Nors renginio pavadinimas apleliuoja į pokyčius ir naujoves, nereikėtų to suprasti klaidingai. Sindikato Smogikai žada senų tradicijų tęstinumą su didžiuliu profesionalių muzikantų desantu.

Naujojo singlo pavadinimas ir idėja iššaukė norą „pažaisti” su kitais muzikiniais stiliais, kiek pakeisti žinomus kūrinius, tačiau taip pat išlaikyti hiphopo žanrą.

Grupė žada į dienos šviesą ištraukti dainas, kurios buvo sugrotos galbūt tik vieną kartą per visa kolektyvo gyvavimo istoriją. Vienu iš išskirtinų akcentų planuojamas albumo “Gatvės Lyga” remiksinių dainų gyvas atlikimas.

Dėl teisinių leidybinės firmos priežasčių pastaroji muzikinė kompiliacija taip ir nepasiekė klausytojų. „Laikas keistis” renginio dalyviai turės išskirtinę galimybę išgirsti niekad neafišuotų dainų aranžuotes. Sindikato vyrukai tikina, jog šis koncertas vienetinis reiškinys grupės istorijoje.

Koncerto metu prie reguliarios G&G Sindikato sudėties prisijungia nemažas muzikantų būrys: būgnininkas Josh McClung, klavišininkas Mindaugas Balčiūnas, trimito virtuozas Mindaugas Vadoklis bei saksafonistas Aleksandras Raičenoks.

Grupės muzikos kūrėjas Donatas Juršėnas-Donciavas šįkart stos prie elektrinės gitaros, o kolektyvo vadybininkas Justas Čekuolis pateiks žemų dažnių skambesį bosine gitara. Tai toli gražu ne visos staigmenos. Renginio eigoje taip pat dalyvaus kviestiniai muzikantai, kurie kol kas laikomi paslaptyje. Viso suplanuota atlikti bemaž 20 kūrinių.

Tarp įtemptų Airijos-Škotijos-Anglijos muzikinių gastrolių grupė randa laiko ir naujiems įrašams. Ne paslaptis, jog pasirodyme bus galima išgirsti keletą dainų iš būsimojo albumo. „Laikas keistis” – pirmasis koncertas Lietuvoje po užsienio turo užbaigimo. „Lofte” bus atiduotos visos jėgos, linkėjimai bei pasikrauta energija iš svetur gyvenančių fanų.

Vakaro muzikinį tonusą prieš ir po koncerto palaikys diskžokėjas Moodbase.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės