„Kitais metais norime daugiau žvaigždžių, mažiau karų“, - smagiai gimtadienio potekstę reziumuoja „Lofto“ šeimininkas Victoras Diawara.

Gimtadienio šventė - su žvaigždėmis ir kardais

Šiuos 6 nelengvus, bet įspūdingus metus „Lofto“ kolektyvas kviečia atšvęsti su trenksmu Naujųjų metų naktį - būtent tada prie šešerius metus legendiniu „Kosminės Odisėjos“ karnavalu buvusioje „Elfos“ gamykloje prasidėjo menų fabrikas.

Nuo to laiko „Lofto“ gimtadienis - tai kasmetinis karnavalas, kokių Vilniuje pastaruoju metu vyksta labai retai.

Žmonės į „Lofto“ gimtadienį yra pratę ateiti persirengę pagal metų temą ir tai tikrai nebūna tiesiog gražių suknelių ir smokingų pokylis. Mes kviečiame atverti fantaziją, drąsą ir kūrybiškumą“, - sako Ž. Diawara.

Šiemet gimtadienio ir Naujametinio karnavalo tema yra šiuo metu pasaulį apėmusi manija - „Žvaigždžių karai“. Tam specialiai ruošiama šventės erdvė ir kosminė scenografija. Visi svečiai privalo pasipuošti „Žvaigdžių karų“ tema.„Kartą metuose tiek save, tiek kitus rengdami karnavalą paskatiname atsipalaiduoti, išsinerti iš sau įprastų apdarų ir draugų bei mūsų visų kompanijoje kūrybiškai, su pakilia nuotaika sutikti Naujuosius metus“, - sako V. Diawara.

Per Naujametinį „Žvaigdžių karų“ karnavalą „Lofte“ pasirodys eilė muzikantų ir didžėjų - tai „Beissoul&Einius“, DJ Mamania („G&G Sindikatas“), Rimas Šapauskas, Victoras Diavara, Monika Liu ir Kym Wild („Metal On Metal“).

„Loftas“ per 6 metus išaugo 7 kartus

Per 6 metus menų fabrike iš viso įvyko 690 renginių (palyginimui pirmaisiais „Lofto“ metais įvyko vos 30 renginių), apsilankė apie 420 000 žmonių, o čia koncertavo virš 340 grupių iš įvairiausių pasaulio šalių neskaičiuojant lietuvių. Taip pat čia pasirodė dauguma Lietuvos atlikėjų.

„Kiek tiksliai grupių - su lietuviais ir užsieniečiais - koncertavo „Lofte“ būtų labai sunku suskaičiuoti, turint omeny, visus grupių konkursus ir muzikinius showcase, kai per vakarą pasirodo net 6 ir daugiau grupių“, - sako V. Diavara.

Taip menų fabrikas „Loftas“ per 6 metus išaugo į vieną svarbiausių Vilniaus kultūrą formuojančių platformų, kurioje vis dažniau saviraiškos galimybių atranda ne tik muzikantai, bet ir architektai, šokėjai, aktoriai, sportininkai, kino ir reklamų kūrėjai bei daugelis kitų.

„Per visą laiką, kol Švitrigailos g. 29 gyvuoja „Loftas“ šiame rajone įvyko daugybė konversijų - atsirado daug naujos infrastruktūros, įstaigų, idėjų. Pagaliau šio rajono ateitimi tiki ne tik menininkai, kūrėjai, bet ir investuotojai, verslininkai ir pats miestas“, - sako „Lofto“ bendrasavininkė Živilė Diavara.

Kaip LOFTAS keitėsi per 6 metus (galerija):

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją