžių bei jų artimiausių draugų stalus jis papuošė baltos spalvos įvairių gėlių žiedais, virš kurių pakabino prabangius šviestuvus.

Į Užutrakio dvarą sugužėję svečiai mėgavosi ne tik dekoracijomis, bet ir prieš juos atsiveriančiu vaizdu – Trakų pilis čia matėsi lyg ant delno.

Jaunuosius bei jų draugus pasitiko nuotaikingai nusiteikęs vakaro vedėjas Rolandas Mackevičius, o išskirtinius pasirodymus čia surengė Jazzu, Donatas Montvydas bei Džordana Butkutė. Specialiai šiems atlikėjams buvo parūpintos net trys scenos, vienoje jų – baltas fortepijonas. Skambant šio instrumento muzikai atlikėja Jazzu džiugino savo populiariausiomis dainomis.

Kelios valandos iki puotos pora susituokė Lentvario bažnyčioje.

Šiuo metu buvusi „Olialia“ mergaitė su vyru augina tris atžalas – Andželiną, Danielių ir vos metukų gimtadienį atšventusią Ameliją.

Akyliausieji Ievą pamena iš tų laikų, kuomet dailiai pasipuošusios šviesiaplaukės „Olialia“ gražuolės asistuodavo įvairiose televizijos laidose, renginiuose, šypsodavosi fotografuojamos reklamoms. Šiandien buvusios „Olialia“ mergaitės gyvenimas apsivertęs aukštyn kojomis – ji su šeima gyvena Čikagoje, augina tris vaikus ir kuria plaukų priežiūrai skirtą liniją. „Nepasidaviau vyro norui grįžti į Europą", – prieš kurį laiką Delfi kalbėjo Ieva.

„Mano atsiminimai iš „Olialia“ laikų yra tik labai geri – tada susipažinau su nepaprastomis merginomis, su jomis puikius santykius palaikome iki šiol. Dauguma jų turi labai gerus darbus, yra nemažai pasiekusios, dirba grožio ar mados srityje. Mėgstu pavartyti ir senus žurnalus, kuriose yra mano nuotraukos", – šypsosi Ieva.

Kalbai pasisukus apie šiandieninį pramogų pasaulį Lietuvoje moteris prisipažino, jog nuo jo yra gerokai nutolusi.

„Gyvendama Čikagoje neperku lietuviškų žurnalų, lietuviškos televizijos dažnai taip pat nežiūrime, nebent pasikalbu su draugėmis apie tai, kokie žmonės Lietuvoje šiuo metu yra populiariausi,“ – Delfi pasakojo ji.

Buvusi „Olialia“ mergaitė Čikagoje atsidūrė visiškai netikėtai – gyvenamosios vietos pasikeitimus lėmė pažintis su dabartiniu sutuoktiniu Andriumi.

„Su vyru susipažinome Lietuvoje, tačiau tuo metu aš gyvenau Monake, o jis – Londone. Ėmėme kartu keliauti, skrisdavome vienas pas kitą. Praėjus maždaug metams Andrius man pasakė – viskas, Ieva, arba būni su manimi 24 valandas per parą, arba daugiau šie santykiai tęstis negali. Taip persikrausčiau į Londoną. Tačiau man tai buvo žingsnis atgal – šio miesto neprisijaukinau. Nepatiko kultūra, milžiniškos minios žmonių, nuolatinis lėkimas“, – pasakojo už Atlanto gyvenimą kurianti pašnekovė.


Ieva teigė, jog 15 metų Londone gyvenęs ir čia savo verslą kūręs Andrius jau kurį laiką kišenėje turėjo „žalią kortą“ – ji suteikia galimybę dirbti ir gyventi Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Londonas nepatiko, o štai į Ameriką labai norėjau. Vyrui sakiau – mums nepavyksta susilaukti vaikų, nes čia jaučiu stresą. Beje, pastojau vos nusprendus persikelti gyventi į Čikagą, – juokėsi moteris. – Kai pirmą kartą apsilankiau Amerikoje, ji mane iškart tiesiog užbūrė – tiek žmonės, tiek kultūra. Namai dideli, vietos daug, pagalvojau, kad noriu čia gyventi. Jaučiau, kad tai mano vieta.“

Gražuolė neslėpė, jog gyvenimo pradžia Amerikoje buvo labai sunki – slėgė nežinia.

„Tačiau žingsnis po žingsnio įsitvirtinome. Tiesa, kelis pirmus metus vyras norėjo grįžti į Londoną, jam čia nepatiko, vis kalbino mane. Bet aš nepasidaviau. Čia didelės galimybės vaikams, Amerika yra keliais žingsniais priekyje Europos. Aišku, Lietuvos pasiilgstu. Trūksta giminių, artimų draugų. O kartais užplūsta sentimentai – norisi į Palangą, Nidą ar Trakus“, – pripažįsta buvusi „Olialia“ mergaitė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)