Nors festivalio žvaigždžių plejada verčia svajoti apie stebuklingą teleportacijos įrenginį spėliojant, kaip reikės suspėti viską išgirsti ir pamatyti, organizatoriai ragina atsipalaiduoti.

„Išsirink festivališką pozą!“, – toks yra naujasis šių metų renginio šūkis, su kuriuo publika leisis į nuotykius Karklėje rugpjūčio 15-17 d.

„Festivališka poza – tai poza, kurią natūraliai padiktuoja muzika, fantastiška kompanija, saulė ir paplūdimio malonumai. Vieniems tai – šokinėjimas per bangas ir iškrova šokių aikštelėje iki ryto, kitiems galbūt – jauki „balandėlių“ poza sutikus savo vasaros meilę.

Visos pozos geros, nėra taisyklių, nėra rėmų – juk tai vasara, tai Karklė!“, – šypsosi jau penktąkart vyksiančio festivalio kūrėjai.

Ruošia stulbinančius performansus

Šią savaitę pagaliau paaiškėjo, kas drebins tris festivalio klubų – „Electronic Circus Club“, „Underground Stage“ ir „Rock Club“ – scenas. Organizatoriai ne tik kruopščiai kompiliavo naujuosius „line up‘us“, kuriuose mirga daugiau nei 20 atlikėjų ir didžėjų vardų, bet ir laužė galvas su sceninės įrangos profesionalais, kaip sukurti kuo įspūdingesnį reginį.
I

lgai trukusio „smegenų šturmo“ rezultatas – novatoriški ir originalūs sprendimai. „Electronic Circus Club“ ir „Underground Stage“ įprastas palapines šiemet keičia į Karklėje pirmąkart iškilsiančias cirko pasirodymams pritaikytas erdves su rampa ir kita specialia įranga. Akrobatų triukai ir kitokio žanro performansai – visa tai sumanyta siekiant sustiprinti muzikos bangų teikiamą euforiją.

Gausiai ir garsiai!

„Electronic Circus Club“ scenos tvirtumą išmėgins kokybės kartelę vis aukščiau keliantis Mario Basanov, Ignas, nutrūktgalviai Radistai, Manfredas, Modestas „Rembo“ Švoba, Andrius Alien & Benua, St. Stereo, The Sneekers.

„Underground Stage“ nuo žemės kone iki Karklės pušų viršūnių pakels „Tie Geresni“, „Freaks on Floor“ su Justinu Jaručiu savo priešakinėje linijoje, perspektyvusis indieroko ir elektroninės muzikos atradimas ba. , latviai „Audience Killers“. Reggae ir dub išpažinėjams – visą dešimtį muzikantų vienijančios „Ministry of Echology“ pasirodymas. Pridėjus svečių iš Rusijos „Deepower“, estų „I Wear* Experiment”, MC Mesijaus, Lilo & Innomine, Beissoul ir Einiaus pasirodymus tampa aišku, kad festo dalyviams „gresia“ minimalios miego valandos.

“Rock Club” rikiuotėje – Italijos importas „Rhyme“, o taip par Stiffer, latviai „Rebel Riot“ , „Fans of the Sky“, Chasing The Rise“, „Awakening Sun“.

Ruošia staigmeną

Nors nenumaldomai tirpstant laikui iki Žolinių organizatoriai išmes dar ne vieną kozirį, bylojantį apie tai, kad geresnės vietos 2014-ųjų vasaros palydėtuvėms nebus, apie vieną svečią kalbama vos puse lūpųir ši intriga bus išsklaidyta tik rugpjūčio 15-17 d.

Festivalį aplankys bei sau tinkamiausios pozos jame ieškos persona, kurią organizatoriai iki pat lemiamo momento įvardins kaip “Special Guest”. “Pirmąkart Lietuvos festivalių istorijoje laukia itin originaliai užmaskuotas siurprizas. Kas tai – sužinos tik patekusieji į Karklės respubliką”, ¬– į atviresnes kalbas nesileido renginio kūrybinė komanda.

Vienas „grand“ nežinomasis, o greta – daugiau nei 70 atlikėjų, kuriuos mėginant išvardinti greitai pritrūktų oro. Savo atvykimą jau patvirtino britų reperis Tinie Tempah, suomiai HIM, “Grammy” apdovanojimą pelnę legendiniai “Inner Circle”, Marijonas Mikutavičius bei gausybė kitų geidžiamiausiųjų iš Lietuvos bei užsienio.

Dabar jau šimtu procentų aišku, kad penktajame festivalyje visi norintieji netilps – visi bilietai bus parduoti iš anksto. Tų, kurie dar trypčios ir dvejos, jau greitai laukia vienintelė alternatyva – praradus paskutinę galimybę įsigyti kelialapius į šių metų festivalį, pirkti juos 2015-iesiems ir apsišarvuoti geležine kantrybe.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)