Kaip praneša portalas „Kauno diena“, atlikėjui jau pavyko dėl renginio susitarti ir su miesto valdžia. Minėtam portalui SEL lyderis atskleidė ir koncerto datą – jis įvyks rugpjūčio 26 dieną. E. Dragūnas džiaugėsi, kad stadione telpa „beveik trys „Žalgirio arenos“.

Kiek anksčiau portalas kaunas.kasvyksta.lt pranešė apie gerai žinomo atlikėjo Egidijaus Dragūno pasidalintą vaizdo įrašą, kuris iškėlė klausimą – Kaune bus rengiamas koncertas? Jis pasidalijo vaizdo įrašu iš Kauno Dariaus ir Girėno stadiono su užrašu „Tik vienas pasirodymas Kaunas“. Susisiekus su atlikėju ir pasiteiravus apie galimai planuojamą koncertą Kaune, jis išliko paslaptingas.

„Sel’as Kaune koncertuos?? Gal žinot kada, nėra jokios informacijos“, – klausė susidomėję kauniečiai.

Susisiekus su E. Dragūnu, jis nedaugžodžiavo ir tikslesnės informacijos apie galimai planuojamą renginį neatskleidė. Savo gerbėjams jis paliko intrigą ir laukimo jaudulį, nes detalesne informacija planuoja pasidalinti tik kitą savaitę.

„Kai turėsime daugiau informacijos, tada ir pasidalinsime, dabar nieko negaliu pasakyti. Apie visus planus pranešim antradienį“, – apie pasidalintą vaizdo įrašą žurnalistams tuomet komentavo E. Dragūnas.

Stadionu domisi daugiau atlikėjų

Apie stadiono galimybes ir potencialius renginius pasiteirauta ir Dariaus ir Girėno stadiono operatorės sporto mokyklos „Startas“ direktoriaus Manto Railos, kuris atskleidė, jog Kaune esančia erdve domisi ir daugiau atlikėjų, tačiau atskleisti jų negali.

„Natūralu, kad vienintelė Lietuvoje tokio dydžio erdvė domina daugelį – ne tik sporto organizacijas, bet ir šou verslo atstovus, muzikos atlikėjus. Tiksliai juos įvardyti šią akimirką būtų neetiška, nes jokių raštiškų susitarimų dėl konkrečių datų ir renginių kol kas nėra sudaryta.

Nuo pat rekonstrukcijos pradžios Kaunas siekė pritaikyti stadioną ne tik sporto renginiams, bet ir didiesiems muzikos koncertams. Pernai spalį vykęs atidarymo šou patvirtino, kad šis tikslas įgyvendintas su kaupu“, – aiškino jis.

Anot direktoriaus, per rungtynes tribūnose telpa iki 15 tūkst. žiūrovų, tačiau, jei stadione būtų rengiamas pramoginis renginys, specialia danga užklojus aikštę, jų gali būti kone dvigubai daugiau.

Delfi primena, kad pastarieji metai Egidijui Dragūnui buvo itin audringi. Neilgai trukus po to, kai prasidėjo Rusijos karas Ukrainoje, atlikėjas viešai socialiniuose tinkluose kovas pavadino „natūraliu planetos išvalymu“ ir sulaukė ne tik gerbėjų, bet ir kolegų kritikos. Nuo jo nusisuko ir grupės „Sel“ muzikantai, buvo atšaukti koncertai.

Vėliau tuose pačiuose socialiniuose tinkluose paklaustas, kada gi vėl įvyks jo pasirodymai, sakė: „Koncas tada, kai užmušit Valinską b*** ir atnešit man jo galvą“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės