Anksčiau jau buvo pranešta, kad koncertuose taip pat pasirodys grupė „Yva“ bei aktorius, humoristas, laidų ir renginių vedėjas Mantas Stonkus.

Natalijos Bunkės koncertinių gastrolių „Kosmosas“ šou vyks svarbiausiose didžiųjų šalies miestų arenose: gruodžio 8 d. „Avia Solutions Group“ arenoje Vilniuje, gruodžio 25 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje, gruodžio 26 d. „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose, gruodžio 30 d. „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje ir kitų metų vasario 10 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

„Be galo džiaugiuosi prisijungdamas prie Natalijos turo „Kosmosas“. Ankščiau jau teko kartą pasirodyti jos koncerte „Žalgirio“ arenoje, tačiau tada apie mano dalyvavimą nebuvo pranešta iš anksto - tai buvo ypatinga staigmena koncerto žiūrovams“, - pranešime spaudai prisimena Jonas Nainys-Jovani. „Buvo nuostabi patirtis, gerai praleidome nuostabų laiką. Nekantrauju ir vėl patirti šias emocijas - turiu paruošęs geriausią savo programą, kurią patikrinau vasarą vykusiuose pasirodymuose“.

Kaip populiaraus didžėjų dueto „Radistai“ narys, Jonas Nainys–Jovani yra puikiai žinomas elektroninės muzikos mėgėjams. Nuo 2018 m., kada pradėjo solinę karjerą, Jovani yra išleidęs daugybę didelės sėkmės sulaukusių hitų. Atlikėją socialiniuose tinkluose seka šimtatūkstantinė gerbėjų armija, jo vaizdo klipai peržiūrėti šimtus milijonų kartų. „Euforiškas pabėgimas į klubą“, – taip Jovani kūrybą apibūdino įtakingas muzikos žurnalas „Billboard“, negailėjęs liaupsių lietuvaičio kūrybai.

Dar didesnių simpatijų lietuvių atlikėjui neslėpė dažnai svarbiausiu balsu klubinės muzikos pasaulyje vadinamas „EDM.com“, savo laiku pareiškęs, kad Jovani hitas „Keep It To Myself“ (įrašytas su Jazzu) buvo vienas geriausių 2018-ųjų metų kūrinių, turintis „viską, kas mums patinka elektroninėje muzikoje“. Kitas DJ Jovani hitas „Tokyo“ sulaukė išskirtinio pristatymo radijo stotyje „BBC Radio 1“. Jovani buvo vienas nedaugelio mūsų šalies elektroninės muzikos atlikėjų, su kuriuo sutartį pasirašė „Warner Music Group“ padalinys „Warner Music Baltics“.

Viena garsiausių Lietuvos dainininkių Natalija Bunkė turo „Kosmosas“ šou žada daugybę staigmenų, koncertuose bus panaudotos naujausios technologijos, taip pat specialiai šiems koncertams yra kuriami tokie šou elementai, kurių iki šiol Lietuvoje niekas nenaudojo.

„Man šie koncertai yra labai svarbūs, todėl visų pirma stengiuosi dėl savo gerbėjų. Juk visi jie tikisi kažko naujo, nerėgėto, to, ko niekas iki šiol nedarė“, - teigia Natalija Bunkė. „Aš nebijau rizikuoti ir labai noriu visiems sukurti tokią pramogą, kuri atmintyje išliktų ilgai. Manau, kad tokie koncertai yra erdvė ne tik pristatyti naujas dainas, kurios taps hitais, bet ir diktuoti madas“.

Dainininkė mano, kad Lietuvos atlikėjai labai stengiasi nustebinti savo gerbėjus.

„Jei palyginsite užsienio svečių koncertus ir tuos, kuriuose rengiame mes, įsitikinsite, kad lietuviai stengiasi kur kas labiau. Tai yra labai didelė investicija, bet, kaip aš sakau, savo ištikimam gerbėjui nieko negaila“, - teigia Natalija Bunkė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją